Ispocetka

gost 333986

Legenda
Poruka
58.056
Da li vam se desilo da vam se bivsi ( koji vas je otkacio) vraca u zivot bas onda kad ne treba...kad ste u novoj vezi kojoj zelite da se predate?da li biste se vratile bivsem ili biste ostale sa sadasnjim i sta vam prolazi kroz glavu tad?
 
n57551.jpg
 

Prilozi

  • n57551.jpg
    n57551.jpg
    35,9 KB · Pregleda: 1
A jel vazno, ko je koga otkacio msm...

A, ako je on mene to je samo razlog vise da ostanem u novoj vezi i ne povredim coveka ni krivog ni duznog.
Vazno je! Ostavljeni ostaje vise emocionalno vezan nego onaj koji je ostavio i sklon je da precenjuje onoga ko ga je ostavio - kaze nauka. Nauka kaze takodje, a svi znamo iz iskustva, da smo mnogo atraktivniji za osvajanje kad smo zauzeti, jer smo nedostupni.
Sve u svemu, ja ne bih prekidala to sto postoji i vracala se na staro ako nije bas neophodno:)
http://www.ted.com/talks/helen_fisher_studies_the_brain_in_love.html
(ako imate vremena, preporucujem i ovo: http://www.ted.com/talks/helen_fisher_tells_us_why_we_love_cheat.html )
PS ako je nekome potreban prevod, u donjem desnom uglu su ponudjeni prevodi na raznim jezicima
 
Poslednja izmena:
Da li vam se desilo da vam se bivsi ( koji vas je otkacio) vraca u zivot bas onda kad ne treba...kad ste u novoj vezi kojoj zelite da se predate?da li biste se vratile bivsem ili biste ostale sa sadasnjim i sta vam prolazi kroz glavu tad?
otero bi ih u 3 lepe znaju one to radi sujeta ne bi imale muda da se vrate
 
ne bih. jer ako sam sa drugim znaci da imam osecanja za tog drugog, a ja ne znam da delim osecanja..... a drugo njegov povratak tjah pokusaj povratka ne bi bio iskren, vec bi to bio samo pokusaj manipulacije.
 
desilo se, i ko ga yebe, proso brzi voz, ne vracam se proslosti, ja sam tip kad zavrsim sa necim zavrsila sam za sva vremena...i tako, ne zalim zbog toga, i ne patim zbog starih ljubavi, ah oh, nostalgija i tako to. ne...jednom prepatim i cao :sad2:
 
Da li vam se desilo da vam se bivsi ( koji vas je otkacio) vraca u zivot bas onda kad ne treba...kad ste u novoj vezi kojoj zelite da se predate?da li biste se vratile bivsem ili biste ostale sa sadasnjim i sta vam prolazi kroz glavu tad?

Desava se svasta i svasta se i desavalo, ali ja zaista ne mogu reci sta bi i kad bi bilo uopsteno jer sve zavisi od konkretne situacije, osobe, mog stanja i sl.
U nekim situacijama zivotnim ne bih konstatovala da taj bivsi uopste postoji, ali postoje situacije koje zaista mogu biti izuzetak koje mogu navesti na razmisljanje, a to se uglavnom desava kada sadasnja ljubav nije ona "prava"....
Iskreno, nije mi se dogodila gore opisana situacija.
 
Poslednja izmena:
Da li vam se desilo da vam se bivsi ( koji vas je otkacio) vraca u zivot bas onda kad ne treba...kad ste u novoj vezi kojoj zelite da se predate?da li biste se vratile bivsem ili biste ostale sa sadasnjim i sta vam prolazi kroz glavu tad?

Бивши су бивши. ;) Да је ваљало, опстало би.
Никад нисам била у недоумици тог типа.
 
Da li vam se desilo da vam se bivsi ( koji vas je otkacio) vraca u zivot bas onda kad ne treba...kad ste u novoj vezi kojoj zelite da se predate?da li biste se vratile bivsem ili biste ostale sa sadasnjim i sta vam prolazi kroz glavu tad?
То ми је један од гаднијих сценарија... није искључено да бих дала себи прилику да још једном будем остављена.
Срећом, није било ни близу да се деси.
 
