INSAJDER: "Patriotska pljačka" 1

комшија

Stara legenda
Banovan
Poruka
92.658
http://www.b92.net/insajder/

Од понедељка почиње до сада најдужи серијал који ће отворити очи многима - све црно на бело - као у случају Колубаре и-или Луке Београд, фудбалске мафије и осталог, само много одвратније јер је то истинита прича о крађи тзв. "патриота" из ДСС, крађи из уста српске сиротиње на Космету!
 
Poslednja izmena:
Serijal je najavljen tako da pokazuje da su se pare neumereno trosile i zavrsavale u privatnim dzepovima - a uopste se ne protivi zivotu Srba na KiM.
Aha, Insajder i B92 inače imaju dobru nameru, brinu za Srbiju i kosmetske Srbe? Daj molim te nemoj da si tako površan. Njihov cilj upravo i jeste da se javnosti Srbije ogade kosmetski Srbi. Odavno je već taj isti B92 a i dobar deo javnosti plasirao priču kako pomoć kosmetskim Srbima mnogo košta. Sigurno je da borba za sopstveni narod košta, i to je cena koju Srbija ako misli da se bori za KiM, mora da plati. A što se tiče kriminala i krađe novca od pomoći, to je opšti milje Srbije. Zar se u Beogradu ili bilo kom drugom gradu, ne krade državni novac? Uostalom, u sve manipulacije državnim novcem među kosmetskim Srbima duboko su upleteni i ljudi iz predhodne vlade iz DS-a.

Toliko toga taj Insajder može da istražuje, mnogo važnijih problema, pre svega ekonomskih, monetarne politike koja je vođena u interesu banaka, špekulativnog kapitala koji razara ekonomiju Srbije, da ali to naravno nije za istraživanje jer bi se onda dotakli stranih "partnera" iz EU.
 
http://www.b92.net/insajder/

Од понедељка почиње до сада најдужи серијал који ће отворити очи многима - све црно на бело - као у случају Колубаре и-или Луке Београд, фудбалске мафије и осталог, само много одвратније јер је то истинита прича о крађи тзв. "патриота" из ДСС, крађи из уста српске сиротиње на Космету!

Кад ће инсајдер о пљачкама које су чиниле демократе током 8 година власти?

У ствари кога боле бриге за то. Инсајдеровци су и нешто много мењали случај Татон, тако да је испало као да смо побили пола Француске. Па опет сад иде нека друга прича. :think:
 
Aha, Insajder i B92 inače imaju dobru nameru, brinu za Srbiju i kosmetske Srbe? Daj molim te nemoj da si tako površan. Njihov cilj upravo i jeste da se javnosti Srbije ogade kosmetski Srbi. Odavno je već taj isti B92 a i dobar deo javnosti plasirao priču kako pomoć kosmetskim Srbima mnogo košta. Sigurno je da borba za sopstveni narod košta, i to je cena koju Srbija ako misli da se bori za KiM, mora da plati. A što se tiče kriminala i krađe novca od pomoći, to je opšti milje Srbije. Zar se u Beogradu ili bilo kom drugom gradu, ne krade državni novac? Uostalom, u sve manipulacije državnim novcem među kosmetskim Srbima duboko su upleteni i ljudi iz predhodne vlade iz DS-a.

Toliko toga taj Insajder može da istražuje, mnogo važnijih problema, pre svega ekonomskih, monetarne politike koja je vođena u interesu banaka, špekulativnog kapitala koji razara ekonomiju Srbije, da ali to naravno nije za istraživanje jer bi se onda dotakli stranih "partnera" iz EU.

Da nam se ogade lopovi koji su tamo. Da se konacno osvestimo i krenemo da placamo porez. U ostatku Srbije su 90tih sverceri bili glavna fora - ali na KiM su i danas. To je sistem koji jede sam sebe.

Ua sverceri i muvatori !!!

Ostali - napred !!!
 
anti srpska u92 tv nastavlja da blati srbe i da u narodu stvore averziju prema onome što se u ovoj ustaškoj tv prikazuje......da je pravde u ovoj zemlji svi oni bi bili ili proterani ili pohapšeni.....samo majmuni mogu poverovati u ono što insajder i cela u92 predstavlja u javnost......došlo je vreme da se u92 oduzme nacionalna frekvencija i ista da na korišćenje nekoj srpskoj televiziji.......kako bi crkli od muke plaćenici sa u92 kad bi ih zamenila....recimo bk tv......vidite to i nije tako loša ideja......
 
Da nam se ogade lopovi koji su tamo. Da se konacno osvestimo i krenemo da placamo porez. U ostatku Srbije su 90tih sverceri bili glavna fora - ali na KiM su i danas. To je sistem koji jede sam sebe.

Ua sverceri i muvatori !!!

Ostali - napred !!!
:roll:

Tačno sam znao da ćeš nešto slično napisati, upravo sam i napisao u postu šta je cilj ovog "serijala", i ne samo njega već je u javnosti poturana ta priča kako oni taj novac od pomoći nemilice troše na razne ilegalne poslove, ima i toga naravno, ali to nije njihov cilj pravljenja "serijala", već upravo ono što sam objanio u predhodnom postu.
 
Aha, Insajder i B92 inače imaju dobru nameru, brinu za Srbiju i kosmetske Srbe? Daj molim te nemoj da si tako površan. Njihov cilj upravo i jeste da se javnosti Srbije ogade kosmetski Srbi. Odavno je već taj isti B92 a i dobar deo javnosti plasirao priču kako pomoć kosmetskim Srbima mnogo košta. Sigurno je da borba za sopstveni narod košta, i to je cena koju Srbija ako misli da se bori za KiM, mora da plati. A što se tiče kriminala i krađe novca od pomoći, to je opšti milje Srbije. Zar se u Beogradu ili bilo kom drugom gradu, ne krade državni novac? Uostalom, u sve manipulacije državnim novcem među kosmetskim Srbima duboko su upleteni i ljudi iz predhodne vlade iz DS-a.

