Istraživačka Stanica Petnica

haha electra red je da se predstavis :D vidim upucena si extra...

Da to je ta slagalica, zove se 2000godina ili milenijum kako ko vise voli... Inace mozda i najlepsa slagalica i za slaganje a i ovako ikada uradjena...mi je nazalost nismo slozili celu...neki kasnije su je slozili...

Nisam siguran sad za dunju samo se secam imena i da mi rece jedan drugar, a znas ga sigurno on je bio 2005 mladji saradnik [jel tako bese?] u lingvistici - Sasa, da je bio sa njom u kontaktu... ali nije ni bitno...

Hehe, ja sam bivsha polaznica lingvistike, od leta, nadam se, mladja saradnica :)
Sashu ne znam, on je posle LNSHa odustao od Petnice, ili bar posle te godine, ali mi je zato Milan - on je isto tada bio saradnik na lingvistici i pushtao vam je reklame koliko znam :lol: - super drug.
 
Pa poslao sam u prvoj godini ali kada sam ih nazvao rekli su mi da im nije stigla prijava... a tad je bilo kasno... u drugoj nisam bio nesto zdrav u novembru pa nisam konkurisao...sad ne znam dal bi bilo pametno tek tako da banem u trecoj godini :)

@rock cherry;
nisi mi odgovorila ;) ko si ti?
 
Pa poslao sam u prvoj godini ali kada sam ih nazvao rekli su mi da im nije stigla prijava... a tad je bilo kasno... u drugoj nisam bio nesto zdrav u novembru pa nisam konkurisao...sad ne znam dal bi bilo pametno tek tako da banem u trecoj godini :)

@rock cherry;
nisi mi odgovorila ;) ko si ti?

Da! Da! Da! Da! DA!

O ludi choveche, shto me nisi ranije pitao?! :(
Ja sam prvi put otishla u trecjoj godini... cccc...
sad ti je kasno :( :( :(
 
Ma necje... brzo to prodje...
Ja sam htela da se prijavim u prvoj ali je to nekako proshlo mimo mene, nisam ni skontala prijave, bila sam pogubljena u novoj shkoli...
Onda sam htela u drugoj, ali uhvatile su me bubice svih vrsta, gomilali se neki kechevi :shock: i neopravdani :shock: :shock: :lol: nisam nishta radila i sve me je smaralo, tako i pisanje eseja i prijave pa sam to jedostavno preskochila. I reshih da se obavezno prijavim u trecjoj i upadoh. :D
 
hahah i meni isto...u prvoj sam skontao da treba da se prijavim tek par dana pre kraja roka...pa sam poslao 4-5 dana kasnije... kad sam ih pitao rekose mi da im nije stigla ni jedna prijava iz Sa...jbg

u drugoj sad krenuse neke bzvz ocene a i ja sam bio bolestan kad je to trebalo pa me je mrzelo sve da sad to radim... ;)
 
Bash mi je krivo shto sam ove godine propustila priliku da se prijavim za Petnicu
Medjutim, s obzirom da se ovde gleda s predrasudama na strucne skole, samo su gimnazijalci blagovremeno obaveshteni... Blah, nadam se da cu sledece godine uspeti da se prijavim i prodjem te testove...
 

Back
Top