Историја Бугара

Прабугари нису били монголоиди.

post-5491-1265731000.jpg
 
Kakve veze to ima sa ovim cikicom?

Па неки странац гледајући слике Јелена Јанковића би рекао да су Срби монголоиди,јел тако?Ти врз основа некаква (шта се мени тиче нетачна) реконструкција на један прабугарски лобањ сматраш да су сви Прабугари изгледали тако.
 
Poslednja izmena:
Pa sta i ako zive neki Bugari u nekom Banatskom selu,onda hajde da mlatimo da je Rimsko carstvo bilo Srpsko poshto se Konstantin rodio kod Nisha,Galerije kod Zajechara-Felix Romuliana, a Justinijan kod Leskovca-Iustiniana Prima i dr i dr..dajmo malo ozbiljnosti.
Нико овде није млатио да је Банат Бугарски.Молим те не мој постављати неке инсинуације.Тема је Бугарско име у Србији и у складу са темом је поставњено да у Србији живе и Банатски Бугари.Нико није тврдио да је Банат Бугарски због тога.

- - - - - - - - - -

Какве везе има ово са овом темом?
 
Chikica je verovatno onaj njihov kan Isperih,pod kojim su se Bugari doselili na ovo poluostrvo,ovo je chini mi se arheoloshko-antropoloshka rekonstrukcija lobanje,e sad poshto Bugari u najnovije vreme tvrde da su Proto-Bugari Iranskog porekla mislim da je ovaj bio vratar Shtale Artaksereksa Ikoji ga je pokupio u pohodu na Kanton u Kini...
 
Chikica je verovatno onaj njihov kan Isperih,pod kojim su se Bugari doselili na ovo poluostrvo,ovo je chini mi se arheoloshko-antropoloshka rekonstrukcija lobanje,e sad poshto Bugari u najnovije vreme tvrde da su Proto-Bugari Iranskog porekla mislim da je ovaj bio vratar Shtale Artaksereksa Ikoji ga je pokupio u pohodu na Kanton u Kini...

Ово је реконструисани лобањ на овој

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Mostich
 
Chikica je verovatno onaj njihov kan Isperih,pod kojim su se Bugari doselili na ovo poluostrvo,ovo je chini mi se arheoloshko-antropoloshka rekonstrukcija lobanje,e sad poshto Bugari u najnovije vreme tvrde da su Proto-Bugari Iranskog porekla mislim da je ovaj bio vratar Shtale Artaksereksa Ikoji ga je pokupio u pohodu na Kanton u Kini...


Cikica je icurgu-boil, slovenska milozvucna vojna titula.:D
 
Ovaj ichurgu Boil moze se izvesti iz Turskog poshto toliko znam da Ich na Turskom znachi nishta ili nema dakle po mnogobrojnim lingvistickim proucavanjima stari oblik reci bi bio Ich Bojler sto prevedeno na Srpski sa proto-Bugarskog znachi da ovaj visoki vojni proto-Bugarski stareshina nije imao Bojler te se nije mogao ni kupati...
 
Па неки странац гледајући слике Јелена Јанковића би рекао да су Срби монголоиди,јел тако?Ти врз основа некаква (шта се мени тиче нетачна) реконструкција на један прабугарски лобањ сматраш да су сви Прабугари изгледали тако.

Такве као физиономије као што има Јелена Јанковић су веома ретке, скоро да не постоје код Срба.

Овако изгледа просечна, односно типична Бугарка, помири се с тим! :bye:

bulgarian-woman-bulgaria.jpg
 

Back
Top