Iran je napao Izrael bespilotnim letelicama i raketama

Da li sledi dugotrajan rat Izraela uz podršku SAD protiv Irana?


  • Ukupno glasova
    46
Штачекате ...Што не појашете дронове .. Да сигурније дођу на камиказа циљеве



Пробај код муџахедина... Они немају резерви састав... већ само добровољно
Diši. Duboko, polako, broji do 10. Biće sve u redu :)
 
To je žalosno naravno, ali je činjenica da se hamas sakriva iza civila, i da koriste civilne objekte za napade na Izraelce. Neka uzmu puške i tenkove pa neka frontalno napadnu Izraelce to bi bilo pošteno.
Napad 7.oktobra je jasno pokazao na koji nacin Hamas ratuje.
I sramotno je sto se krije iza civila.
Zalosno, ali za fanatike ljudski zivot ima malu ili nikakvu cenu.
 
Иран је погодио ваздушну базу Неватим са најмање седам својих нових хиперсоничних пројектила.
Неватим је дом ловаца Ф-35 који су напали ирански конзулат у Дамаску.
Ни један ирански пројектил није пресретнут.Нека то уђе у записник
Израел је беспомоћан.
Laz. F35 su prestele svih 7 projektila.
🤣🤣🤣🤣.

Najnovija ćip tehnologija koja nije ni poletela u prvu misiju , a vec oborena 😂😂😂😂
 
Ne znam. Tesko da svetski rat nekoga zaobidje. Ovde nemamo definisane agresore. Nije kao ww2 gde Hitler zeli 1000 godisnji rajh. Ovde svi imaju neke neresene konflikte iz proslosti. Mi imamo sa Albancima.
mi ovde tacno znamo agresore oni su hrvati njihovo cvece bosnjaci i sipci mozda cak i bugari kad krene svetska terepana bit ce cupavo
 
Sažetak večerašnjih događaja u ME?

nekoliko desetaka sporih bespilotnih letjelica (vjerojatno bez bojevih glava) i projektila mamaca poslano je u Izrael da odvrate pozornost AD u nadi da će balističkim projektilima pogoditi zračnu bazu Ramona, stvarni odabrani vojni cilj. Uspjelo je, iako je balistika bila slaba.

Ishod?

Biden "uvjerava Netanyahua da ne napada Iran kako bi spriječio eskalaciju u regiji"

Izrael objavljuje da su gotovo sve bespilotne letjelice oborene, Izraelu je pričinjena mala šteta, malo slučajnih žrtava.

Iran proglašava pobjedu.
Izrael proglašava pobjedu.
SAD proglašava diplomatsku pobjedu
Ljudi na twitteru imali su puno zabave, straha i gađenja.

A veliki rat je za sada odgođen.

Videozapis nekoliko balističkih napada na Ramonu AB.

p.s. Večeras je bila prva noć u šest mjeseci da Pojas Gaze nije bombardiran
Da to bi bilo to.Ali šta pokazuje?Da Iran može balističkim projektilima uspješno gadjati Izrael ako želi jer ovakav napad ne može niko do kraja braniti.Poučeni rusko-ukrajinskim igrama sa dronovima imamo neke nove momente i strategiju ratovanja...za*ebano rodjaci.
 

Back
Top