ИСИС ПОЗИВА НА ПОКОЉ СРБА И БОСАНАЦА

Минго, постоје само 2 варијанте:

1. Бошњаци су ТУРЦИ остали после повлачења Турака, или
2. Бошњаци су ПОТУРЧЕНИ СРБИ.......

трећег немаааааааааа.......... осим ако нисте измислили опет неку глупост.........

nijedno ni drugo....a da nisu potomci vlaha?
 
ISIS POZIVA NA POKOLJ SRBA I BOSANACA: Trujte ih, gazite i ubijajte ih eksplozivom!

]Jedan od pripadnika Islamske države u video poruci koju su objavili islamistički portali u BiH pozvao je svoje sunarodnike da se “isele u zemlju islama“, a oni koji ne mogu neka se bore u Bosni, Srbiji”.

Onaj ko se iseli na Alahov put, naći će mnoga dobra. Mi želimo da svoj narod milom, lepim govorom, ili silom da izvedemo iz mraka na svetlo - rekao je jedan od terorista. On je naveo da se njegovi mnogi sunarodnici u BiH žale da ne mogu da nose bradu, nikabe, kako teško žive, te ih poziva da “učine hidžru, da se isele i da se bore na Alahovom putu svojim imetkom i životima”.

:klap:

подржавам позив ISISa да се мухамеданци из БиХ, Србије и Црне Горе иселе у вражију матер из које су дошли.
 
Za Vikend sam bio do Beograda - Glavnog grada Srbije...
Video sam dva mudzahedina sa bradama do kolena, nisu znali Srpski?!

Psovao sam im majku a oni su samo prosli pored mene nisu hteli ni da me pogledaju dok su ljudi oko nas gledali u mene i naravo
cudili se sta to radim, dok se moj brat smejao i rekao mi da sam budala i da ovo nije Skoplje.

Dakle uverio sam se iz prve ruke da Srbi imaju mudzahedine a da Srbi u Beogradu se smeju kada ih neko pljuje i napadne na ulici.
Ocigledno sam ispao "seljak" iz Makedonije, ali dobro, imacete te spodobe kao sto ih Skoplje ima..
Samo tako nastavite kao moj rodjak, sve je to lepo, Kalemegdan, zene, zurke...ali kada ti muslimani naprave neko sranje videcemo...

PS. - Tekst sam preveo sa Makedonskog Foruma, jedan kolega skoknuo do vas..
 
Za Vikend sam bio do Beograda - Glavnog grada Srbije...
Video sam dva mudzahedina sa bradama do kolena, nisu znali Srpski?!

Psovao sam im majku a oni su samo prosli pored mene nisu hteli ni da me pogledaju dok su ljudi oko nas gledali u mene i naravo
cudili se sta to radim, dok se moj brat smejao i rekao mi da sam budala i da ovo nije Skoplje.

Dakle uverio sam se iz prve ruke da Srbi imaju mudzahedine a da Srbi u Beogradu se smeju kada ih neko pljuje i napadne na ulici.
Ocigledno sam ispao "seljak" iz Makedonije, ali dobro, imacete te spodobe kao sto ih Skoplje ima..
Samo tako nastavite kao moj rodjak, sve je to lepo, Kalemegdan, zene, zurke...ali kada ti muslimani naprave neko sranje videcemo...

PS. - Tekst sam preveo sa Makedonskog Foruma, jedan kolega skoknuo do vas..

Ima dosta izbeglica sa bliskog istoka u beogradu,iz sirije ih ima na hiljade, zive ovde ili su u prolazu.Moguce da si nabasao na bivse ISIS ratnike ko zna.
 
Pazi, ISIS je protivnik ruskog naroda.

To znači da ako ISIS širi svoju imperiju nauštrb šiita, onda to jeste šut u glavu Putina.


ISIS je zaplenio četvorocifren broj transportera u Mosulu.

ISIL ili ISIS je protivnik ne samo ruskog naroda,vec cele Evrope.Dok su tu Raul,Hans i Vladimir,ima nade za nas.
 
