Quantcast

Imam prostor, imam kapital al nemam ideju?

Holy1

Aktivan član
Poruka
1.874
Dobro veče.
Autorska tema.

Imam halu 10m x 5m, i imam kapital koji sam sakupio i odvojio za neki biznis 10 - 20.000e.
Al nemam ideju.

Da li neko ima neki predlog šta bih mogao da pokrenem, a da je isplativo i rentabilno. Imam prostor, imam kapital samo mi ideja nedostaje...

Poruka
5.277
Dobro veče.
Autorska tema.

Imam halu 10m x 5m, i imam kapital koji sam sakupio i odvojio za neki biznis 10 - 20.000e.
Al nemam ideju.

Da li neko ima neki predlog šta bih mogao da pokrenem, a da je isplativo i rentabilno. Imam prostor, imam kapital samo mi ideja nedostaje...
ja kada bi imao toliko koliko ti, obrazovao bih se naucio strane jezike, neku strucnu literaturu. Tada bi mi ideje padalw na lamet

AleksaJ

Veoma poznat
Poruka
13.476
gde da nadjem takav otkup?
Оди у локалну ковида амбуланту и почми да плачеш , из свега грла ридај ....

Јавиће се нека добра. женска душа, да ти да савет, отоври очи у шта и како треба инвестирати те новце ....

Бижеш изузетно сретан .. и решен бриге око тога новца ...

Обилић

Ističe se
Poruka
2.488
...
Al nemam ideju.
...
Чим немаш идеју не покрећи ништа !

Сачекај и добру идеју ће ти дати неко
од кога то уопште нећеш тражити.

После ће ти бити очигледно да ти је фалио партнер,
прихвати тога који ти је понудио идеју и ортаклук.

Truman

Elita
Poruka
18.139
Teško je reći. Prvo pitanje je šta si do sada radio...pa nešto iz te oblasti. Moj stric elektrotehničar ima isto tako u seoskom dvorištu radionicu. Instalira struju. Jedan Čačanin je recimo razvio tekstilni biznis a počeo je isto tako...ali za to mu je trebala i politička veza.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.