Da li vam se desilo da vam se bivsi ( koji vas je otkacio) vraca u zivot bas onda kad ne treba...kad ste u novoj vezi kojoj zelite da se predate?da li biste se vratile bivsem ili biste ostale sa sadasnjim i sta vam prolazi kroz glavu tad?

Ako je veza izistinski gotova ne razumem kako bivši može da se vraća.:think:
Može da svrati na piće i poljubi vrata, pošalje sms na koji dobiti odgovor neće, pokuša da uspostavi kontakt ali bezuspešno.
Ako je zaista ex.

Ako je možda ex a ustvari tiha patnja, stvar je drugačija. Za one koji vole da vuku repove i sapliću se o iste.
 
kad jednom prestanem da volim nekog muskarca, onda nema vracanja..
misim ja sam sve moje ljubavi krvavo odbolovala, bez obzira ko je koga ostavio.
cudno je to.ja sam vrlo trpeljiva, i dugo, dugo nosim neku ljubav u sebi, bez obzira na probleme..a onda se jednog jutra probudim, i nema je vise.
i nema je vise nikad.
 
kad jednom prestanem da volim nekog muskarca, onda nema vracanja..
misim ja sam sve moje ljubavi krvavo odbolovala, bez obzira ko je koga ostavio.
cudno je to.ja sam vrlo trpeljiva, i dugo, dugo nosim neku ljubav u sebi, bez obzira na probleme..a onda se jednog jutra probudim, i nema je vise.
i nema je vise nikad.

joj nemoj vise, rasplakala si me <3
missim shto ccu tugovati, mogu biti samo bijesan i to na sebe :))
 
Da li vam se desilo da vam se bivsi ( koji vas je otkacio) vraca u zivot bas onda kad ne treba...kad ste u novoj vezi kojoj zelite da se predate?da li biste se vratile bivsem ili biste ostale sa sadasnjim i sta vam prolazi kroz glavu tad?

nema vracanja
sve ima pocetak i kraj
kad se nesto zavrsi - gotovo je
zivot pise romane, a ja ne volim drame
 
Da li vam se desilo da vam se bivsi ( koji vas je otkacio) vraca u zivot bas onda kad ne treba...kad ste u novoj vezi kojoj zelite da se predate?da li biste se vratile bivsem ili biste ostale sa sadasnjim i sta vam prolazi kroz glavu tad?

A sta vama zenama znaci fraza "da se predate" ?Bas me zanima...:lol:
Evo,recimo,ja bih se rado predao samo kad bi znao sta je to :lol:
Bas cu danas pitati moju lepsu polovinu da li mi se predala,i ako jeste kad se to dogodilo i kako to da nista nisam primetio :rumenko:
 
Десило ми се.

И сетила сам се старе изреке: Обновити завршену везу је изнова читати књигу чији ти је крај већ познат.

И одлука се показала исправном.

Са тим новим сам већ 20 година и имамо једног слатког зврка.
 
Naravno da ću zdravorazumski reći da nikad to ne bih uradila i najverovatnije i ne bih,ali ko zna...Kad se desi, čovek ume različito da reaguje...
Imala sam dosta čvrstih stavova po raznim pitanjima dok nisam bila u prilici da moram da ih verifikujem.Kad sam se zaista našla u nekoj od situacija za koje sam imala te čvrste stavove, pokazalo se da nije sve kao što izgleda kad gledaš sa strane i savetuješ nekog drugog...Tako da...
 
Da li vam se desilo da vam se bivsi ( koji vas je otkacio) vraca u zivot bas onda kad ne treba...kad ste u novoj vezi kojoj zelite da se predate?da li biste se vratile bivsem ili biste ostale sa sadasnjim i sta vam prolazi kroz glavu tad?

Uvek postoji neki dasa kome bi se vratile ili koga bi rado docekale da im se vrati, taj neki mister specijalni, koji je ostavio neizbrisive tragove, ne mora trajno, ali bar na tren bi zelele da budu opet s takvim... Potraga za ljubavlju, ili je mozda bolje reci za ljubavima, je lutrija, svako se rado seca dobitaka, premija koje je osvajao, pogotovo onda kad uleti u gubitnicku fazu, ni jake zene, kakve su listom nase forumasice, nisu imune na to...
 

Back
Top