Istinom unistiti tuđe snove

Ernesto_Che:
ma samo cuti....sve devojke su kreteni kad se zaljube, prvo ti nece verovati, onda ce ti reci da nisi trebala da joj kazes, i na kraju ces ti ispasti kriva...tako se meni desavalo

Taj deo da nece verovati i td je donekle tacan, ali rec je bila o 2 (kao) najbolje drugarice....najbolje.....zar tu ne treba da bude 1 poverenja 2 iskrenosti :?:
 
QchCK*a:
Ernesto_Che:
ma samo cuti....sve devojke su kreteni kad se zaljube, prvo ti nece verovati, onda ce ti reci da nisi trebala da joj kazes, i na kraju ces ti ispasti kriva...tako se meni desavalo

Taj deo da nece verovati i td je donekle tacan, ali rec je bila o 2 (kao) najbolje drugarice....najbolje.....zar tu ne treba da bude 1 poverenja 2 iskrenosti :?:

trebalo bi...tako je to teoretski, a u pravom zivotu je malo drukcije...bez izuzetaka...
 
Ernesto_Che:
trebalo bi...tako je to teoretski, a u pravom zivotu je malo drukcije...bez izuzetaka...

U pravom zivotu ce drugarica zbog uticaja ljubomore, razocaranosti, besa, povredjenosti itd da ishisterise mozda na tebe u trenutku i bice mozda neprijatna po okolinu odredjeno vreme...to je potpuno normalno....i moze tebe da krivi za propast veze jer si joj ti rekla, ali to je samo privremeno i kratkotrajno.....ako je bar malo zrela, procice je to sve i shvatice da si uradila PRAVU stvar i bice ti zahvalna.
 
bila sam u slicnoj situaciji... na kraju mi je za tu drugu devojku rekao drug od mog bivseg decka koji je bio zaljubljen u mene... :evil: osecala sam se zaista uzasno sto mi od svih prijatelja niko nije rekao za tu drugu... :cry: i svi su ih videli kao par, ali su se pravili ludi... :roll:
 
ovako pise u bibliji: ''nije lepo lagati, ali ga ce laz usreciti tvog prijatelja, lazi ga.''

e sad ne znam, ja obicno kazem sta stvarno mislim, ali na kad me npr. ruzna drugarica pita da li sam lepa? (ili nesto tako) ja cu tad 100% izlagati i reci joj, lepa si. ali kad je u pitanju nesto drugo sto neko moze promeniti ako mu ja ukazem da to ne valja, onda necu da lazem. ;)
 
Otkrila si da se dečko tvoje najbolje drugarice potajno viđa sa drugim devojkama. Da li da budes iskrena i unistis njene snove o uspesnoj vezi, ili jednostavno da se pravis da nista nisi videla...
Bila sam u ovakvoj situaciji i rekla sam istinu najboljoj drugarici. Kakva je to uspešna veza? Nikakva. Posle toga nije bilo nikakvih skandala, još smo postale bolje. Ako nešto mrzim, mrzim neiskrenost. Da, da gledam kako mi neko najbolju drugaricu pravi budalom i smeškam se... No way! :mrgreen:
 
Ma..."Šuti i trpi!"Prvo bi ti ta drugarica verovatno rekla da lažeš u nameri da ih rastaviš i preuzmeš lika za sebe a drugo bi ti taj lik j*b'o kevu kad bi saznao ko ga je otkucao.Evo kažem ti šta bi ja uradio da sam taj lik,onako najiskrenije.
 
Otkrila si da se dečko tvoje najbolje drugarice potajno viđa sa drugim devojkama. Da li da budes iskrena i unistis njene snove o uspesnoj vezi, ili jednostavno da se pravis da nista nisi videla...

mislim da ne bih mogla u lice da joj to kazem,bilo bi mi krivo..
al bih verovatno nekako namestila da ga ona vidi sa njom,u suprotnom mi ona 1000% ne bi poverovala......
 
Svakako da bih rekla. I svakako bih volela da meni kažu. Nije lepo čuti, ali pretpostavljam da je bolje čuti od bliske osobe za koju znaš da te neće lagati nego od nekog strejndžera, ili da se desi raskid a ja se pitam ''zašto'' i posle par nedelja vidim donedavno svog dečka s nekom drugom cicom. :neutral:
 

Back
Top