ИПАК ИМАМО НАШЕ ОРУЖЈЕ, ЗЛУ НЕ ТРЕБАЛО!

Jeremija je moj stari DRUG te, smatram da mogu da mu kazem da se nadrogirao TAMJANOM.

Eh, a i taj MIROSLAV LAZANSKI, pa on je RATNI HUSHKACH..
Ko se sjeca onih njegovih RATNO-HUSHKACKIH emisija o VOJSCI SFR YUGOSLAVIJE (1990 -1996) znace o cemu pricam. A ova djeca danas, momci i djevojke tada imadoshe po 8 - 10 godina.
Dakle, LAZANSKI MIROSLAVE KO TE PLACA DA I DANAS HUSHKASH NAROD ?
 
misoni:
Ајде,Ванеса смањи гас!Дај нам име неког познатог црногорског војно-политичког коментатора или се покриј ушима.

U CRNOJ GORI VOJSKA NE POSTOJI, TAKO DA NE POSTOJI NI VOJNO-POLITICHKI KOMENTATOR - NIJE POTREBAN.

A taj Lazanski.... uh, steta da ga se ne sjecate - omladino. Taj je bulaznio kako "snage" SFRJ ce svakog trena da pobijede pobunjenike (paravojne formacije , ZNG) u Hrvatskoj.
 
misoni:
Он је по опредељењу Југословен,и веровао је у ту војску.Није знао да је генералштаб неспособан.
"NIJE ZNAO" ?!?!?!
A "ako nije znao" - NEKA SE OKANE CORAVA POSLA !~

E, a kako sam ja "polupismeni seljak" ZNAO da ce se sve raspasti kao kula od karata?
 
Gledajte... 1991, Hrvati imaju samo Kalašnjikove, a JNA je u prvih 10 armija Evrope... I da je JNA bila zaista Jugoslovenska, razbili bi Hrvate za 5 dana najviše... Ali, JNA se raspala iznutra, počevši od masovnih dezertacija Hrvata, Slovenaca, Makedonaca, Albanaca, Bošnjaka... do namernih špijunskih aktivnost Hrvatskog osoblja iz JNA generaštaba, počevši od od odavanja borbenih taktika, mapa pa do namernih pravljenja grešaka i sl... kao šlag na tortu treba dodati gomilu Srpskih nesposobnih karijerista generala i osoblja, koje je samo gledalo (i dan danas gleda) kako da poveća svoju guzicu i svoju 8. po redu vikendicu... Iskreno, u takvo stanju, pravo bi bilo čudo da je JNA postigla ikakav uspeh u ratu...
 
pumps:
Jeremija je moj stari DRUG te, smatram da mogu da mu kazem da se nadrogirao TAMJANOM.

Eh, a i taj MIROSLAV LAZANSKI, pa on je RATNI HUSHKACH..
Ko se sjeca onih njegovih RATNO-HUSHKACKIH emisija o VOJSCI SFR YUGOSLAVIJE (1990 -1996) znace o cemu pricam. A ova djeca danas, momci i djevojke tada imadoshe po 8 - 10 godina.
Dakle, LAZANSKI MIROSLAVE KO TE PLACA DA I DANAS HUSHKASH NAROD ?

Ко тебе плаћа да шириш антисрпски фашизам? Ко те плаћа да омаловажаваш геноцид над србима?
 
pumps:
e ovo sto si rekao Bobe vazi za MIROSLAVA LAZANSKOG !

Антисрпски фашисти одмах кажу за сваког ко је за јаку Србију, да је хрватски шпијун. Пример Шешељ и.т.д. Геноцидна творевина хрватска купила савремено оружје од натоа. По хрватским медијама се уздишу усташе. Све је то антисрпским фашистима и "демократама" у реду.
 
Sorab1:
Антисрпски фашисти одмах кажу за сваког ко је за јаку Србију, да је хрватски шпијун. Пример Шешељ и.т.д. Геноцидна творевина хрватска купила савремено оружје од натоа. По хрватским медијама се уздишу усташе. Све је то антисрпским фашистима и "демократама" у реду.
Svi oni koji KAZU da su za JAKU SRBIJU su SHPIJUNI i RADE DIREKTNO PROTIV INTERESA SRBIJE.
Da ih ne nabrajam koliko ih je bilo za ovih 17 godina !
 
Lacibg:
А јесу ли и шиптари нешто изложили ? :lol:
Nisu nista izlozili, to nije njihova privredna grana, za njihove delatnosti i za njihov sektor jos uvek nema sajma, ali mislim da su najavili da ce prvi biti u Bogoti, Kabulu ili Islamabadau ili cak mozda i Groznom! Kandidovali su se i oni ,ali se zakljucilo da je ova konkurencija prajaka za Tiranu i da stoga mora da prvo razvije svoje kapacitete!
Ovu vest su docekali teska srca jer je cinjenica da , ako neko drzi glavnu rec u razvijanju, i utice na popularizaciju ovih privrednih grana to su oni!
 

Back
Top