ISKLJUČIVO ZA MUŠKARCE

NINICA:
rudy_kv:
UVEK BICU TU...:
Od sad nisam vise devica na ovom forumu.. :D

"A ISKRENO STEKLA SAM UTISAK DA SE DOSTA MUŠKARACA PLAŠI VEZIVANJA, ILI AKO SU VEĆ IMALI OZBILJNU VEZU DA PO SLE RASKIDA NE PADA IM NA PAMET DA SE VEŽU ZA NEKU DRUGU DEVOJKU! RECI AKO GREŠIM!!!"

Pitanje nije bilo upuceno meni, ali cu ja reci par stvari.
Ninice, u pravu si, medjutim... izuzetci potvrdjuju pravilo!
Mozda ce sad mnogi poceti da me pluju ili ce sve javiti velike "muskarcine" i govoriti kako gresim, ali uvek sam vise voleo da imam devojku koja je za dugu vezu nego neku "kres-varijantu" na jednu noc.
Zar nije bolje kad imas nekog na koga mozes da se oslonis, ko je tu uvek za tebe, ko te razume i postuje, i naravno s kim imas odlican sex?

Pozdrav!
Ostadoh bez reci.... U pravu je, sto se smejete????
8) EJ HVALA TI PUNO, ALI KAKO OBJAŠNJAVAŠ TO DA SVE ŠTO SI NAVEO IMAŠ, A OPET SE NE ODLUČUJEŠ DA SA TOM DEVOJKOM BUDEŠ U VEZI(ZVANIČNO) VEĆ IMAŠ DEVOJČICU SA KOJOM TI BAŠ I NE ŠTIMA, A OPET JE NE OSTAVLJAŠ, A DEVOJKA SA KOJOM SE VIOĐAŠ S VREMENA NA VREME, ČUJEŠ SKORO SVAKI DAN, SEX VAM JE ODLIČAN, PODRŽAVA TE U SVEMU ( SAMO DA TI KAŽEM DA NE MAŠTAM DA IMAM ŽIV PRIMER), UVEK ĆE DA TE SASLUŠA I TOME SL. ONA SEDI I ČEKA, ČEKA...
Ljubav je veoma cudna stvar... On u toj prvoj verovatno vidi sigurnost (verovatno je sa njom duze vreme) Ili se plasi sta ce njegovo drustvo da kaze ( u tom slucaju ga sto brze otkaci - ili ta tvoja drugarica...
 
NINICA:
:lol: Ajde onako drugarski mi ispričajte šta vam je prolazilo kroz glavu kada ste u krevetu sa devojkom od koje hoćete samo sex. Tačnije kada je to samo kombinacija. :P i zašto se odlučujete za to iako je devojka normalna i hoće normalnu vezu. Da li se plašite vezivanja ili je u nečemu drugom problem.

Hm evo drugarski...kad sam u krevetu ne mislim nista...opustim se i uzivam!Odlucujem se zato sto od svog fizickog rada najvise volim sex,vezivanja se ne plasim,narocito ako sve stima....
 
NINICA:
rudy_kv:
UVEK BICU TU...:
Od sad nisam vise devica na ovom forumu.. :D

"A ISKRENO STEKLA SAM UTISAK DA SE DOSTA MUŠKARACA PLAŠI VEZIVANJA, ILI AKO SU VEĆ IMALI OZBILJNU VEZU DA PO SLE RASKIDA NE PADA IM NA PAMET DA SE VEŽU ZA NEKU DRUGU DEVOJKU! RECI AKO GREŠIM!!!"

Pitanje nije bilo upuceno meni, ali cu ja reci par stvari.
Ninice, u pravu si, medjutim... izuzetci potvrdjuju pravilo!
Mozda ce sad mnogi poceti da me pluju ili ce sve javiti velike "muskarcine" i govoriti kako gresim, ali uvek sam vise voleo da imam devojku koja je za dugu vezu nego neku "kres-varijantu" na jednu noc.
Zar nije bolje kad imas nekog na koga mozes da se oslonis, ko je tu uvek za tebe, ko te razume i postuje, i naravno s kim imas odlican sex?

Pozdrav!
Ostadoh bez reci.... U pravu je, sto se smejete????
8) EJ HVALA TI PUNO, ALI KAKO OBJAŠNJAVAŠ TO DA SVE ŠTO SI NAVEO IMAŠ, A OPET SE NE ODLUČUJEŠ DA SA TOM DEVOJKOM BUDEŠ U VEZI(ZVANIČNO) VEĆ IMAŠ DEVOJČICU SA KOJOM TI BAŠ I NE ŠTIMA, A OPET JE NE OSTAVLJAŠ, A DEVOJKA SA KOJOM SE VIOĐAŠ S VREMENA NA VREME, ČUJEŠ SKORO SVAKI DAN, SEX VAM JE ODLIČAN, PODRŽAVA TE U SVEMU ( SAMO DA TI KAŽEM DA NE MAŠTAM DA IMAM ŽIV PRIMER), UVEK ĆE DA TE SASLUŠA I TOME SL. ONA SEDI I ČEKA, ČEKA...

