Intima

pa onda se sasvim lepo slažemo.
ono u šta se nismo uložili nije nam teško da "damo" (glupa reč malo, ali ajde), manje nam i znači (jbg, i besmisleni razgovori i seksovi se brzo zaborave ili?)
 
...
posle izvesnog vremena uvidjas suptilnu razliku imedju dati ruku i zarobiti dusu...
neko shvati da ljubav ne znaci spavati sa nekim
i da druženje ne znaci sigurnost, i neko pocinje da uvidja...
...da pupoljci nisu odgovor i poklon nije obaveza i pocinjes da prihvatas greske uzdignute glave
i sirom otvorenih ociju...
...
 
(ovo nije p.o.r.n.o. priča)

Poznavali su se veoma malo.
Par reči na chat-u, razmenili slike, dogovorili se i to je bilo to.
Već sutradan, lice mu je bilo među njenim butinama.

Udisao je njen miris, prevrtao po jeziku njen ukus, a njoj su bila puna usta njega.
Radili su kao mašina, stenjali, režali..

Sa njegovog čela padale su kapi znoja na njeno čelo, mesio joj je guzove, ljubila mu je stomak, trpala prste u usta, zatezala kožicu iznad klita kako bi joj ga bolje usisao usnama..nudila mu se spreda,sa strane i od pozadi..
Posmatrali su u ogledalu kako im se polni organi proždiru...
Vukao je za kosu, otimao kitu iz njenih usta pa ga vraćao.
Celu sobu ispunjavalo je mljackajuće, dahtajuće - iebanje.

A pola sata posle seksa, otovrili su prozore, pili su kafu, pušili cigarete i on je upita: ..čega se ti to plašiš u životu?
"ej..Ne bih o intimnim stvarima..." reče ona..

a ja pitam sebe i vas - šta je to u stvari - Intima

Hm,mogu da se prepoznam u ovoj prici:? Sto ne valja jelte.Sex extra...i pita me decko (nakon ili pre sexa) nesto intimno,ili mi kaze nesto tog tipa,otvori se...Nikad ne preteruje,sasvim normalno jer smo vec dovoljno bliski...A ja prevrnem ocima il mu kazem daj bre,batali te stvari,mani se...I sl.Jednostavno se bojim toga,otvaranja,intimnosti,povredjivanja:cry: I onda,koliko god da mi prija da cujem tako nesto,i zelim i ja njemu da kazem,jednostavno presecem i cao.
 
Pa valjda zato sto nisi siguran ni u koga.Mnogo je vise osoba kojima ne treba verovati i koje bas zabole za tebe i tvoja osecanja...Od danasnjih veza,odnosa m-z mi se prevrce zeludac.I kako se onda otvoriti kad svako svakog vara,koristi,zajebava...u sustini ljudi gledaju samo sebe i svoje potrebe.I ides linijom manjeg otpora.A istovremeno propustas TAKO MNOGO...:cry:
 
(ovo nije p.o.r.n.o. priča)

Poznavali su se veoma malo.
Par reči na chat-u, razmenili slike, dogovorili se i to je bilo to.
Već sutradan, lice mu je bilo među njenim butinama.

Udisao je njen miris, prevrtao po jeziku njen ukus, a njoj su bila puna usta njega.
Radili su kao mašina, stenjali, režali..

Sa njegovog čela padale su kapi znoja na njeno čelo, mesio joj je guzove, ljubila mu je stomak, trpala prste u usta, zatezala kožicu iznad klita kako bi joj ga bolje usisao usnama..nudila mu se spreda,sa strane i od pozadi..
Posmatrali su u ogledalu kako im se polni organi proždiru...
Vukao je za kosu, otimao kitu iz njenih usta pa ga vraćao.
Celu sobu ispunjavalo je mljackajuće, dahtajuće - iebanje.

A pola sata posle seksa, otovrili su prozore, pili su kafu, pušili cigarete i on je upita: ..čega se ti to plašiš u životu?
"ej..Ne bih o intimnim stvarima..." reče ona..

a ja pitam sebe i vas - šta je to u stvari - Intima
Ti kao da si ovo gledao... Što ne pišeš u prvom licu (jednine) majke ti?
Uvijek neka priča - ovo se desilo mojoj kolegici, drugu, poznaniku, kolegi iz osnovne škole...
 

Back
Top