Intima

boogie wogie:
ju mising da point
d point IZ,d a se nekad za ono što se smatralo intimnim gubila glava.
A danas je telo (i glava) na izvolte, al ono što je U glavi - intimno.
Kao da je intimnost nekakava živuljka koja se sakrivala svuda.. i sad konačno sakrila u glavi..
aj nou vot d point iz,bat tis stori iz sou hard kor.
end abaut ader piplz intimasi aj dont ker.
 
cak sam pomislila citajuci da si se presaltovao sa one druge teme o zamku i konjima ovde
jeste lepo sam ja govorila, da se na dvoboj islo zbog jedne ispustene maramice ili pogleda.daleko si ti otisao sa tom nadlakticom.
kako bi ti naucio jednu vrlo intimnu stvar da ja nisam mis d point.a nisam.vidis.to je to.
 
boogie wogie:
nismo na istom spratu.
kakva brada?
ovo su brkovi ! ćorava ženo..
jesam corava priznajem
sta se kacis za sitnice aseksulani
brkovi brada sve je to isto dlakavo
umesto da me pohvalis sto sam te zamjetila
ti sitnicaris
jes citao "sitnicarnicu kod srecne ruke"
ako nisi momentalno
da, ti izlazis iz onog hodnika ka banci.
 
ali koju smo intimnu stvar naučili?
koja je razlika između intimnosti i Tajne?
Koliko je i da li je intimnost povezana nužno samo sa seksualnošću?
ništa bre nisi ni istakla ni podvukla..
Luis Armstrong je npr voleo da krišom snima razgovore svojih komšija, taj svoj hobi je otkrio drugima tek pred smrt.

Onaj tamo je voleo da dok večera drži noge u lavoru..mislim..primećujem da ovuda vlada klima sveopšte letargije gde je sve već rečeno, sve se već zna, sve je već deja vu..

Kud vam se dede humana zapitanost? tojest - Koji ćete the đavo vi ovde uopšte?
 
čega se ti to plašiš u životu?
"ej..Ne bih o intimnim stvarima..." reče ona..

nemaš pojma ni kako joj je ime sa sigoornošću.......a zadireš joj u privatnost....nije tajna..ko još sa deronfooljama i ad hoc jebačima deli lično.......jednom će ...možda.... neka i odgovoriti onako kako bi ti želeo......mogooće....
 
jel vidis na sta si se napravio zbog te apstinencije
ako ja hocu o tebi ima da bude
sta si ti dosao da nam razbijas koncepciju bitisanja na forumu
da nam razbijas nase male iluzorne krugove
sto si bre takav masturbator bugi?
 
a to..
e pa dabome, da vidite malo kako je to diskutovati kada nema seksa u najavi, nagoveštaju i očekivanju, već samo nauka, činjenice i fakta koja ste vi.. stavili ad acta..
 
jeste to
ko prica o seksu?
ja sam lepo napisala neces da citas od samozivosti si duplo ocoraveo
da sam se taman obradovala sto cu imati sa kim i neku pametnu da prozborim
ali,ne! on samo prica i nista en cita
to me baj d vej podseca na enkoga :lol:
izgleda da nisu skinuli gromobran sa kamene
 
eventualno.bi i mogao da mi daš savet...eventooalno......šifra: soomrak... a što misliš da je to fenomen da se nakon sexa sa nepoznatim ne priča o životnim stavovima, još manje se ne pita o strahovima...? ........pre je fenomen što se ti raspitooješ o ličnom, privatnom i težiš vantelesnoj komoonikaciji posle sexa......sa nepoznatom personom....svi mi radimo sa tobom u firmi......šifra: moozički telegram........
 
moonjo
pa nisi ti meni za dz nekako
da kazem mozda
da ne preteram moram da pazim na integritet ono kako se zove ponos da ponos i reputaciju
jao kako sam ovo lepo srocila
mmmmmmmm divim se mom rucnom radu
el ti se svidja moj hekleraj?
cak sam ga i ustirkala
 
Ja bih, ah, tako voleo da vam se otvorim k'o kisobran i dam vam uvid u svoju intimu
No, izvrgnucete me poruzi :) i povrediti moj ponos i dostojanstvo i dignitet. Posebno dignitet.
 
Struja:
jeste to
ko prica o seksu?

a ovamo "jel vidis na sta si se napravio zbog te apstinencije".

Apstinencija je moja stvar i računam, vama koji ne apstinirate može da bude korisno kako zvuči misao koja je oslobođena erosa.

Za moju diskutantsku deceniju, naučio sam jednu definitivnu istinu (a sastoji se od dve stvari) - Ljudi na ovakve forume dolaze u NAJVEĆEM postotku zato jer su
1.Usamljeni
2.Iebežljivi

zato sam sebe iz tog postotka i izvoleo izuzeti..da ne objašnjavam sad še' puta istu stvar..
 
ja nemam pojma sta znaci lebezljivi
ali biram da budem pod 2
necu da budem usamljena
bolje mi da budem lebezljiva
mozda su to oni sto jedu leblebije
 
ali bugi tvoja misao nije oslobodjena erosa
sto lupas leba ti (to su ti lebezljivi)
kad si reako da ti se dize samo od truckanja u busu
ajd pocnemo da pricamo ko ljudi ili da nastavimo da grokcemo mucemo i mekecemo
meni en smeta
 
iebezhljiv u našem kontekstu znači neko kome treba iebanje, ali to iz nekih raznih razloga ne može da ostvari u RL (nema vremena, ne zna ljude, nema samopouzdanja, nema para, nema izgled, itd) i onda sedne za komp i umesto da ode na Nešnal Džiografik i po ceo dan uči o krokodilima i vodi na Marsu, on ode tamo gde vrca od sexy (h)umora, doskočica, oglasa i ..aluzija na asocijacuju.
 
Struja:
ali bugi tvoja misao nije oslobodjena erosa
sto lupas leba ti (to su ti lebezljivi)
kad si reako da ti se dize samo od truckanja u busu
ajd pocnemo da pricamo ko ljudi ili da nastavimo da grokcemo mucemo i mekecemo
meni en smeta

na diskusijama strujka, na d i s k u s i j a m a.
to što mi se tu i tamo eros cimne s lanca u autobusu..a pa sad, živa duša jelte..
 
e jes vido da ce prvog coveka da poslaju 2037 na mars

a si cuo da salmonela poslata u sevmir i vracena na zemljicu majcicu postala jaca i smrtonosnija nego pre
pa ti vidi bato moj ko ne gleda discoveri giografik i ne cita vesti iz nesvesti i nauke
opa cile
vadi macetu!
 
pronasli ih u vodi iz atmosfere marsa
kazu da mogu da podnesu ektremno niske temperature,podelili su iz u dve grupe, kazu da mogu da opstanu i u jakim kiselinama i baznim sredinama.
mozda,kazu iz njih moze da se razvije zivot.
stoga, zainteresovali se da lete gore,malo im Zemlja.
traze ljudi novi zivot posto im ovaj ovde vec dosadio,a i prilicno su ga unistili.
 

Back
Top