Istopolni brak?

Istopolni brak

  • Za

  • Protiv

  • Za,ali bez usvajanja dece


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Original postavio Abell
Ne bih dala dete ni homoseksualnom paru,ni ovom drugom

misš ni heteroseksalnom.
jes malko teška i nerazumiva reč.nemož čovek da prelomi jezik
al daje nešto loše loše je.sto osto neka boles

podržajem te.
jošte sam nek nas ubede daj bit homosepiens nešta normalno.
nek bidnu oni ti sepiensi ak oće i kolko oće al nek pušte nas d živimo na mir.
ugroziti smo brate od takih


kakaf genijeee..
:super:
 
Danasnja nauka i tehnika moze svasta, tako da ce se vjerovatno naci neko resenje.
Jes' da nema veze sa temom ali sam se upravo sjetio necega sto sam procitao, vezano za oplodnju. Naime, danasnja medicima se razvila tako da kod oplodnje davaoc sperme moze biti les star i do tri godine. Prilicno zapanjujuce.

A da se to ipak ne odnosi na DNK iz kostiju, posto on moze biti ocuvan, za razliku od spermatozoida koji ne mogu biti ocuvani i umiru u roku od 72 sata akos e ne iskoriste z:lol:
 
A da se to ipak ne odnosi na DNK iz kostiju, posto on moze biti ocuvan, za razliku od spermatozoida koji ne mogu biti ocuvani i umiru u roku od 72 sata akos e ne iskoriste z:lol:

ma i ja mislim da je takvo šta...ali, on tvrdi da je čitao u knjizi 'nasledno pravo' od prof. antića upravo ono što je i napisao.
ako je dnk iz kostiju, onda samo može biti reč o kloniranju, a ne i o oplodnji...mada i kloniranje je neka vrsta oplodnje, 'bem li ga....z:(
 
ma i ja mislim da je takvo šta...ali, on tvrdi da je čitao u knjizi 'nasledno pravo' od prof. antića upravo ono što je i napisao.
ako je dnk iz kostiju, onda samo može biti reč o kloniranju, a ne i o oplodnji...mada i kloniranje je neka vrsta oplodnje, 'bem li ga....z:(

Pa jeste kloniranje neka vrsta oplodnje, medjutim ako uzmes DNK muskarca i ubacis ga u jajnu celiju zene, onda to nije kloniranje. Ne znam da li to moze, ali meni ovo lici na to.z:hm:
 
E pa ja sam bila u Parizu i tamo nas povezuju sa Mladicem i sl. A drug je u Bugarskoj upoznao Svedjanke koje su rekla za Srbe da su divljaci. Jos gore! Nisu culi za Srbiju, a mi ucimo o njima...Mada sigurno ima jos drzava koje ne znaju za nas....Uostalom to je sad vec predmet za druge analize. Ja sam protiv homosexualaca, ti si za i tacka. Kraj.
 
Ok to su ljudi koje su upoznala i individue, znaci ne treba da globalizujes jednu naciju po par ljudi koje upoznas, samo na to mislim... :aha:

P.S.: a to povezivanje jedne nacije sa jednom osobom je odavnoooo vec prevazislo sve iole pametne mozgove! Jer ne mrzim ni ja Nemce i Austrijance samo zato sto je Hitler bio Nemac/rodjen Austrijanac :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top