Iron Maiden

Pa, recimo, ''Rime of the Ancient Mariner'', poshto inache mnogo volim istoimeno djelo S. T. Coleridge-a... Inache, kada smo kod muzike, ''Man on the Edge'', vjerovatno, zbog one fantastichne solaze.
Zatim ''Moonchild'', ''The Trooper'', ''Charlotte the Harlot'', ''Be Quick Or Be Dead'', ''Brave New World''...
Ma shta znam, volim ih.
Jeste da tekstovi ne djeluju bash neshto prosvjetljujuce na mene, ali dobro... Maiden-i su to.

po cemu je ta solaza nesto fantasticna? onda je za tebe svaka solaza fantasticna...blago tebi kad ti se svaka obicna stvar cini fantasticnom....
 
jeste..a u bosnu dolaze bitlsi..

Hoćeš da kažeš da je to nemoguće? Pa oni su već dolazili u skorije vreme u CRO, i to 2003, ne znam da li je bio još koji izmedju onog sa "Somewhere On Tour" i tog koncerta.

Inače je valjda gradonačelnik Zadra već javno objavio da ih dovode u Zadar, iako po ovim hrvatskim forumima kažu da još nije definitvno koji će grad biti. Dok iz Velike Gorice tvrde da će opet kod njih.

Ostaje nam da čekamo te zvanične objave, možda ni mi nismo još izvisili...
 
Hoćeš da kažeš da je to nemoguće? Pa oni su već dolazili u skorije vreme u CRO, i to 2003, ne znam da li je bio još koji izmedju onog sa "Somewhere On Tour" i tog koncerta.

Inače je valjda gradonačelnik Zadra već javno objavio da ih dovode u Zadar, iako po ovim hrvatskim forumima kažu da još nije definitvno koji će grad biti. Dok iz Velike Gorice tvrde da će opet kod njih.

Ostaje nam da čekamo te zvanične objave, možda ni mi nismo još izvisili...

ne to..kazem da lupa..prvo kaze da dolaze u srbiju 100%..u bg pa onda ipak na exit,pa onda ipak u hrvatsku u junu..a sto je najgore to nigde nema na zvanicnim sajtu..:roll:
 
Jbg, naravno da je zvanični sajt najrelevantniji, ali kad po netu vise i ljudi iz agencija koje se bave organizacijom koncerata, pa oni ne mogu da se uzdrže, mi fanovi ne možemo da čekamo zvanične objave, i tako ispadne pizdarija... :lol:
 

Back
Top