Quantcast

Iseljenička viza za Ameriku I-130

SanjaDesic

Početnik
Poruka
8
Koja sve dokumenta treba da budu prevedena? kontaktirao sam Sudskog prevodioca Jasnu filipović, ona kaže da treba sve papire prevesti i to kod sudskog prevodioca, za engleski jezik, ne kod običnog prevodioca. Da li je to tačno? MOžda je ovo pitanje već odgovoreno, ali ne dami se da čitam unazad pa vas molim za pomoć.
Pozdrav,
Nusta od dokumenata meni nisu trazili da bude prevedeno.
I u cek listi za pripremu dokumenata pise da sva dokumenta koja su na u mom slučaju srpskom jeziku ili engleskom ne moraju biti prevedena.
Ja sam rodni list iz Hrvatske prevela za svaku slucaj ali mi nisu trazili.

SanjaDesic

Početnik
Poruka
8
MOja drugarica upisala post doc, rekla mi da su joj tražili skoro svaki papir d abude preveden. Da li se radi o različitim vizama ili o različitim službenicima. Proveriću još jednom
Ako ste dobili mail za razgovor u njemu imate i pripremu za razgovor i sve piše. Ja sam f3 viza. Sva dokumenta koja ste slali preko aplikacije, njih nosite na razgovor, jedino novo se vadi potvrdaxim mupa ako je istekao rok.
Pozdrav

radeta62

Buduća legenda
Poruka
33.821
Koja sve dokumenta treba da budu prevedena? kontaktirao sam Sudskog prevodioca Jasnu filipović, ona kaže da treba sve papire prevesti i to kod sudskog prevodioca, za engleski jezik, ne kod običnog prevodioca. Da li je to tačno? MOžda je ovo pitanje već odgovoreno, ali ne dami se da čitam unazad pa vas molim za pomoć.
Daces mi adresu Sudskog prevodioca Jasne filipović hocu da bezim u Kanadu tamo primaju migrante valjda ce primiti i mene.

mika_hakkinen

Primećen član
Poruka
699
MOja drugarica upisala post doc, rekla mi da su joj tražili skoro svaki papir d abude preveden. Da li se radi o različitim vizama ili o različitim službenicima. Proveriću još jednom

Please note that all documents not written in English, or in the official language of the country from which you are applying, must be accompanied by certified translations. The translation must include a statement signed by the translator stating that:

• The translation is accurate, and
  • The translator is competent to translate.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.