Izašao popis nacija s najvećim brojem seksualnih partnera!

mačka zagrebačka

Stara legenda
Moderator
Poruka
82.821
Seks i broj seksualnih partnera su teme koje uvijek zanimaju mnoge pa je tako provedeno istraživanje o prosječnom broju partnerica muškaraca diljem svijeta, a lista se našla na Redditu.

I tako detaljnije opisano na linku https://net.hr/magazin/brak-veze/mu...o-mjesto-739a26e8-bcc3-11ed-aedd-8e641916caad

E sad ono sto mene zanima a nigdje ne pise jel se to odnosi na godisnji broj patrnera ili :think:
mislim raspon se krece od 3 do 15 pa mi nekako loguka kaze da je to godisnji prosijek ali ipak da vidimo sta vi mislite :ceka:
 
Seks i broj seksualnih partnera su teme koje uvijek zanimaju mnoge pa je tako provedeno istraživanje o prosječnom broju partnerica muškaraca diljem svijeta, a lista se našla na Redditu.

I tako detaljnije opisano na linku https://net.hr/magazin/brak-veze/mu...o-mjesto-739a26e8-bcc3-11ed-aedd-8e641916caad

E sad ono sto mene zanima a nigdje ne pise jel se to odnosi na godisnji broj patrnera ili :think:
mislim raspon se krece od 3 do 15 pa mi nekako loguka kaze da je to godisnji prosijek ali ipak da vidimo sta vi mislite :ceka:

Ni meni ovo ne deluje realno.

Da napravimo mi ovde jedno istraživanje? Recimo da svako napiše broj partnera za tri osobe za dva prijatelja i za sebe (da ne kaže koji je broj njegov od tih navedenih brojeva) pa da vidimo prosek 🤷‍♀️
 
Ni meni ovo ne deluje realno.

Da napravimo mi ovde jedno istraživanje? Recimo da svako napiše broj partnera za tri osobe za dva prijatelja i za sebe (da ne kaže koji je broj njegov od tih navedenih brojeva) pa da vidimo prosek 🤷‍♀️

a sta s nama koji smo u godinama kada zaboravljamo :deda2: ili onima koji nakon 40 te prestanu da broje :think: ili onih koji ne bi da se hvale :lol:
 
Ni meni ovo ne deluje realno.

Da napravimo mi ovde jedno istraživanje? Recimo da svako napiše broj partnera za tri osobe za dva prijatelja i za sebe (da ne kaže koji je broj njegov od tih navedenih brojeva) pa da vidimo prosek 🤷‍♀️
podržavam, i dopunjavam,... da i danas dame imaju prednost,.. a i sutra :whistling:
 
uhh ok, tjesi me cinjenica da :mace: imaju 9 zivota :zper: :lol:
Mali je broj onih koji menjaju partnere.. I ako ih menjaju mnogi vrte iste. Poznaju njih par sa kojima I'm je bio dobar sex i onda ih po potrebi zovu. Znam i muškarce koji imaju sve duže veze. Nikada nisu bili duže sami, a imali 3 ili 4 partnerki ukupno.
 
Seks i broj seksualnih partnera su teme koje uvijek zanimaju mnoge pa je tako provedeno istraživanje o prosječnom broju partnerica muškaraca diljem svijeta, a lista se našla na Redditu.

I tako detaljnije opisano na linku https://net.hr/magazin/brak-veze/mu...o-mjesto-739a26e8-bcc3-11ed-aedd-8e641916caad

E sad ono sto mene zanima a nigdje ne pise jel se to odnosi na godisnji broj patrnera ili :think:
mislim raspon se krece od 3 do 15 pa mi nekako loguka kaze da je to godisnji prosijek ali ipak da vidimo sta vi mislite :ceka:
Da nismo opet medju prvima.Znam u krugu drustva i na poslu,je imalo mnogo njih koji su se hvalili da su bili sa mnogo zena.
 

Back
Top