Insajder debata - Aleksandar Vučić na Prvoj večeras u 21.00

Еј, н ија не гледам тв. Ал' кочи ми овај стрим, и онда тек по нешто видим.

Генерално, Бранкица царица није баш да га много кара, ал' како га одавно нико не кара, није ни лоша толико.

И мислим се да искључим.Много **** а ја његову боју гласа не подносим.
 
Kad ga je Brankica pitala za parlamentarne izbore zajedno sa beogradskim, nije odgovorio vec je nesto prokomentarisao kako je on saglasan sa njom da nema potrebe raspisivati i parlamentarne. Onda je rekao da ce to izneti stranackim kolegama. Kakva mustra. Dakle, raspisace garant i parlamentarne, a onda ce se braniti kako on njih nije hteo (eno i u Insajderu rekao), nego u stranci navalili, a posto je to "stranka demokratije", onda nije imao kud. Ahahahaha.
(Aspirin, 3. novembar 2017 21:52) # Link komentara


већину обећања НИСИ испунио........
укидање ртв преплате, канал до солуна, плате 500евра, пуштање у рад аедрома морава
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (ИБАРСКА ЗУМЗАРА, 3. novembar 2017 21:50) # Link komentara

Ma sve što si obećao ispunio si,da te podsetim malo:ukinuću TV pretplatu naravno da nisi već si je okačio o svako brojilo,tako da ja imam tri brojila I plaćam 450 din.,onda uveo akcize na struju pa na akcize naplaćuje I PDV,onda smanjio plate I penzije,onda ukinuo porodiljama beneficije koje su imali,u Briselu ko zna šta je potpisao pa tako tkz.država Kosovo dobila međunarodni pozivni broj,a on nam prezentira da je to pozivni broj za teritoriju,granica uvedena sa Kosovom a on kaže integrisani prelazi I sve tako do besmisla.On misli da u ovoj državi žive ljudi sa pamćenjem od 30 sekundi,mislim da se malo prevario.
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (Stevan, 3. novembar 2017 21:48) # Link komentara


Sta je toliko zapeo oko Sase Jankovica? Kakva crna afera pistolj? Covek ima apsolutnu vlast i sta ga zapravo sprecava da razotkrije aferu pistolj i Jankovica strpa u zatvor?? Zasto sto nema dela i najlakse je manipulisati i iznova lagati narod
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (trkac, 3. novembar 2017 21:47) # Link komentara

Celokupno politikanstvo (ne politika jer ona uključuje vrednosti) ovog čoveka svodi se na nekoliko ključnih reči:
1. "neki drugi", čime konstantno vodi neku misterioznu ofanzivnu kampanju protiv N.N lica,
2. "bivši režim", što je već postalo toliko deplasirano da ga treba podsetiti da je on sam bivši režim,
3. "lopovi", "tajkuni", takve neutemeljene optužbe su skandalozne za pravnu državu,
4. "a ja vam kažem", popularni način da se izbegne odgovor na konkretno pitanje
(Jovana, 3. novembar 2017 21:36) # Link komentara
 
Evo, bez lažne drame:
Po prvi put sam zaista MORAO da okrenem kanal i prekinem sa gledanjem. Ne vredi - ovaj čovek ISKRENO VERUJE u stvari koje izgovara. On, dakle, VERUJE da su plate i penzije nikad veće, da nema gušenja medija, da je otvoren za sve novinare, da nam se podiže životni standard, da je BGH2O sjajan projekat i da je ugovor transparentan,.......
To je to - nema dalje. Džaba čak i da izađe na TV duel Raduloviću, Jeremiću ili Jankoviću jer će on jednostavno samo da priča svoju priču. Kada ga suoče sa činjenicama i jasnim argumentima koji nedvosmisleno dokazuju da to što priča je neistina - on će prosto samo reći "ma nije istina, nije tačno" i nastaviti sa svojom pričom. Argumenti se ODBIJAJU o njega i jednostavno sa demagogom njegovog kalibra nema kvalitetne diskusije (ekvivalent internet trolu).
On faktički sve nas ubeđuje "verujte meni, a ne sopstvenim očima/novčanicima/inteligenciji".
Glasači - Jedan deo mu veruje, jedan je ucenjen zaposlenjem (svojim ili nekoga iz porodice), jedan deo zastrašen, jedan "nespotojeći" (mrtvi, emigrirali) + najstrašnije klevetanje i čerečenje političkih protivnika kroz tabloide, zloupotrebe državnih službi (poreska, tužilaštvo, policija...) = eto 50% glasova od izašlih.
Užas! Nadam se da će se Srbija probuditi uskoro jer nemamo još mogo vremena.
 

Back
Top