Pazi, Rusija se ne ubraja u Evropu.

Njihova komunistička ideja je odavno poražena, i zato je lenjinov kuvar putin toliko ogorčen pod stare dane.

Ok,ali ima jedna caka,Komunizam-Boljsevizam nije ruska tvorevina,iako je zvanicno prvo na svetu uspostavljena u Rusiji.Rusija se ubraja u Evropu iz prostog razloga,zbog svog nasledja,iako se nalazi na 2 kontinenta.Generalno mentalitet,kultura i tradicija ruskog naroda je u evropskom korpusu.Kao sto se Turska nalazi na 2 kontinenta,ali po mentalitetu,kulturi i nasledju pripada azijatskom korpusu.
 
Poslednja izmena:
Иако није оквалификовано као терористички напад, у Грацу је грађанин БиХ данас намерно прегазио троје људи, а потом изашао из аутомобила и ножем напао људе на улици.

Грац: Мушкарац из БиХ џипом убио троје, потом ножем напао људе

У аустријском граду Грацу је нешто иза поднева возач џипа намјерно у пуној брзини улетио у масу људи, убивши троје.

Нападач, за којег се аустријски медији наводе да је 26-годишњак поријеклом из БиХ, изашао је из возила и почео да убада ножем пролазнике, након чега је савладан и ухапшен. Незванично је међу страдалима и седмогодишњи дјечак.

Према ријечима званичника Хермана Шуценхофера, четврта особа је задобила повреде опасне по живот, а још 33 су повријеђене.

-Љјуди су вриштали у паници и бјежали у околне продавнице да би се спасли - рекао је један од очевидаца.

Он је особу, која је изазвала несрећу, назвао "поремећеном", наглашавајући да "нема објашњења и оправдања".

Локални медији истичу да полиција не третира случај као терористички напад, а лист "Клајне цајтунг" наводи да се вјерује да је возач имао породичних проблема, те да је слабијег менталног здравља.

Аустријска агенција АПА је пренијела да су два тијела лежала у близини мјеста напада, покривена ћебадима.

Вилхелм Кројтвашл, бискуп Граца, упутио је саучешће путем Фејсбука.

Извор: РТРС

Ако се сећамо, на исти овакав начин, изведен је још један овакав напад "неуравнотежене особе" у француском граду Дијону, крајем прошле године, када је страдало једанаесторо пешака, док је возач из аутомобила узвикивао "Бог је велики" (Алаху екбер) на арапском језику. Премда још нема званичних информација о мотивима напада и идентитету нападача, није тешко претпоставити да се и у овом случају ради о истом мотиву и нападачу веома сличног профила као оног у Француској.
 
Poslednja izmena:
Иако није оквалификовано као терористички напад, у Грацу је грађанин БиХ данас намерно прегазио троје људи, а потом изашао из аутомобила и ножем напао људе на улици.



Ако се сећамо, на исти овакав начин, изведен је још један овакав напад "неуравнотежене особе" у француском граду Дијону, крајем прошле године, када је страдало једанаесторо пешака, док је возач из аутомобила узвикивао "Бог је велики" (Алаху екбер) на арапском језику. Премда још нема званичних информација о мотивима напада и идентитету нападача, није тешко претпоставити да се и у овом случају ради о истом мотиву и нападачу веома сличног профила као оног у Француској.

Свашта је могуће - поготово код БошњаНа......у ствари ко зна шта је мујагама Запад обећавао ЗА НАПАД НА СРБЕ ......... па су сада разочарани... а можда је само неки лудак......
 
Свашта је могуће - поготово код БошњаНа......у ствари ко зна шта је мујагама Запад обећавао ЗА НАПАД НА СРБЕ ......... па су сада разочарани... а можда је само неки лудак......

Нападач је Ален Ризвановић, муслиман пореклом из Босанске Крајине. Тако преносе бошњачки електронски медији (Avaz, Klix). Западни медији с друге стране, нпр. CNN, преноси да је нападач српског порекла.
 
