ISPOVEST MOMČILA PERIŠIĆA! KAKO SMO IZGUBILI KOSOVO! Milošević je poslušao političare-nacionaliste, generale karijeriste i avanturiste

Većina ovdje pljuju o Perišiću sam zato jer je rekao istinu i imao hrabrosti da kaže istinu.
Он је само изнео своје мишљење, да ли је то истина или не то тек треба утврдити.
A pod čijom zaštitom je bio Veljko Kadijević???
Колико се ја сећам дотични је нестао негде у Подмосковљу и живео срећно и комфорно до краја живота.
 
Kosovo je izgubljeno onog tenutka kada je neko odlucio da privremeno protera Siptare Albance sa Kosova .
Taj ko je to naredio je doveo do sadasnjeg stanja .
..........................................................................................................................................................................
Isto , ako se ko seca , kada je neko odlucio da napadne enklave u BiH , doveo je do sloma i ivice opstanka cele Republike Srpske
da je jedva sacuvala i pala na 49 % .
 
A da smo mi Srbi privremeno izasli sa Kosova zbog terora , da li ni onda bili bombirani.
.........................................................................................................................................................................
Pored taktike , za koju su Srbi nadareni i sposobni , postoji i strategija o kojoj nemamo pojma.
jer nisu politicari i generali postali to zbog razmisljanja vec zbog poslusnosti. i dobrog pamcenja.
 
Jel to ovaj Perisic:

" Vojna služba bezbednosti uhapsila je Perišića 14. marta 2002. godine u motelu na Ibarskoj magistrali, zbog sumnje da je odavao poverljive informacije službeniku američke ambasade Džonu Nejboru, koji se tada pozvao na diplomatski imunitet.

Hapšenje Momčila Perišića bio je politički skandal međunarodnih razmera. Penzionisani general Perišić je tada bio potpredsednik Vlade Srbije i predsednik Odbora za bezbednost Skupštine Savezne republike Jugoslavije, a od 1993. do 1998. godine bio je načelnik Generalštaba Vojske Jugoslavije."

http://www.rts.rs/page/stories/sr/s...j-perisic-najveca-srpska-spijunska-afera.html

Predsednik Odbora za bezbednost i podpredsednik vlade ? .. Mozes misliti nasta je licila nasa bezbednost u tom trenutku..

Alal mu kurchina !! .. Koliko neko moze da se ponizi..

Бараба има образа да се појави.Нема у Европи издајника тако високог нивоа као што је он,али шпијунирао је за Американце,и за њега одговорносзи нема.Нигде.Ђубре издајничко.
 
Većina ovdje pljuju o Perišiću sam zato jer je rekao istinu i imao hrabrosti da kaže istinu.

A je li govorio istinu kako ste zločinačka bagra ili kada je tvrdio kako je sa svog dlana isčitao kordinate kuće gradonačelnika Zadra koju je predhodno srušio.
 
Бараба има образа да се појави.Нема у Европи издајника тако високог нивоа као што је он,али шпијунирао је за Американце,и за њега одговорносзи нема.Нигде.Ђубре издајничко.
zaboravljaš jovicu stanišića...i puno drugih
 
Ja i nisam relativizovao njegovu krivicu.
On jeste špijun, uhvaćen na delu.
Reči koje dolaze od takvog čoveka nemaju veliku vrednost, bile one istinite ili ne.
Nije važno samo šta se kaže, nego i koji je kredibilitet onog ko to kaže.
Kredibilitet Perišića je 0, tako da me ne interesuje šta takav čovek ima da izjavi.
imaš i borisava jovića...koji sada daje neke izjava
 
Kosovo je izgubljeno onog tenutka kada je neko odlucio da privremeno protera Siptare Albance sa Kosova .
Taj ko je to naredio je doveo do sadasnjeg stanja .
..........................................................................................................................................................................
Isto , ako se ko seca , kada je neko odlucio da napadne enklave u BiH , doveo je do sloma i ivice opstanka cele Republike Srpske
da je jedva sacuvala i pala na 49 % .

Ja bih pre rekao da je do sloma u BiH došlo još onda kada je neko odlučio da uopšte nastanu te enklave u Goraždu, Srebrenici, Bihaću...


 
Da vas podsetim, generale, Željko Ražnatović je dokazani srpski patriota i junak, za razliku od vas, generale, koji ste dokazani izdajnik svoje države i svoga naroda. Tu istu državu I narod ste prodali za kilo jagnjetine i 500 dolara, koje su vam munuli ispod stola na kojem se pušila ta ista jagnjetina.

Ulemek je potom generalu Perišiću poslao brutalnu poruku: Generale, vi bi trebalo da se povučete u neku banju gde ima ger jatrijsko odeljenje za lečenje kompleksa matorih, iskompleksiranih i polusenilnih generala, da tako čekate grobara da dođe po vas. Obraćajući se Perišiću, Ulemek poručuje da bivši načelnik Generalštaba nema prava nikoga da proziva jer je ,,prodao svoje potčinjen".

Generale, meni je draža moja časna robija nego vaša nečasna sloboda, meni je draže da, kako vi kažete, budem ubica i državni neprijatelj nego veliki junak kakav ste vi-poručuje Ulemek, koji pismo završava sa ,srdačan pozdrav, bez poštovanja".
 

Back
Top