Imam na telu...

imam dosta mladeza
maleni vitil igo na gornjem delu ledja
oziljke od skalpela na levoj ruci
oziljak od pegle na levoj saci
oziljak od nzm cega na desnoj butini
modricu nepoznatog porekla na levoj butini
oziljak na desnoj nozi od pada u neciji podrum na Rundekovom koncertu

uhuhu...
 
Ohoho da vidimo... Imam velike oziljke na oba kolena, na levom stopalu kada mi je noga usla u tocak bicikla, dok me je majka vozila na pak-tregeru, I na svakom prstu saka imam po neki sitan oziljak. Mladeza malo. Bila sam nestasno dete... :evil: E da. imam i duz kicme, igrali smo se zmurke, sakrila sam se ispod jedne prizemne terase, i kako sam naglo ustala sva sam se izgrebala.
 
Poslednja izmena:
Aauuu...Ozhiljak od pierca na levoj obrvi,ozhiljak iznad leve obrve (razbih glavu na hoklicu,imala 2 god),ozhiljak na levoj ruci (med. sestra omashila malo),veliki mladezh ispod pazuha,mnogo mladezheva po rukama (oni mali),3 ozhiljka na desnom i dva veca na levom tabanu (od stakla),2 ozhiljka na butini (od stakla),ozhiljak na zglobu desne ruke ( sestra me opekla),ozhiljak na levom kolenu (spichila se bajsom u parkirani kamion :mrgreen:),mali ozhiljak iznad usne-mada se taj jedva vidi...:mrgreen: dva ozhiljka na domalom prstu desne ruke (okliznuh se na stepenicama,sa tanjirom u ruci)...Msm da je to-to...valjda...
 
Tamniji segment koze lakta leve ruke, zaradjen u tuci. Par rupica pokraj levog oka, od boginja kada bejah malisan. Oziljak ispod leve junacke dojke od pada sa drveta. Nikola Djuricko nos ali slabiji, isto iz tuce. Prsti saka zakrivljeni od godinja drzanja joypada za Segu i Sony. Desno koleno, slabije od levog, zaradeh trenirajuci borilacku vestinu.
 

Back
Top