In vagina veritas

pa ok priznajem, to sam preterivao, msm ne treba bas sve shvatiti bukvalno
ne ogu naravno da smuvam svaku :P
ali ono meni je ok i ovako, a msm da niko ne moze smuvati niti vecinu, a kamoli svaku :D
devojke su komplikovane (:
ali dovoljna ti je i jedna ali vredna! (:

pa preterivao si u vise navrata..........
a i zbog cega se ovde ponasas kao normalan covek,a na tinejdzerima ne?ne razumem.......
 
zato i kazem.mozes da se kurcis koliko hoces.............
jake ti vajde imas od tvog iq-a.
osim naravno da pokazujes papiric na kome pise da si republicki talenat..........:roll:

pa imam novcane vajde :D
U pravu si ove ostale i nemam xD
Msm realno to sluzi samo za lozenje, iq samo pomaze pamet ali je i ne cini ^_^
Ali then again, ja i nisam previse pametan, cim sam na ovom glupom forumu z:D
 
Bilo jednom na dalekom.. severozapadu?

No..
Jednog dana rodio se deckic sa imenom Marc Lepine..
Pa dobro, nije se rodio sa imenom. Mislim, jasno, dali su mu ime posle rodjenja :roll:..
Mislim, za sta vam sluzi mozgic..

E, tako..
I sad, kako prica kaze, odraste ti on i ode na faks..
Klasika, masturbiranje mastajuci o rascepljenim nogama, odrastanje..
No, tu negde usput se on mozda zbunio..
Naime, jednog dana on uze pusku i ubi cetrnest devojaka sa faksa..
Vidite, odabrao je sve zene koje su upisale inzinjerske poslove..
Jer nije voleo feministkinje..
A nije ih voleo kako rece, pa dobro, napisa: "..retain the advantages of being women, while trying to grab those of the men.."

E sad..
Sta mislite, da je dobijao cesce vaginu, da li bi mislio drugacije? :rumenko:

:pokvarenko:
 
pa imam novcane vajde :D
U pravu si ove ostale i nemam xD
Msm realno to sluzi samo za lozenje, iq samo pomaze pamet ali je i ne cini ^_^
Ali then again, ja i nisam previse pametan, cim sam na ovom glupom forumu z:D

ne znam da li ti kontas razliku izmedju inteligencije i pameti..........?
pa da ti razjasnim-cifra tvog iq moze biti i astronomska-ti ces opet biti glup ko kur.ac..........
tvoji nacini razmisljanja,materijalizam,egoizam,plitkost...........to je stvarno neverovatno..........:roll:
 
e sve sto je slicnog oblika moze da posluzi.......:zcepanje:

nemoj da se prevaris
ja sam tako jednom uzela fen za kosu, a ovi moderni fenovi, sta im rade oni Kinezi ne znam, al sve imaju neke bodlje i rokcice , a bio mrak ja malo secnula u levo, kako sam se racepala mislila sam nacisto cu d'iskrvarim. nego bogu hvala, jaka sam ko bik, zdrava trombociti odradili na vreme poso i sad je sve okej, al nemoj da se igras vatrom -.-
 
nemoj da se prevaris
ja sam tako jednom uzela fen za kosu, a ovi moderni fenovi, sta im rade oni Kinezi ne znam, al sve imaju neke bodlje i rokcice , a bio mrak ja malo secnula u levo, kako sam se racepala mislila sam nacisto cu d'iskrvarim. nego bogu hvala, jaka sam ko bik, zdrava trombociti odradili na vreme poso i sad je sve okej, al nemoj da se igras vatrom -.-

:zcepanje:
jeboteeeeeeeeeeeeee...........:zcepanje:
pa te bodlje su bonus bre...............kakvu priliku propusti.pffff................:confused:
 
nemoj da se prevaris
ja sam tako jednom uzela fen za kosu, a ovi moderni fenovi, sta im rade oni Kinezi ne znam, al sve imaju neke bodlje i rokcice , a bio mrak ja malo secnula u levo, kako sam se racepala mislila sam nacisto cu d'iskrvarim. nego bogu hvala, jaka sam ko bik, zdrava trombociti odradili na vreme poso i sad je sve okej, al nemoj da se igras vatrom -.-

mora da koristis dobar parfem :rumenko:
 

Back
Top