Нападач је Ален Ризвановић, муслиман пореклом из Босанске Крајине. Тако преносе бошњачки електронски медији (Avaz, Klix). Западни медији с друге стране, нпр. CNN, преноси да је нападач српског порекла.


Хоће ли се наше јајаре и бедници огласити И УПУТИТИ ПРОТЕСТ ТИПОВИМА ИЗ CNN, ??? И ТРАЖИТИ ИСПРАВКУ И ЈАВНО ИЗВИЊЕЊЕ??? ----------------- .
 
ISIS POZIVA NA POKOLJ SRBA I BOSANACA: Trujte ih, gazite i ubijajte ih eksplozivom!


- Zato, braćo muslimani, vratite se svojoj veri, vratite se džihadu. Prisetite se mudžahida koji su 90-tih godina došli da vas odbrane, da brane vaše živote, imetak, vašu čast - poručuju teroristi "Islamske države"


Jedan od pripadnika Islamske države u video poruci koju su objavili islamistički portali u BiH pozvao je svoje sunarodnike da se “isele u zemlju islama, a oni koji ne mogu neka se bore u Bosni, Srbiji”.



– Postavljajte im eksplozive ispod auta, ispred kuća, uzmite neki otrov i stavite im u piće, u jelo neka crknu od otrova, ubijajte ih na svakom mestu gde god stignete po Bosni, po Srbiji, po Sandžaku. Vi to možete, a Alah će vam pomoći – poručuje on.

- Onaj ko se iseli na Alahov put, naći će mnoga dobra. Mi želimo da svoj narod milom, lepim govorom, ili silom da izvedemo iz mraka na svetlo - rekao je jedan od terorista.
On je naveo da se njegovi mnogi sunarodnici u BiH žale da ne mogu da nose bradu, nikabe, kako teško žive, te ih poziva da “učine hidžru, da se isele i da se bore na Alahovom putu svojim imetkom i životima”.
ISIS-Balkan.jpg
Foto_ Wikimedia/Islamic State, Google Maps


U video poruci, jedan od njih, poreklom iz BiH rekao je da Zapad na čelu sa Amerikom i hrišćanska Evropa nikada neće biti zadovoljni dok sve muslimane ne preobrate u svoju veru.


Specijalni izaslanik predsednika SAD u globalnoj koaliciji protiv ISIS general Džon Alen danas je u Prištini razgovarao sa predsednicom Atifetom Jahjagom, premijerom Isom Mustafom i ministrom inostranih poslova Hašimom Tačijem o unapređenju saradnje u borbi protiv ISIS, saopštila je Ambasada SAD u Prištini.

– Zato, braćo muslimani, vratite se svojoj veri, vratite se džihadu. Prisetite se mudžahida koji su 90-tih godina došli da vas odbrane, da brane vaše živote, imetak, vašu čast. A kako im je ta država vratila? Sada vi imate priliku da im se odužite, da kao narod ustanite. Možete da ih zgazite i stavite pod svoju čizmu – poručio je jedan od terorista “Islamske države”.


On je naveo da mu je “čast i ponos” da se predstavi kao “Alahov rob sa balkanskog područja”.
(Telegraf.rs. / Izvor: mondo.ba)

++++++++++++++++++++++++++++++++++
И шта сад чинити, питам се??? Само у Београду има 200 муџахедина - званично објављено??? :rtfm:

MORAM PRIZNATI da je preobracanje LJUDI,ne samo MUSLIMANA na AMERICKI NACIN RAZMILJANJA, KULTURU pa na neki nacin i religiju, UVELIKO u toku.
ALI, protivu NUS pojava takvog preobracanja se treba boriti na druge nacine a ne kao ISIS borci koji MISLE da se bore ZA TO a USTVARI se bore za ostvarenje KAPITALISTICKIH interesa na BLISKOM ISTOKU.
 

Back
Top