Iskustva sa nimfomanijom

Mastrangello

Aktivan član
Poruka
1.234
Mentalno se vratimo 20 godina u nazad na Krstarici, kada je bilo slobodnijeg govora i neustezanja, i podelimo iskustava, ko ih je imao, sa ovom (ne)srecom.

Ja...nemam nikakvog iskustva, pa su mi iskustva sa ovim, podeljena na drugoj platformi, bili posebno zanimljivi.

Ja sam najbolji sex imao od 21 do 24 godine, zato sto mi je devojka bila nimfomanka a ja to tada nisam znao. Ona je htela i kad ja mogu i kad ne mogu, izdrzao sam 4 pune godine.
Nesto vrlo slicno je i kod mene bilo brate, cak vrlo slican vremenski period i godine zivota. Sa tom devojkom je od pocetka sve kliknulo u vezi toga i to koliko smo mi seksa imali i na kojim sve mestima, nekad se pitam da li sam to sanjao ili se stvarno desavalo. I isto sam mogao kad god. I kad sam ljut i kad sam pospan, ma bilo kad i bilo koliko.
Isto, braco... Mene takva sreca pogodila sa 30god, ona 24. Trajalo 2 i po godine. I dalje se rado secam toga...
A ja se secam komentara, koji nazalost nisam uspeo da pronadjem, jedne devojke u temi o "Desavanjima u studentskom domu" koja je rekla:
"Ja mislim da je jedna moja komsinica u domu bila nimfomanka. Uvek je bio red muskaraca ispred njene sobe. Prosto nije mogla da funkcionise normalno. Meni je nje bilo zao."

Mentalno se vratimo 20 godina u nazad na Krstarici, kada je bilo slobodnijeg govora i neustezanja, i podelimo iskustava, ko ih je imao, sa ovom (ne)srecom.

Ja...nemam nikakvog iskustva, pa su mi iskustva sa ovim, podeljena na drugoj platformi, bili posebno zanimljivi.

A ja se secam komentara, koji nazalost nisam uspeo da pronadjem, jedne devojke u temi o "Desavanjima u studentskom domu" koja je rekla:

Kakva su tvoja iskustva sa policijom pre 20 god?

Čuj pre 20 god...

A koga buli kur sta je bilo u zlatno doba monike seleš....

Jeste ali ona nije rekla ja sam nimfomanka nego kao studentkinja iz doma koja se satire od qurca.
To je isto kao kad bih ja rekao u jeeee ovaj komsija razvaljuje pandurke.
Razumem sta hoces da kazes ali mislim da nikad forum nije bio gori.

to je stvarno tesko psihicko "obolenje".
Ne dao bog nikoj.
Nisam imao to iskustvo sa nekom damom al samo kad pomislim da neko ne moze biti zadovoljen dugo vremena pa i godinama, ..............uzas.
Ima li leka za takve ?

Da je samo zamrzivač !
Kako-da-mleveno-meso-bude-socno-bez-dodatih-sastojaka-357451976.jpg

dobar broj žena može
"Može" i "Mora" nije isto.

Kakva su tvoja iskustva sa policijom pre 20 god?

Čuj pre 20 god...

A koga buli kur sta je bilo u zlatno doba monike seleš....
Saznah da ste starija osoba, a meni ugladjenost nalaže da Vas ne tretiram kako zaslužujete.
Dok ne preterate.

Jeste ali ona nije rekla ja sam nimfomanka nego kao studentkinja iz doma koja se satire od qurca.
Ne.
To je isto kao kad bih ja rekao u jeeee ovaj komsija razvaljuje pandurke.
Nije.
Razumem sta hoces da kazes
Ne bih rekao...

Back