Iskustva u razmenama između korisnika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad vec komentarisem ovde, da dodam i svoje preporuke. Sledece ljude preporucujem za razmenu:
He-tan
zvoncica_nis
sportasica
goldengaidin - puno razmena smo obavili, stvarno je extra lik
serijasmolvil5
Sreja13 - jedna razmena od 30 diskova, ali su to bili najuredniji diskovi koje sam ikada dobila u razmenama
Raymond Berenger
greenlion

i jos neki super ljudi kojima nazalost ne znam nickove na forumu, pa da i njih pohvalim... Izvinjavam se ako sam nekoga zaboravila da pomenem...

Dve razmene koje nisu bas bile 100% uspesne nego recimo 70% :) :

ASDS - dva puta smo se menjali, poslao je diskove na vreme, ali su bili jako neuredni, neke stvari nije narezao, neke je duplirao, falilo je po 2-3 diska, razvukao je serije na vise diskova nego sto treba itd. Nudio mi je posle da salje prvi, pa ako budem zadovoljna da ja njemu posaljem, ali imam vec mrezu od dosta ljudi sa kojima se menjam i koji su UVEK bili korektni, a ne posle kad ja vec resim da se vise ne menjam sa njima

Slavo(vec pomenuti Slavoljub Veselinovic) - na kraju je poslao diskove, ali me je mesec dana zavlacio kako mu posta stalno vraca diskove koje posalje, sto je bilo nemoguce jer po njegovoj prici on posalje u petak, a vec u nedelju mi javi da su mu se vratili diskovi. Ja sam se vec bila oprostila od diskova kad ih je konacno poslao i to ih jos nije stavio ni u kakvu kesicu ili da je makar zavio sve diskove u jedan obican A4 papir, vec je stavio onako "gole" diskove direktno u koverat da bi se tumbali i izgrebali u putu.
 
Kad vec komentarisem ovde, da dodam i svoje preporuke.
Slavo(vec pomenuti Slavoljub Veselinovic) - na kraju je poslao diskove, ali me je mesec dana zavlacio kako mu posta stalno vraca diskove koje posalje, sto je bilo nemoguce jer po njegovoj prici on posalje u petak, a vec u nedelju mi javi da su mu se vratili diskovi. Ja sam se vec bila oprostila od diskova kad ih je konacno poslao i to ih jos nije stavio ni u kakvu kesicu ili da je makar zavio sve diskove u jedan obican A4 papir, vec je stavio onako "gole" diskove direktno u koverat da bi se tumbali i izgrebali u putu.

Meni je on u kesicama poslao.Sve uredno.Bash sam imao dobru razmenu s njim.:)
 
Kad vec komentarisem ovde, da dodam i svoje preporuke. Sledece ljude preporucujem za razmenu:
He-tan
zvoncica_nis
sportasica
goldengaidin - puno razmena smo obavili, stvarno je extra lik
serijasmolvil5
Sreja13 - jedna razmena od 30 diskova, ali su to bili najuredniji diskovi koje sam ikada dobila u razmenama
Raymond Berenger
greenlion

i jos neki super ljudi kojima nazalost ne znam nickove na forumu, pa da i njih pohvalim... Izvinjavam se ako sam nekoga zaboravila da pomenem...

Dve razmene koje nisu bas bile 100% uspesne nego recimo 70% :) :

ASDS - dva puta smo se menjali, poslao je diskove na vreme, ali su bili jako neuredni, neke stvari nije narezao, neke je duplirao, falilo je po 2-3 diska, razvukao je serije na vise diskova nego sto treba itd. Nudio mi je posle da salje prvi, pa ako budem zadovoljna da ja njemu posaljem, ali imam vec mrezu od dosta ljudi sa kojima se menjam i koji su UVEK bili korektni, a ne posle kad ja vec resim da se vise ne menjam sa njima

Slavo(vec pomenuti Slavoljub Veselinovic) - na kraju je poslao diskove, ali me je mesec dana zavlacio kako mu posta stalno vraca diskove koje posalje, sto je bilo nemoguce jer po njegovoj prici on posalje u petak, a vec u nedelju mi javi da su mu se vratili diskovi. Ja sam se vec bila oprostila od diskova kad ih je konacno poslao i to ih jos nije stavio ni u kakvu kesicu ili da je makar zavio sve diskove u jedan obican A4 papir, vec je stavio onako "gole" diskove direktno u koverat da bi se tumbali i izgrebali u putu.


Da jesam to uradio!
I ako nesto imas da mi kazes reci mi a ne da me blatis po forumu kao da ti nisam poslao nista!
Jesam to uradio drugi put!A to mozes samo da pricas da sam te zezno prvi put!Ustvari nisam ja tebe zenuo nego jednostavno sam slucajno zaboravio da posaljem!!!
Neka svi pisu kojima nisam poslao 2dvd-a i nisam im stavio prevod!!!
 
