Ispuštanje vjetrova u vezi

Mени од кад су скратили танко црево, извадили желудац и извадили 24 см дебелог црева.......кад наиђу моменти прдежа......то отпада малтер са плафона од смрада !! Тврдим да нема жене која би могла да ме у тим моментима поднесе и тврдим да би побегла преко Атлантика како ме више никад не би видела ! Ал' јбг......не знам шта да радим. Док седим у столици готово и да не прдим. Чим легнем и чим се стомак опусти у хоризонтали......то креће "Катрина" !!

To ispustanje gasova jeste meni bio i jos uvek je problem, mada sam ga resavao tako sto "trpim" i kad se gasovi nakupe onda odem do wc-a. Za cudo, tad kad stoje dugo u stomaku i ne smrde mnogo z:shock: ujutru posebno posle cele noci se i ne oseca uopste.
Znaci, stvar treninga i celicne volje :D

Mени од кад су скратили танко црево, извадили желудац и извадили 24 см дебелог црева.......кад наиђу моменти прдежа......то отпада малтер са плафона од смрада !! Тврдим да нема жене која би могла да ме у тим моментима поднесе и тврдим да би побегла преко Атлантика како ме више никад не би видела ! Ал' јбг......не знам шта да радим. Док седим у столици готово и да не прдим. Чим легнем и чим се стомак опусти у хоризонтали......то креће "Катрина" !!
Bajo, kako si ti ziv bez zeluca? :eek:

Nije loše nekad neke stvari sačuvati za sebe.. imati tajne

Nije loše nekad neke stvari sačuvati za sebe.. imati tajne
pa da,ali ceo zapad je ekstrovertan,i sad kukaju što su primetili da ima i drugih,kako žene otkače dosadnog:think::rotf::rotf::rotf:
mislim smeta njihova politika i ove nasilne "slobode",ekonomija ne smeta sem vojne industrije,a i ne umeju da slušaju drugačije mišljenje,odma kao ne voliš ih,a ljudi se odvikli i da im objašnjavaju,nego ih ismevaju i hejtuju🤷‍♀️
ne zna se ko ima veći problem,mi sa njima ili oni sami sa sobom:rotf::rotf:

Back