internet na mobilnom

Poruka
17.135
daklem, imam uzasan problem, kupio sam telefon u vipu htc magic na pretplatu i uyeli mi tu karticu jer nisam racionalni trosac ali sam u njega ubacio drugu vipovu karticu tek kupljenu ali obicnu!e sad problem je sledeci, kada zelim da odem na net(imao sam oko 37 din kred) skidao mi je kao malo medjutim dal ja ne znam ili sta da treba da se iskljuci nekako posle pretrazivanja pojma nemam ali tog momenta kad sam zvanicno zavrsio sa netom imao sam kredit, da bi posle nekih sat vremena kada nisam ni korirtio mob video da imam samo 0.02.isto mi se desilo sada kada sam sisao i uplatio za 100 da kada bih dosao kuci imao 97.32 a nisam tako mob a potom kad sam otisao na net za vrlo kratko vreme bi se kao ukocio kao da nece da pretrazuje.proverim kredit opet 97.32 ugasim mobilni boom stize iz vipa obavestenjd vas kr. Je na minimalnom iznosu i imam 0.05 u cemu je problem!
 
Sad sam totalno zbunjen. Zamolio bih racionalno objasnjenje.
Koristite usuge mobilnog provajdera nebitno kojeg, koji Vas navodno kradu a i dalje koristite njihove usluge. Ko je tu lud a ko zbunjen, priznajem trenutno sam zbunjen (inace VIP clan) i nisam nijednom imao problem.
Ako si potpisao ugovor tvoj problem sto potpisujes napamet bez citanja, niko te ne tera da potpisujes
 
Ma brate sta se pravis sad i ti blesav..meni su rekli da je minut tipa 5,60 din i pdv..znaci mogo bi da pricam do ludila a skidaju vise nego duplo..sta cemo sa svim silnim reklamama od 1 din minut..nije ni dinar neke pare se pominju..pa navlakuse da predjes na postpaid..pa daj pare za aktiviranje ove one opcije..nema kraja bre lopovluku a sve te kao ljubazno docekaju..jel mozemo jos nesto uciniti za vas..naravno da ne mozete kad ste nas oshishali do koze
 
Ne možeš da se ljutiš na njih, šišanje im je posao. A reklame uvek uzmi sa rezervom (najbolje je da je snimiš i onda pauziraš snimak i pročitaš sitna slova na dnu ekrana :) )
Elem, dr. Steve, proveri da ti nije uključen auto update programa na telefonu. Probaj da u opcijama namestiš da te pita svaki put kad treba da uspostavi GPRS konekciju (trebalo bi da ima).
 
Kod Telenora uz bilo koji pre paid tarifni paket mozete aktivirati Dodaj Internet tarifne dodatke i time bitno ustedeti prilikom surfovanja Internetom sa Vaseg mobilnog telefona. Aktivacija je jednostavna preko koda *111#, Portala Moj Telenor, SMS-a ili Call centra. Regularna cena prenosa podataka u vecini pre paid tarifnih paketa u nasoj zemlji je 64 dinara/Megabajt (porezi uracunati). Uz, primera radi, tarifni dodatak Mini, cena megabajta se spusta na 5.8 dinara ( sa porezima), a uz vece dodatke cene su još niže.
 

Back
Top