Incidenti, neredi i poslednice

Ma sta si ti zamislio da si. Samo seres i vredjas. U pravu si kad kazes da je Uros jedan od vas. SVI STE VI ISTI. Stoka koja ne zna nista sem da lomi i unistava. Nista vam nije sveto i samo gledate kako cete da kukate. Strine jedne.
Prvo ja nisam cigan.Malo da mi se sagnes.Nemas pojam nista o meni a seres.Ja za razliku od tebe znam sta pricam jer sam video svasta svojim ocima,a ti gledaj tv i spanske serije.Mama ti je stoka.Vredjas i trebao bi da dobijes ban.Dobro ti je ime,bolesnik.
 
bolesnik primetio sam da gde god se pojavis samo provociras...ajde neka ti ovo bude javla opomena, a ti aleko nemoj da bljujes vatru odma na sitne provokacije, valjda si iznad toga ili sam ja stekao pogresan utisak o tebi...mada ne verujem jer citam redovno tvoje postove...p0z
 
Ok.Samo mi nije jasno,odakle sad svi ovi ljudi???Kontam neki su samo citali,ali ne verujem da su svi citali?Ovde ljudi dolaze da bi se svadjali,to je moj zakljucak?Pravo govoris Kimi,ove sitne duse sto dolaze ovde da bi sebi ulepsali dan tako sto ce nekog da vredjaju, treba kulirati.Reagovao sam na onaj post jer je licno mene vredjao,a ne zato sto je imao drugacije misljenje.
 
Ok.Samo mi nije jasno,odakle sad svi ovi ljudi???Kontam neki su samo citali,ali ne verujem da su svi citali?Ovde ljudi dolaze da bi se svadjali,to je moj zakljucak?Pravo govoris Kimi,ove sitne duse sto dolaze ovde da bi sebi ulepsali dan tako sto ce nekog da vredjaju, treba kulirati.Reagovao sam na onaj post jer je licno mene vredjao,a ne zato sto je imao drugacije misljenje.

ima jace od dve godine kako sam ja na ovom forumu i kako napominjem svima da treba obratiti paznju na ljude koji su uclanjeni pra dana ranije pre posta u kome su imali neki konflikt sa ljudima koji odrzavaju ovaj forum...ali stacemo njima na put ne brini...p0z:ok:
 

Back
Top