Imati Seks Bez Emocija..

...све му опет дође на исто,а то су паре...
..еее хебале нас те вражје паре и ко их измисли..

Nisu bitne al su neophodne radi egzistencije..Al davanje kesa i ona siri noge il se naguzi..jok!
Ok je poklon vecerica ..provod ;)ukoliko mi se svidi i bude obostrane zelje mozemo da se kresnemo..ako je nema onda smo proveli isto ekstra vece..ko zna mozda nekom drugom prilikom bude i seksanja..:lol:
 
Msm daju mi one na SL free :zper: i pokazu emocije ahhh ohh mmmmm :rumenka: :lol: msm da su nase zene zaborvile i izgubile osecaj za pokazivnje emocija :aha: jer ih lose tretiraju muskarci i vredjaju i ponizavaju :manikir: i one ne mogu tkvim muskarcima da pokazu neke emocije jer su im odvratni ali sa $$$ prolaze na silu :rotf:
 
Zao mi je sto nekima ovde rusim iluzije :lol: ali to je tako :aha: Zena kad razmislja o tvom $$$ ona ovlazi ako ga imas i masta oh zamisli sve te pare su samo moje :i pocne da je mazi i masta kako je krese i dijamantima obasipa :zaljubljena:

i tada pocne da formira ljubav prema njemu :heart:

dok joj dajes $$$ ti pokazujes emocije i kako je volis :lol: kad prestanes da joj dajes te emocije ona prestaje da te :heart: onda trazi novu ljubav $$$ :aha:

Zato se svi trude da budu bogatiji da bi ta ljubav opstala :lol: da zadrze devojku ili neku ljubavnicu :aha:
 
Prava ljubav cesto ne donosi $$$ zenama i zato je se klone :aha:

Ja ih zezam ovde sa :heart: znam da ih to ne zanima nego profit :lol:

Kome bi pokazale emocije ? da li ovde neko zasluzuje to ? da li je tu devojku naveo da mu pokaze emocije i :heart: ne verujem :aha:

Znaci emocije dolaze spontano ne na sliu i ne pod pretnjom ili nasilno :)
 
:rotf:

joj umrecu gde je andjelko

http://www.gmanetwork.com/news/stor...d-turns-your-ipad-into-a-very-personal-device

2014_06_27_17_29_03.jpg
 
Manite se gluposti...
Emocije dolaze iz amigdale,odakle deluju i instikti i libido...
A libido je volja ne samo za seksom već i za životom te je
egzistencijalna energija...(K.G.Jung)
Tako da seks bez instikta i emocija nije se desio!
Naime,sva zbivanja u duši, uoči seksa i tokom njega ,su iracionalna i nerazložna,
znači nisu ni logična ni racionalna...Ne mogu se pravdati ničim sem instiktom,
libidom ,senzacijama vizuelnim,dodirima i lucidnom imaginacijom mogućih scena seksa!
Umalo da zaboravim mirise-feromonske i efermonske...:mrgreen:
Evo :zamislite da se pojavi odjednom suprug ili supruga tog mogućeg partnera...Trenutno
vas preplave mešovita osećanja besa,ljubomore pa i mržnje na imaginaciju mogućih
seksualnih prizora,ali ne s vama već s pridošlicom...
Jesu to trenutne emocije,ali...
Zar vi mislite da postoje trajne emocije?
Emocija je trenutno stanje neurotransmiterske slike mozga! To se menja i tokom dana i
tokom meseci,godina...Obrasci (usvojena slika,mirisi,dodiri partnera je takođe obrazac!) izazivaju
ponavljanje neurotransmiterskog sklopa,ali i to opada vremenom...Kažemo:ljubav se izlizala...
Dakle-nema seksa bez emocija...
 
dobro to stoji
al kad se prica o emocijama misli se valjda na zaljubljivanje i tkao to

A,toooo...:lol::per:
Znaš,kad moram da kažem:isti kerec tj.ja drugi nemam!:mrgreen::hahaha:
U pitanju je "samo" intenzitet...Zavisi od "nabujalosti" libida,od snage senzacija i situacije (neugroženosti)...
Ne treba ni okidač!:hahaha::rotf:

- - - - - - - - - -

Pogle samo životnje...;)
Cuko napr...Kad prođe neka skitara u teranju ulicom svi đukci počnu zaljubljeno da skiče,da bale i da
kidaju lance i preskaču i najviše ograde...Koja snaga emocija! Neće ni da klopa-samo pati jadan...:(
Ybg-ljubaf....
 
Stvarno kako smara to popularno misljenje gde god se pominje sex i emocija... Ili je to ljubav i neka crno - belo filmska strast ili sex bez emocija, neka praznina, kao da jedes plastican sendvic. Covece podceca me na zodijak i sl. Fatalisticko razmisljanje. Rodjen si u aprilu ti si ovakav ili onakav. Crno belo...
 
Svi lete u neke visine neki nivo drze a kad se kresu uvek su jednak nivo :lol:
Neće biti da je to u kresanju uvek isti nivo!
Nisu emocije 2 i 2!
Ili ti zapljusnu neurotransmiteri amigdale 300 000 neurona i dvadesetak sinapsi ili 3000 000 i stotinak sinapsi pa u drugom
slučaju i ne možeš razumno da misliš već samo da kresneš...:mrgreen:
A nekad to možeš sa zapaljenom cigaretom ili čašom vina u ruci...
 

Back
Top