Intima

mada, eto, ja to o strahovima nisam ni shvatila bukvalno, samo, cinjenica da si krenuo neku pricu koja nema veze sa pickom, kurcem, sisama, guzicom daje do znanja da hoces da budes i u drugim sferama njenog zivota

e sada, ne mora to ni biti zaljubljenost...poenta je da hoces vise od nje


a ona to ocigledno (jos) nece
 
ako je razmjenila par recenica s tobom i htjela je jedino i samo sex?????

ne znam, dal si ti nesto vise ocekivao????

samo reci ti nama jel tu bilo vise sexa ili samo taj jedan dan?

i sta hoces ti u stvari od nje?
 
ma intimnost s nekim ti znaci da te voli i mazi i pazi kad si sva nikakva i smrcava kao sto sam ja sada :lol: :lol: :lol: ...a on ti na sve to kaze kako si mu najlepsa i tada!

mozda i malo laze al bilo kako bilo,prija da to cujes :razz:
 
Pa i prostitutki je posao da se kara sa nekim i terapeutu je psao da sluša nečije intimne ispovesti... i ne znam šta ja sad ovde argunentujem al neka me.
 
pa ne znam ni ja sta si ti argumentovala ali to sam i ja htjela argumentovati

da su za razlicite ljude razlicite stvari intimne

tako nekako

parka:
Pa i prostitutki je posao da se kara sa nekim i terapeutu je psao da sluša nečije intimne ispovesti... i ne znam šta ja sad ovde argunentujem al neka me.
 
i ne brinem se
ovde sam kad sam relativno raspoložena, nekako već raspoložena
ali me sada ne nerviraš ti, nego što ne mogu da ostavim post sa smajlićima
ukoči se ko pred smrt
 
boogie wogie:
aha, znači intima je software, al hardware nije..
ali zašto je to tako?
zar se ljudi na netu ne upoznaju najpre iznutra?
Mozda se upoznaju iznutra... donekle, ali to mogu sasvim diskretno i da zaobidju.

Ne znam sta te tacno muci, neko zeli da prica o svojim osecanjima sa osobom s kojom ima kres shemu, a neko ne.

Ljudi se otvaraju onoj osobi u koju imaju poverenja i koja pokazuje da im je stalo do njih.

Ako neko nema taj utisak, nece se otvoriti, a neko jednostavno ne zeli, pa imao ili nemao utisak da je sexualnom partneru stalo, pa imao ili nemao atmosferu poverenja...
 
šta me tačno muči..
muči me redefinisanje nekih pojmova koji su kanda ili postali nešto drugo, ili su prestali da važe..

"dam telo ali ne dam misao"..tu mi nešto ne štima (bre)..
 
zato što ljudi inače drže do svog fizičkog integriteta i nepovredivosti istog..a misao prosipaju na sve strane potpuno bzvz.
I onda se ovde situacija paradoksalno obrće..
 
to je zato što u te misli koje prosipaju nisu uložili ni 15 sekundi ozbiljnog razmišljanja i ni malo emocija, te ih deljenje takvih stvari sa drugima ni na koji način ne može ugroziti... dok su, hteli-nehteli u misli o kojima se ovde govori uloženi oni sami, celi. I tu se, za razliku od prvog slučaja, potpuno ogoljuju.
 

Back
Top