Iranski brodovi će proći kroz Sueski kanal

Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.239
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
Mene ne interesuje sto ce neke muslimanke iz Sandzaka u Beogradu stajati na Srpsku kitu jer one mogu cak i da mijesaju na Srpskoj kiti ali cinjenica je da se one nikada nece udati za Krscanina i da ce uvijek traziti muslimana za muza a to je bitno.Sta mene briga da li je moja zena muzla Srpsku dugacku kitu kad ce mene uzeti za muza i prethodno otici kod doktora da sasije ranu jer su se prethodno Srbi pisali po njenoj rupi.
Poslednji put ažurirao/la Mingo : danas u 20:24



Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.259
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
Mene ne zanima da li je muslimanka bila luda kad se tucala sa Srbinom jer mene ne interesuje da li je pusila i da li je vristala od srece.Jer sve se moze medicinom sanirati.Meni je glavno da muslimanke nece postati vase supruge jer one ce biti supruge samo muslimanima.



Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.259
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
Kad se vodi ljubav onda se vrcka dupetom naprijed nazad i zatim dolazi kiti od slatkoce da piski i on se popisa u zeninu rupu a zatim poslije devet mjesci dodje beba na svijet.Inace nama muslimanima je naredjeno da zenimo sve cure i one koje su se proburazile i one koje to nisu samo da ne bi prijesle u Krscanstvo.



Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.259
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
Dok se ne popisas u zeninu rupu nema bebe.Ne moze da se zacne beba ako se ne popisas u njenu rupu i to da kita bude duboko zaronjenja u zeninu rupu.U toku pisanja pjena preliva iznad zenine rupe jer to je dokaz da muskarac ima dosta sjemena.


Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.259
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
I poslije pisanja u zeninu rupu kita se polako vadi iz zenine rupe i izlazi jedna masna kita koja kao da se najela zavrsila posao.
Ne obrisem kitu nego odem zajedno sa zenom u kupatilo i lijepo se okupamo kao pravi muslimani uzimajuci Gusul Kupanje a to je vjersko kupanje po Islamu.



Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.273
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
Taj Cika izbacuje sok koji moze da napravi bebu.Kad se taj sok pomijesa sa zeninom rupom onda nastaje beba.Zene treba da su svjesne da trebaju upijati ovaj sok.
 
Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.239
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
Mene ne interesuje sto ce neke muslimanke iz Sandzaka u Beogradu stajati na Srpsku kitu jer one mogu cak i da mijesaju na Srpskoj kiti ali cinjenica je da se one nikada nece udati za Krscanina i da ce uvijek traziti muslimana za muza a to je bitno.Sta mene briga da li je moja zena muzla Srpsku dugacku kitu kad ce mene uzeti za muza i prethodno otici kod doktora da sasije ranu jer su se prethodno Srbi pisali po njenoj rupi.
Poslednji put ažurirao/la Mingo : danas u 20:24



Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.259
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
Mene ne zanima da li je muslimanka bila luda kad se tucala sa Srbinom jer mene ne interesuje da li je pusila i da li je vristala od srece.Jer sve se moze medicinom sanirati.Meni je glavno da muslimanke nece postati vase supruge jer one ce biti supruge samo muslimanima.



Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.259
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
Kad se vodi ljubav onda se vrcka dupetom naprijed nazad i zatim dolazi kiti od slatkoce da piski i on se popisa u zeninu rupu a zatim poslije devet mjesci dodje beba na svijet.Inace nama muslimanima je naredjeno da zenimo sve cure i one koje su se proburazile i one koje to nisu samo da ne bi prijesle u Krscanstvo.



Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.259
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
Dok se ne popisas u zeninu rupu nema bebe.Ne moze da se zacne beba ako se ne popisas u njenu rupu i to da kita bude duboko zaronjenja u zeninu rupu.U toku pisanja pjena preliva iznad zenine rupe jer to je dokaz da muskarac ima dosta sjemena.


Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.259
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
I poslije pisanja u zeninu rupu kita se polako vadi iz zenine rupe i izlazi jedna masna kita koja kao da se najela zavrsila posao.
Ne obrisem kitu nego odem zajedno sa zenom u kupatilo i lijepo se okupamo kao pravi muslimani uzimajuci Gusul Kupanje a to je vjersko kupanje po Islamu.



Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.273
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
Taj Cika izbacuje sok koji moze da napravi bebu.Kad se taj sok pomijesa sa zeninom rupom onda nastaje beba.Zene treba da su svjesne da trebaju upijati ovaj sok.
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Какав болид..
:rotf::rotf::rotf:
 
sv-Evroazijska-unija.jpg

Odlicna mapa, Srbija i jeste daleko pogodnija za nekakvu azijsku uniju i savez sa Sirijom i Mongolijom nego za ulazak u Europsku Uniju.
 
110220011.jpg

Foto: AFP

Vijesti iz svijeta
Iranski brodovi će proći kroz Sueski kanal prvi put nakon 1979. godine

Dva broda iranske mornarice proći će u ponedjeljak kroz Sueski kanal ka Mediteranu, prvi put od 1979. godine.



Izraelski ministar vanjskih poslova Avigdor Lieberman izjavio je da plan Irana da pošalje brodove kroz Sueski kanal ka Siriji predstavlja "provokaciju".

On je rekao i da će brodovi u nedjelju stići u južni dio kanala, odakle će isploviti u ponedjeljak ujutro, a put završiti do večeri.

Iranski pomorski kontingent, po riječima ministra Liebermana, ne bi predstavljao ozbiljniju prijetnju Izraelu, ali bi taj događaj predstavljao najbliži susret vojnih snaga dvaju arhetipskih neprijatelja koji su zemljopisno udaljeni jedan od drugog.

Izvor iz egipatske vojske, koja rukovodi zemljom otkad je sa vlasti svrgnut predsjednik Hosni Mubarak, izjavio je da je vojska te zemlje odobrila zahtjev Irana da pošalje brodove kroz kanal, prenosi Reuters.

Za egipatsku prijelaznu vlast iranski je zahtjev predstavljao osjetljivo pitanje jer je Kairo saveznik Sjedinjenih Država, Egipat ima mirovni sporazum s Izraelom, a njegovi odnosi s Iranom su od iranske revolucije 1979. bili zategnuti.

Sueskim kanalom nije prošao nijedan iranski ratni brod od uspostave Islamske Republike 1979. godine.

(FENA)



Ovo je ekstremno vazna vest a dosta je prosla neopazano.
Zbog Sueckog kanala se ratovalo.

Izgleda da se amarikancima obilo o glavu ovo sve sto organizuju po arapskim zemljama,
nece vise tek tako moci da kontrolisu prolaz ovim putem kao ranije.

Opet su odigrali na pogresnu kartu takozvanih demokratskih promena,
koje vode nekakva "Muslimanska Braca".

Mislim da je u Izraelu podignuta bojeva gotovost na prvi stepen.
 
Poslednja izmena:
Ovo je ekstremno vazna vest a dosta je prosla neopazano.
Zbog Sueckog kanala se ratovalo.

Izgleda da se amarikancima obilo o glavu ovo sve sto organizuju po arapskim zemljama,
nece vise tek tako moci da kontrolisu prolaz ovim putem kao ranije.

Opet su odigrali na pogresnu kartu takozvanih demokratskih promena,
koje vode nekakva "Muslimanska Braca".

Mislim da je u Izraelu podignuta bojeva gotovost na prvi stepen.

a jel si primetio da niko vise ne pominje iranski nuklearni program a kamoli preti :)
 
Mislim da je bilo dosta zatvorenih karata.Iran ide na tome da napravi nuklearnu bombu i to ce uciniti jer Am,erika gubi na vaznosti u svijetu jer gubi svoje interesne zone.Iran ce ici do kraja kao sto je isla Sjeverna Koreja.Inace kad Iran napravi nuklearnu bombu onda ce Izrael biti mirniji i nece prijetiti Islamskim zemljama a Amerika ce imati tada samo Izrael i djelimicno Saudijsku Arabiju na svojoj strani.
 
110222015.jpg

Foto: AFP

Globus
Iranski ratni brodovi u Sueckom kanalu

Dva iranska ratna broda ušla su u utorak u Suecki kanal i plove prema Sredozemnom moru, potvrdili su dužnosnici kanala koji se nalazi pod egipatskim suverenitetom, a riječ je o potezu koji bi mogao dodatno zabrinuti Izrael i pojačati napetosti na Bliskom istoku, prenose agencije.


"Brodovi su ušli u kanal u 05.45 sati po lokalnom vremenu", rekli u dužnosnici za Reuters. Zasad nisu poznate druge pojedinosti. Riječ je o prvim iranskim ratnim brodovima u Sueskom kanalu od islamske revolucije u Iranu 1979.

