Imam prostor, imam kapital al nemam ideju?

Dobro veče.
Autorska tema.

Imam halu 10m x 5m, i imam kapital koji sam sakupio i odvojio za neki biznis 10 - 20.000e.
Al nemam ideju.

Da li neko ima neki predlog šta bih mogao da pokrenem, a da je isplativo i rentabilno. Imam prostor, imam kapital samo mi ideja nedostaje...

ja kada bi imao toliko koliko ti, obrazovao bih se naucio strane jezike, neku strucnu literaturu. Tada bi mi ideje padalw na lamet
 
gde da nadjem takav otkup?

Оди у локалну ковида амбуланту и почми да плачеш , из свега грла ридај ....

Јавиће се нека добра. женска душа, да ти да савет, отоври очи у шта и како треба инвестирати те новце ....

Бижеш изузетно сретан .. и решен бриге око тога новца ...
 
...
Imam halu 10m x 5m, i imam kapital koji sam sakupio i odvojio za neki biznis 10 - 20.000e.
Al nemam ideju.
...

Чим немаш идеју не покрећи ништа !

Сачекај и добру идеју ће ти дати неко
од кога то уопште нећеш тражити.

После ће ти бити очигледно да ти је фалио партнер,
прихвати тога који ти је понудио идеју и ортаклук.
 
jel ovo skrivena kamera ?

10 x 5m nije hala to je GARAZA !!! cak i manje po nekim normama....

zimovnik za letnje gume, farma puzeva 10to bojaca, police za visak zimnice gospojama iz grada (nalepnice gratis of kors)


ja skidam kapu kako si ustekovao 10k ali ti moju ideju ne dam za dzabe. Ako hoces na pp dobijes instrukcije ali te to bato kosta :D
evo javno simbolicnih 125e + PDV po srednjem kursu NBS


Kakav preduzetnicki duh bez ideja...PREDIVNO :heart:
 
Obrazujem se svakodnevno pričam nekoliko jezika i čitam stručnu literaturu..Ali ne vidim kako to mogu iskoristiti u poslovnom svetu.
Pa ne možeš jer je velika konkurencija među lopovima i državom tako da nikakav biznis nije rentabilan. Halu izdaj, ako voliš svoj posao nastavi da ga radiš i uživaj koliko možeš jer život je kratak da bi u jednoj bolesnoj sredini razvijao neki biznis. Ako si sklon kriminalu zašto da ne ali se obavezno učlani u sns jer će te oglodati.

Da je to sve tako kako kažem je i to da nemaš ideju šta da radiš pored sve te literature i stranih jezika. Za sve ove godine života od slobe, demokrata i naprednjaka - svi prijatelji koji su radili privatno su propali, neki i po par puta. Ima ih jako malo, OSTALI SU POBEGLI IZ OVE RUPČAGE 😂
 
Poslednja izmena:

Back
Top