Internet zarada

A kad isplacuju novac,ja sam vec za jedan dan nakupio preko 200 bodova...jel to stvarno funkcionise,koliko moze da se dobije mesecno?

ma ostavi se toga ,imam 25 dolara kod njih ,treba da sakupim 50 da bi me isplatili , a za ovih 25 $ imao sam 60.000 poena :dash:
puna 3 meseca sam ga gledao.
I to da nisam uradio one specijalne ponude ni to nebi imao tako da mi je posle 3 spec ponude 1000 bilo jednako 0.33$ za zadnji mesec
 
Da li je neko mozda upoznat sa site-om www.mturk.com . Ukratko na ovom site-u mogu da se obavljaju poslovi i tako se zaradi odredjeni novac. E sada mene zanima kako da novac koji imam na racunu, prebacim na neki racun sa kojeg mogu da uzmem novac, ili bar da ga koristim za internet narudzbe, kladionicu isl. Koliko sam ja shvatio oni traze racu u nekoj banci u US, koji ja naravno nemam, tako da imam mali problem. Hvala unapred...
 
Forex je ogromno trziste i ostvaruje velike dobiti, ali samo za one koji imaju veliko iskustvo,novac i znanje.Ako to nemas nikako ti ne preporucujem da se igras svojim finansijama.Bolje je pronaci ljude koji to znaju i umeju.FINANXAS FOREX.COM
 
Vidim da svi pominjete raznorazne internet zarade,probala sam neke i nisu mi se svidjale.A sada se bavim mreznim marketingom za firmu GDI,ta firma se bavi prodajom domena tj. sajtova i mogu reci da je ok.Placaju redovno svaki mesec i moze dobro da se zaradi.Razlika izmedju ovoga i ostalih poslova je u tome sto je GDI TRAJAN NACIN ZARADE JER VAS ZA VAS JEDNOM URADJEN POSAO PLACAJU SVAKI MESEC. :super:

http://www.superzaradajeca.ws/
 
Odavno se zna da je bux.to scam.Neisplacuje i po godinu dana
i ja sam pre radio sa autoclikerom ali nista nisam uradio.
Sakupio sam 189 dolara i dan danas cekam isplatu ali ona nece stici
Najbolji je neobux on isplacuje trenutno
 
Odavno se zna da je bux.to scam.Neisplacuje i po godinu dana
i ja sam pre radio sa autoclikerom ali nista nisam uradio.
Sakupio sam 189 dolara i dan danas cekam isplatu ali ona nece stici
Najbolji je neobux on isplacuje trenutno

Ja sam pokusala da prebacim novac na buxto da kupim neke referale.Medjutim, na AlterPay kazu da transakcija trenutno nesto nije u funkciji.Na forumu Banjaluka ljudi kazu da je bux.to super medjutim , ne vjerujem ja bas u to.Opet, na nekim stranim forumima sam provjeravala za neobux i tamo kazu da je scam.Ne zna vise covjek sta je istina a sta ne.
 
ako zelite da zaradite sa internetom

Opis
LAKA ZARADA PREKO INTERNETA (detaljan opis)

Radi se o tome da vi klikcete na linkove i time zaradjujete lovu,
svaki klik vam donosi jedan cent (0.01) , dnevno se moze kliknut otprilike 15ak linkova, probajte, isplati se, potpuno je besplatno. Prijavite se, ako vam se ne svidi netrebate viSe klikati, ali preporucujem ga. Ja zaradujem oko 4 dolara na dan, a taj se broj povecava i meni i tebi time sto nas ima vise.
Referali
onda vi dobivate po jedan cent i od njihovog svakog klika( od svakog klika vaseg referala, npr. ja sam tebi poslao poruku i ti si se registrirao na moj link i kad ja kliknem dnevno npr. 15 oglasa ti se oglasi racunaju i meni i tebi, isto tako kad ti kliknes na svojih 15 oglasa ti se oglasi racunaju i meni i tebi i svakom nasem referalu. sto vise referala to je bolje i meni i tebi i svakom nasem referalu. Isto tako mozes ostaviti svoj link i kad ti se netko registrira preko njega on postaje tvoj referal i tako dobijas novac i od njegovih klikova.
nista vas ne kosta a dugotrajno gledano mozete samo dobit jel vam je potrebno 5 do 7 min svakog dana sto je zanemarivo s obzirom koliko provedete online dnevno.

evo vam korak po korak sta trebate ucinit

1. udjete na stranicu http://bux.to/?r=rukica
2. U gornjem desnom uglu pritisnete na Register
3. - Username - upisete svoje ime
- Password - upisete koji zelite
- Confirm Password - ponovite Password
- Email Address - upisete svoj email
- Confirm Email Address - ponovite ga
- AlertPay E-mail Address For Payments - upisete isti email
- Your Country - stavite zemlju iz koje ste

- Security code - i upisete kod,(nije obavezan)
pritisnite dugme Register
4. Tada ce te dobiti email i aktiviraj te svoj account
5. Loginirajte se
6. pritisnite dugme "surf ads" i tu imate ponudjene stranice
7. I izaberete jednu stranicu i vidjet cete na vrhu stranice
kako imate 30 sekundi da cekate i nakon tih sekundi pise vam Done i kvakica