Na to bih Ti rekao da je taj decko ili lud, ili se pravi lud! To mi nikako ne ulazi u glavu. Imas sve, a opet trazis nesto deseto. U slobodnom prevodu, zasto da mi bude fino, kad neko moze dupe da mi pomera...
Neverovatno!
 
UVEK BICU TU...:
NINICA:
rudy_kv:
UVEK BICU TU...:
Od sad nisam vise devica na ovom forumu.. :D

"A ISKRENO STEKLA SAM UTISAK DA SE DOSTA MUŠKARACA PLAŠI VEZIVANJA, ILI AKO SU VEĆ IMALI OZBILJNU VEZU DA PO SLE RASKIDA NE PADA IM NA PAMET DA SE VEŽU ZA NEKU DRUGU DEVOJKU! RECI AKO GREŠIM!!!"

Pitanje nije bilo upuceno meni, ali cu ja reci par stvari.
Ninice, u pravu si, medjutim... izuzetci potvrdjuju pravilo!
Mozda ce sad mnogi poceti da me pluju ili ce sve javiti velike "muskarcine" i govoriti kako gresim, ali uvek sam vise voleo da imam devojku koja je za dugu vezu nego neku "kres-varijantu" na jednu noc.
Zar nije bolje kad imas nekog na koga mozes da se oslonis, ko je tu uvek za tebe, ko te razume i postuje, i naravno s kim imas odlican sex?

Pozdrav!
Ostadoh bez reci.... U pravu je, sto se smejete????
8) EJ HVALA TI PUNO, ALI KAKO OBJAŠNJAVAŠ TO DA SVE ŠTO SI NAVEO IMAŠ, A OPET SE NE ODLUČUJEŠ DA SA TOM DEVOJKOM BUDEŠ U VEZI(ZVANIČNO) VEĆ IMAŠ DEVOJČICU SA KOJOM TI BAŠ I NE ŠTIMA, A OPET JE NE OSTAVLJAŠ, A DEVOJKA SA KOJOM SE VIOĐAŠ S VREMENA NA VREME, ČUJEŠ SKORO SVAKI DAN, SEX VAM JE ODLIČAN, PODRŽAVA TE U SVEMU ( SAMO DA TI KAŽEM DA NE MAŠTAM DA IMAM ŽIV PRIMER), UVEK ĆE DA TE SASLUŠA I TOME SL. ONA SEDI I ČEKA, ČEKA...

Na to bih Ti rekao da je taj decko ili lud, ili se pravi lud! To mi nikako ne ulazi u glavu. Imas sve, a opet trazis nesto deseto. U slobodnom prevodu, zasto da mi bude fino, kad neko moze dupe da mi pomera...
Neverovatno!



Ja bih dopunio ,,uvek biću tu,,.
Većina nas muškaraca je kukavica ili slabića kiji ne smeju da se uhvate u koštac sa obavezom zvana OZBILJNA VEZA zato što su u duši pi... neću da budem vulgaran.
Pozdrav Dejanvi.
 
NINICA:
:lol: Ajde onako drugarski mi ispričajte šta vam je prolazilo kroz glavu kada ste u krevetu sa devojkom od koje hoćete samo sex. Tačnije kada je to samo kombinacija. :P i zašto se odlučujete za to iako je devojka normalna i hoće normalnu vezu. Da li se plašite vezivanja ili je u nečemu drugom problem.

Zasto je tema samo za muskarce? Devojkama koje su zelele samo seks je mnogo toga vise prolazilo kroz glavu u takvim trenucima...

Inace, ne odlucujem se za to sa "normalnim" (zar devojka tako da diskriminise devojke???) devojkama koje hoce "normalnu vezu" (opet stvar misljenja...). Mislim da taj period potrebe za seksom bez obzira na posledice (po drugu stranu) ostaje iza nas vremenom.
 
moras da shvatis jednu stvar: o vezi tog lika i njegove "zvanicne" devojke ne mozes objektivno da procenjujes kao prijateljica njegove "nezvanicne" devojke. koliko je nekom paru dobro u vezi to znaju samo njih dvoje... :?

zasto je on sa tom devojkom a ne sa tvojom drugaricom to je najbolje njega pitati jer puka nagadjanja nas forumasa nikuda ne vode... ;)

mislim, tuzna mi je prica i zao mi je sto tvoja prijateljica nema odlucnost i samopostovanje da prekine taj odnos. i ili se izbori za mesto njegove ZVANICNE devojke, ili nadje nekog super tipa kome nece biti cim da mu bude ZVANICNA devojka... :D
 

Back
Top