Evo i ja da preporucim nekog!
Serijasmolvil5 sa deckom sam uradio preko 10 razmena sigurno i svaki put je me ispostova dok sam ja njemu malo kasnio sa isporukama! I ovim putem mu se izvinjava.I zahvaljujem
Sportasica
Cezar-Roma
Sreja13
Radja i njemu se javno izvinjavam jednom sam kasnio sa isporukom.
LikArcher sa njim sam dosta radio razmena!Ok lik
UmbraIskra-Njoj se tek izvinjavam trebao sam da joj posaljem diskove pre 2 nedelja ali joj jos nisam posalo!Kad joj stignu diskovi da vidimo sta ce ona reci!
Djuramc-sa njim trenutno radim razmenu i kad njemu stignu diskovi da vidimo sta ce i on reci!
Naix i sa njim sam radio razmene ok lik samo sto mi je posalo malcice izgrebane diskove a i ja sam njemu slucajno posalo drugu seriju nego koju je on trazio!I njemu se izvinjavam ali nije pravio pitanje posto je ta serija na isto toliko dvd koliko i ona koju je on trazio!
Prison Break reci i ti ako imas nesto protiv mene!
Neki_88
 
Da jesam to uradio!
I ako nesto imas da mi kazes reci mi a ne da me blatis po forumu kao da ti nisam poslao nista!
Jesam to uradio drugi put!A to mozes samo da pricas da sam te zezno prvi put!Ustvari nisam ja tebe zenuo nego jednostavno sam slucajno zaboravio da posaljem!!!
Neka svi pisu kojima nisam poslao 2dvd-a i nisam im stavio prevod!!!

Nemoj Jecu da diras:D ona je najbolja po pitanju razmena,i ako ona sve odradi tebi kako treba normalno je da ocekuje i ti njoj.Ako si vec uradio tako kao sto kaze onda ne znam zasto se bunis.
 
Nemoj Jecu da diras:D ona je najbolja po pitanju razmena,i ako ona sve odradi tebi kako treba normalno je da ocekuje i ti njoj.Ako si vec uradio tako kao sto kaze onda ne znam zasto se bunis.

Nebunim se!!!
Samo neznam sta je ona time htela da kaze da niko netreba da radi razmen samnom nerazumem svrhu toga sto je napisala!Ako je vec htela da nesto kaze protiv mene treba la je lepo da napise neradite razmene sa ASDS i to je to!
@LikArcher
Hvala!!!
 
Nemoj Jecu da diras:D ona je najbolja po pitanju razmena,i ako ona sve odradi tebi kako treba normalno je da ocekuje i ti njoj.Ako si vec uradio tako kao sto kaze onda ne znam zasto se bunis.
:) Hvala na komplimentu, he-tan. I ja obozavam sa tobom da se menjam, lako se razmenimo i sve je uvek savrseno.

I jos jedno ime sam zaboravila da pomenem, a to je isto jako fina devojka. U pitanju je jeca_zvezdica. Sve najbolje o njoj...
Skoro sam se razmenila i sa Gotthardom, jeste da decko ima sve zivo, ali vrlo je ljubazan, brzo odgovara, hoce da se menja i naravno sve je krajnje profesionalno odradio.

@ASDS
Ova tema se zove "Iskustva o razmenama..." i ja sam samo navela svoja. Desilo se tako kao sto sam rekla. Smatram da je postenije bilo to sto sam samo opisala sta se desilo, a ljudi mogu sami da odluce da li ce bilo sta od toga da uzmu u obzir, nego to sto ti predlazes. Eto, Lik_Archer je celu pricu shvatio kao 'samo 2 diska'. Neko ce tako, neko drugacije...
A ljudi obicno kada i ako se dese slucajne greske, bar se izvine, sto ti nisi nasao za shodno nijednom, cak ni tada kad se sve to desavalo, nego si isto tako reagovao kao sada, u stilu "napad je najbolja odbrana".
 
Čisto da napomenem, što se tiče Slavoljuba...
Radili smo razmenu od 25 DVD-a...
Zakinuo mi Black Adder od 2 DVD-a, rekao da ima komplet CSI DVD Rip sa našim (srpskim) prevodom a posle se ispostavilo
da su samo dve sezone DVD Rip sa srpskim prevodom a ostatak HDTV sa engleskim prevodom.
2-3 DVD-a nisam mogao da otvorim...
Dogovorili smo se za seriju Friends sve osim prve sezone i podrazumevan je bio DVD Rip sa našim prevodom... dobio samo 4 sezone plus prvu koja mi nije trebala...

Kasnije je pao dogovor da on meni pošalje 12 praznih DVD-a jer je ispao ne-fer, ali on ni to nije ispoštovao...

Toliko od mene...
 
Da jesam to uradio!
I ako nesto imas da mi kazes reci mi a ne da me blatis po forumu kao da ti nisam poslao nista!
Jesam to uradio drugi put!A to mozes samo da pricas da sam te zezno prvi put!Ustvari nisam ja tebe zenuo nego jednostavno sam slucajno zaboravio da posaljem!!!
Neka svi pisu kojima nisam poslao 2dvd-a i nisam im stavio prevod!!!

hehe, slucajno zaboravio da posaljem!
 
Све похвале зa ASDS, дечко је презаузет, али није неко ко ће вас испалити за дискове. Одрадили смо једну велику размену, послао ми је све како смо се договорили. Ове недеље требам да му пошаљем још 8 дискова и уоште ме није смарао са питањем "када ћеш ми послати", "јеси ли послао" и слично.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top