8. I tako idete na sve linkove I zaradjujete novac - nemojte vise stranica
odjednom otvarat inace vam se nece priznat, znaci jedna po jedna
9. Idete na my stats da vidite koliko ste novaca zaradili
10. I tako idete svaki dan, I link po link zaradite novac

11. Kada zaradite 10 (dollara) mozete ici na opciju cash out I na AlertPay (AlertPay.com) cete imati tih 10 dollara
13. Znaci kad skupite 10 dollara onda mozete napraviti account na (AlertPay.com)

14.Registrirate se na alert pay-u i posalju vam novce postom na kucnu adresu ili taj novac mozete iskoristiti za kupovinu bilo cega na internetu

i onda imate za ispuniti onu tablicu ( upisite tacne podatke tako da mozete dobiti novac na vasu adresu)

-kliknite na sing up.kada udjete na alert pay
-
- Choose your Country - zemlja odakle ste
- Kada izaberete zemlju idite na Personal Starter >>GET STARTED<< - First name - Ovde unesete vaše ime - Last name - Ovde unosite vaše prezime - Phone - Vaš broj telefona (ja sam uneo mobilni) pr: 063123456 - Address 1: - Ovde unesite vašu adresu - Address 2: - Ovo unosite samo ukoliko imate 2 mesta stanovanja - City / Town:- Ovde unosite ime mesta ili grada odakle ste - Region - Vaša opština - Postal code - Poštanski broj - Kliknite na NEXT - Otvorice vam se novi formural * Email Address - važno je da unesete vašu pravu e-mail adresu (nju koristite kada se logujete na ovaj sajt), na nju vam šalju da potvrdite registraciju. * Password: Ovde unesite šifru (ne šifru vašeg maila nego neku drugu proizvoljno) * Re-enter Password - Potvrdujete šifru * Question 1 - Birate tajno pitanje (ovo vam služi ako zaboravite šifru) * Answer 1: Odgovor na tajno pitanje * Question 2: Tajno pitanje br.2 * Answer 2: Odgovor na tajno pitanje br.2 * Type the characters you see in the picture - Unosite u polje ispod znakove koje vidite na slici iznad *I Agre terms —- to obavezno štiklirajte kliknite na REGISTER Bice vam poslat mail kako bi verifikovali vašu registraciju. Bitno je da su uneti podaci ispravni jer ce vam upravo na vase ime i prezime i adresu stizati cek sa novcem

-ako vam nesto nije jasno pitaj te
-hvala u napred
 
Posto vidim da vas ovde po prilicno zanima zarada preko interneta, dacu vam jedan predlog, pa ko je zainteresovan neka mi se javi.

Ovako - Pokrenuo sam jedan mali investicioni fond. Putem interneta ulazem u trgovinu valutama i na promenama vrednosti valuta ostvarujem profit. Ulazem samo sopstveni novac i NE primam uloge od drugih ljudi jer je to sve jako rizicno i ne zelim da rizikujem tudji novac.

Ali, mogu vam pokazati kako da zajedno, putem interneta, zaradimo izvesnu kolicinu novca koju cu ja kasnije investirati i sa vama deliti profit (ukoliko ga bude, naravno). Sve sto vam treba je internet i 20 minuta vremena dnevno. Dakle, tudji novac ne primam i ne investiram, ali vam mogu pokazati kako da napunimo zajednicki fond koristeci resurse interneta. Kolicina novca koja bi se u tom slucaju vrtela ne bi bila velika (nekoliko stotina dolara) i fond bi bio vise edukativnog karaktera, posto planiram da pokrenem i neki sajt sa tematikom investicija i sl.

Ako vas ovo zanima a imate 20 minuta vremena dnevno, pisite na nkarlfeldt@yahoo.com

Pozdrav!
 
daj ljudi ostavite se toga vise !!!!!!0.001$ pa kada mislite da zaradite .prbao sam sve, i na internetu se moze zaraditi ,ali na druge nacine.prodajom svojih artikala ili preprodajom , ima nekih nacina pomocu kojih mozete zaraditi pomocu interneta ali tu treba znanja vremena a i nasi ljudi nisu raspolozeni za te piramide i mlm sisteme,ostavite se toga presipanje praznog u suplje.ja sam zaradio na netu a znate li kolio 2$ i to poslali na kucnu adresu a da se cek unovci treba da dam 5 eura :) .kom treba cek kao dokaz neka mi se obrati na pp .
 
Budimo realni, ne mozete ocekivati da zaradite ili jos gore, da se obogatite radom na internetu, a da to bude ili isuvise lako ili besplatno. Ipak morate uloziti bar malo necega da bi ocekivali nekakav prihod...

Sve sto je bitno je gde uloziti to malo novca i truda, a da vam se sto bolje isplati...

Ja sam na primer ulozio 10$(dolara) i kupio svoj domen i hosting. Ulozio sam dakle u svoj internet sajt.

E sad kako sam poceo da zaradjujem od internet sajta??


Domen sam registrovao preko GDI(Global Domains Internetional) kompanije.
E zasto preko nje, zato sto mi je ona dala i mogucnost da od mog sajta i zaradim.. I nisu u pitanju neke male pare i nekakav dodatni novac i dzeparac, nego novac od koga mogu ziveti.

Kako mi je GDI kompanija pomogla da zaradim videcete na ovom sajtu:


http://www.easyearnmoney.ws
 

Back
Top