Ivica Dačić će biti Ministar Policije!

Da li ste za to da Ivica Dačić bude Ministar Policije!?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pa recimo,ne daj Bože,u slučaju da predsednik republike bude onesposobljen,on postaje V.D. sa ovlašćenjima da uvodi vanredno stanje i predsedava VSO.
A u skupštini može da opstruira na mnogo načina(zakazivanje i prekidanje sednica,oduzimanje reči i sl) ako dođe do nekog karambola u koaliciji.
O simbolici da ne govorimo.

Koji si ti pesimista...
Sto kaze Sadam u South Parku: Relaaaaaaaaaax dude
I da te podsetim na 1 lepo veliko koferche.
 
Koji si ti pesimista...
Sto kaze Sadam u South Parku: Relaaaaaaaaaax dude
I da te podsetim na 1 lepo veliko koferche.

Nisam pesimista,jednostavno mislim da im se previše izašlo u susret.
Onog trenutka kada je Palma obezbeđen,oni su bili bez izbora,a kad su seli za sto prekjuče i formalno su zapalili sve mostove za sobom.
Nije ih trebalo ponižavati ali 4 mesta eventualno pet,pa neka bude i jedno važno i jedno potpredsedničko.Ali 2 potpredsednička(od kojih jedno veže mup za sebe) i još 4 ministarstva + predsednik skupštine(simbolika ali ipak značajna) je previše i to baš previše.
Inače ne čekujem da sps previše talasa u vladi,više me brinu Čanak i Drašković da im ne prorade bubice.
 
Nisam pesimista,jednostavno mislim da im se previše izašlo u susret.
Onog trenutka kada je Palma obezbeđen,oni su bili bez izbora,a kad su seli za sto prekjuče i formalno su zapalili sve mostove za sobom.
Nije ih trebalo ponižavati ali 4 mesta eventualno pet,pa neka bude i jedno važno i jedno potpredsedničko.Ali 2 potpredsednička(od kojih jedno veže mup za sebe) i još 4 ministarstva + predsednik skupštine(simbolika ali ipak značajna) je previše i to baš previše.
Inače ne čekujem da sps previše talasa u vladi,više me brinu Čanak i Drašković da im ne prorade bubice.

***, ja sam znao da ce ds sa sps-om jos pre izbora, sta se brinesh bre...sve je sredjeno.;)
 

Back
Top