Iron Maiden

Hrvatska,10.avgust...Ako sakupim kintu,zatim ako nadjem karte,pa prevoz i da ubedim matorce...Deluje mi nemoguce...:mrgreen:

karte i prevoz ces naci....ali matorci....hm,smisli nesto bolesno.....vezi ih i teraj ih da gledaju Maidene na dvd dok ne skontaju da je to dobro za sve....ja sam to uradio za koncert u BG,ali nisam ih vezo,nego sam obecao da cu skloniti stvari sa poda za svaki koncert koji pogledaju,a imam gomilu(i stvari i koncerata):)
 
karte i prevoz ces naci....ali matorci....hm,smisli nesto bolesno.....vezi ih i teraj ih da gledaju Maidene na dvd dok ne skontaju da je to dobro za sve....ja sam to uradio za koncert u BG,ali nisam ih vezo,nego sam obecao da cu skloniti stvari sa poda za svaki koncert koji pogledaju,a imam gomilu(i stvari i koncerata):)

Nisam ih ubedila za BG,iako su znali koliko mi to znachi...Koliko sam ih smorila,znaju chak i imena chlanova...:shock::lol:
 
Blah, dial-up... :(
Ali zato imam 3 verzije na DVD-jevima... 8)

Izgleda da su nas Skandinavci * za ovogodišnji koncert, tj kod njih je bilo enormno interesovanje pa su morali da im dodaju još par koncerata, i onda je Beograd ispao iz kombinacije.
 
Izgleda da su nas Skandinavci "sjebali" za ovogodišnji koncert, tj kod njih je bilo enormno interesovanje pa su morali da im dodaju još par koncerata, i onda je Beograd ispao iz kombinacije.
Gluposti. Maideni bi dosli ovde da ih je neko od promotera pozvao. Posto ih niko nije pozvao nema koncerta. Lako bi oni uklopili jos jedan termin.
 
Maideni imaju svoju cenu za koju dolaze negde. Ako je neki promoter zainteresovan da dovede Maidene ovde, prvo kontaktira menadzera maidena, ovaj im kaze koje uslove promoter treba da ispuni i koja je cena. Ukoliko promoter ispuni uslove i daju pare, maideni bez problema dolaze. Ove price da su nas skandinavci * ili da su vec organizovani koncerti u ovom regionu su glupe.
 
Maideni imaju svoju cenu za koju dolaze negde. Ako je neki promoter zainteresovan da dovede Maidene ovde, prvo kontaktira menadzera maidena, ovaj im kaze koje uslove promoter treba da ispuni i koja je cena. Ukoliko promoter ispuni uslove i daju pare, maideni bez problema dolaze. Ove price da su nas skandinavci sjebali ili da su vec organizovani koncerti u ovom regionu su glupe.
Slazem se. Uostalom i nas organizator je jednim delom ucestvovao u organizaciji koncerta u splitu... Da su imali racunicu da ih dovode ovde verovatno bi to i uchinili...
 
Maideni imaju svoju cenu za koju dolaze negde. Ako je neki promoter zainteresovan da dovede Maidene ovde, prvo kontaktira menadzera maidena, ovaj im kaze koje uslove promoter treba da ispuni i koja je cena. Ukoliko promoter ispuni uslove i daju pare, maideni bez problema dolaze. Ove price da su nas skandinavci * ili da su vec organizovani koncerti u ovom regionu su glupe.

Pa ti kao da nisi čitao šta su iz organizacije Castle festivala pisali o ovome na Yumu? Ja konkretno znam da su baš oni i bili zainteresovani da ih dovedu, i to ne samo oni.
Ono kada je prvobitno nezvanično objavljeno da će doći u Hrvatsku, objavljeno je da će doći i ovde, ali je posle došlo do promena... Ti koncerti u Hrvatskoj i Srbiji su trebali da budu krajem juna, ali eto, na kraju je Split u avgustu, a nas nema. Jednostavno oni tu prave raspored koji im najviše odgovara, eto recimo ja na znam šta će raditi za ovo vreme od sredine marta do kraja juna...

Problem je što postoji mnogo država u kojima ljudi žele da vide Maiden i koji mogu da ispune uslove, ali za ovako velike bendove to ne mora uvek da bude dovoljno. :(
 
Treba mi kompletna biografija Bruce Dickinson-a bukvalno od kad se rodio do sad.Ako ima neko link..Ima nesto na njihovom sajtu,ali nije to to!Moze i na srpskom i na engleskom,svejedno.Aj molim vas ako moze neko da mi pomogne.:|:|:|
 
Sa danasnjeg koncerta u Indiji:

Intro - Churchill's Speech
1. Aces High
2. 2 Minutes To Midnight
3. Revelations
4. The Trooper
5. Wasted Years
6. Number of the Beast
7. Run To The Hills
8. Rime Of The Ancient Mariner
9. Powerslave
10. Heaven Can Wait
11. Can I Play With Madness
12. Fear Of The Dark
13. Iron Maiden

bis

14. Moonchild
15. Clairvoyant
16. Hallowed Be Thy Name
 
Sa danasnjeg koncerta u Indiji:

Intro - Churchill's Speech
1. Aces High
2. 2 Minutes To Midnight
3. Revelations
4. The Trooper
5. Wasted Years
6. Number of the Beast
7. Run To The Hills
8. Rime Of The Ancient Mariner
9. Powerslave
10. Heaven Can Wait
11. Can I Play With Madness
12. Fear Of The Dark
13. Iron Maiden

bis

14. Moonchild
15. Clairvoyant
16. Hallowed Be Thy Name

Jaoj......Zivim da saslusam taj koncert i Metallicu naravno.Posle moze i smak svijeta ako treba:lol:
 

Back
Top