Toliko toga taj Insajder može da istražuje, mnogo važnijih problema, pre svega ekonomskih, monetarne politike koja je vođena u interesu banaka, špekulativnog kapitala koji razara ekonomiju Srbije, da ali to naravno nije za istraživanje jer bi se onda dotakli stranih "partnera" iz EU.

ne mogu oni srbima ogaditi srbe, te lobotomije b92 prvenstveno njih udaraju u vugla, vec je dokazano da su lobotomisti prvo sebe lobotomisali dok su ih normalni posmatrali. pustanje ludaka iz ludnice, a emitovanje insajdera se mozhe porediti s tim, nece povecati broj ludaka nego ce samo oni vec postojeci i labilni biti agresivniji jer ce smatrati da im je davanjem slobode priznato da su u pravu.
 
Poslednja izmena:
Aha, Insajder i B92 inače imaju dobru nameru, brinu za Srbiju i kosmetske Srbe? Daj molim te nemoj da si tako površan. Njihov cilj upravo i jeste da se javnosti Srbije ogade kosmetski Srbi. Odavno je već taj isti B92 a i dobar deo javnosti plasirao priču kako pomoć kosmetskim Srbima mnogo košta. Sigurno je da borba za sopstveni narod košta, i to je cena koju Srbija ako misli da se bori za KiM, mora da plati. A što se tiče kriminala i krađe novca od pomoći, to je opšti milje Srbije. Zar se u Beogradu ili bilo kom drugom gradu, ne krade državni novac? Uostalom, u sve manipulacije državnim novcem među kosmetskim Srbima duboko su upleteni i ljudi iz predhodne vlade iz DS-a.

Toliko toga taj Insajder može da istražuje, mnogo važnijih problema, pre svega ekonomskih, monetarne politike koja je vođena u interesu banaka, špekulativnog kapitala koji razara ekonomiju Srbije, da ali to naravno nije za istraživanje jer bi se onda dotakli stranih "partnera" iz EU.

:ok::ok::ok: Hvala na postu. Postedeo si me napora pisanja. Samo da dodam da bi B92 najpre trebao da obelodani kako su i sa kojim (i cijim) parama usli u zgradu u kojoj su sada. Ali, to nije "patriotska pljacka" :hahaha:
 
Serijal je najavljen tako da pokazuje da su se pare neumereno trosile i zavrsavale u privatnim dzepovima - a uopste se ne protivi zivotu Srba na KiM.

Ja hocu da verujem u tvoju dobronamernost. Ali, malo me iznenadjuje da tesko uocavas sta se iz brda valja. Da, naravno da treba presipitati svaki dinar koji izlazi iz drzavne kase, pa i ove koji idu na KiM. Ali, to je tolika sitnica u odnosu na opstu pljacku ogromnih razmera.
Ispada da mi koji smo "napali" temu zelimo da stitimo nekoga ko je zloupotrebljavao nase pare samo zato sto je u pitanju KiM. Ne, suprotno. Znamo (vidimo) sta se zeli ovakvom najavom naglasavajuci "PATRIOTSKA PLJACKA" kao da svaka pljacka nije isto- PLJACKA.
 
Ja hocu da verujem u tvoju dobronamernost

nema tu ni d od dobronamernosti

.
Ali, malo me iznenadjuje da tesko uocavas sta se iz brda valja.

nema mesta iznenađenju......vidi taj i uočava bolje od svih nas.....iznošenjem laži pokušavaju da minimilizuju svoje pljačke koje su kako si rekao ništa u poređenju pljačke koju je izvršila ds ss stranka......zamenom teza pokušavaju da očiste sebe i da sakriju svoju krivicu......ne mislim direktno na ovog vazda objektivnog moderatora već na njegove idole......i njegove istomišljenike.......i celoj temi daju naziv "patriotska pljačka" pokušavajući na taj način da satanizujku srbe na kosovu i metohiji......
 
ebe mi se ko ih finansira i ko je vlasnik, ako je istina to što govore

sa gamadi lopovskom treba okititi Terazije, počev sa onima iz Kolubare, preko EPS-a i Srbija gasa pa nadalje

Zasto "počev sa onima iz Kolubare"? Mislis da je to najveca pljacka ili ti znas samo za one kloje pokrece B92? Ili mislis da je zaista tu pljacku izvrsio DSS (ili samo DSS)?
Za mene nema razlike izmedju lopova i pljackasa osim po obimu pljacke. Bas me zanima o kojim iznosima je rec u ovoj vec drugi put gromoglasno najavljivanoj. Samo preko Agrobanke je opljackano preko 500 miliona evra u poslednje 3 godine (akcionar sam i znam sta se sve radilo). Ako se pokaze da je cifra na KiM manja onda ce ti valjda biti jasnije o cemu je ovde rec. Pogotovo ako se sve svede na optuzivanje DSS-a kako to najavljuje autor ove teme, onda je jasno zasto je Manter organizovao "zabijanje noza u ledja Kostunici. Koliko mi je poznato, poslednje 4 godine sve pare za KiM isle su preko DS. Da li ce i taj period biti obuhvacen? Verovatno u nekim delicima jer, treba dokazati da je problem KiM i da ga treba predati i tako sacuvati zemlju od pljacke. Zar treba imati neki znacajniji IQ da bi se shavtilo o cemu je rec?
Sve lopove u zatvor uz oduzimanje imovine i to po vrednostima opljackanog!
 

Back
Top