Egipatska vojska, koja upravlja zemljom od pada predsjednika Hosnija Mubaraka 11. februara, odobrila je zahtjev Irana za prolaz njegovih brodova, čije je odredište Sirija. Iranski diplomatski izvori kazali su da će posjeta dvaju brodova Siriji biti "rutinska" i "kratkotrajna", prenosi AFP.

Po iranskoj novinskoj agenciji Fars, riječ je o opskrbnom brodu Karg, koji ima posadu od 250 ljudi i može nositi tri helikoptera, te fregati Alvand naoružanoj torpedima i protubrodskim projektilima.

Izraelski ministar vanjskih poslova Avigdor Lieberman prošle je sedmice najavu prolaska iranskih brodova ocijenio "provokacijom" kakvu Izrael ne može ignorirati.

Za egipatsku prijelaznu vlast iranski je zahtjev predstavljao osjetljivo pitanje jer je Kairo saveznik Sjedinjenih Država, Egipat ima mirovni sporazum s Izraelom, a njegovi odnosi s Iranom su od iranske revolucije 1979. bili zategnuti.

Analitičari ocjenjuju da bi u odnosu na Mubaraka većina glavnih egipatskih političkih snaga bila manje pomirljiva prema Izraelu i njegovom savezniku SAD-u, premda se još niko nije otvoreno zauzeo za odbacivanje izraelsko-egipatskog mirovnog sporazuma.

Sueski kanal je dio međunarodnih voda, a pod suverenitetom je Egipta. Egipat je vezan i sporazumom iz Camp Davida iz 1976., koji jamči pravo slobodnog prolaska brodova koji pripadaju Izraelu i svim drugim zemljama, na temelju Konvencije iz Konstantinopolja iz 1888. Prije toga Egipat nije dozvoljavao izraelskim brodovima plovidbu kanalom.

Egipatske vojne vlasti objavile su da će poštovati sve svoje međunarodne sporazume, uključujući i Camp David.

(FENA)
 
Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.239
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
Mene ne interesuje sto ce neke muslimanke iz Sandzaka u Beogradu stajati na Srpsku kitu jer one mogu cak i da mijesaju na Srpskoj kiti ali cinjenica je da se one nikada nece udati za Krscanina i da ce uvijek traziti muslimana za muza a to je bitno.Sta mene briga da li je moja zena muzla Srpsku dugacku kitu kad ce mene uzeti za muza i prethodno otici kod doktora da sasije ranu jer su se prethodno Srbi pisali po njenoj rupi.
Poslednji put ažurirao/la Mingo : danas u 20:24



Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.259
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
Mene ne zanima da li je muslimanka bila luda kad se tucala sa Srbinom jer mene ne interesuje da li je pusila i da li je vristala od srece.Jer sve se moze medicinom sanirati.Meni je glavno da muslimanke nece postati vase supruge jer one ce biti supruge samo muslimanima.



Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.259
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
Kad se vodi ljubav onda se vrcka dupetom naprijed nazad i zatim dolazi kiti od slatkoce da piski i on se popisa u zeninu rupu a zatim poslije devet mjesci dodje beba na svijet.Inace nama muslimanima je naredjeno da zenimo sve cure i one koje su se proburazile i one koje to nisu samo da ne bi prijesle u Krscanstvo.



Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.259
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
Dok se ne popisas u zeninu rupu nema bebe.Ne moze da se zacne beba ako se ne popisas u njenu rupu i to da kita bude duboko zaronjenja u zeninu rupu.U toku pisanja pjena preliva iznad zenine rupe jer to je dokaz da muskarac ima dosta sjemena.


Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.259
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
I poslije pisanja u zeninu rupu kita se polako vadi iz zenine rupe i izlazi jedna masna kita koja kao da se najela zavrsila posao.
Ne obrisem kitu nego odem zajedno sa zenom u kupatilo i lijepo se okupamo kao pravi muslimani uzimajuci Gusul Kupanje a to je vjersko kupanje po Islamu.



Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.273
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
Taj Cika izbacuje sok koji moze da napravi bebu.Kad se taj sok pomijesa sa zeninom rupom onda nastaje beba.Zene treba da su svjesne da trebaju upijati ovaj sok.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

:eek::eek::eek: Ово је тежак случај!
 

Back
Top