IMAM JEDNO PITANJE :)

a nee, nista jedan, samo dva-tri i vise hihi:lol:

ps. ma nema veze sa seksom, pazi kad matore babe isto tako razmisljam, ba starije ljude i sve to...nista seksualno, ne zanimaju me seksualno ama uopce:lol:

Dolazi otac kući i zatiče svoju ćerku sa vibratorom. Sa suzama u očima pita je šta radi, a ona odvrati:
• Da se suočimo sa činjenicama: imam 46 godina, ružna sam, debela i nezanimljiva. Bolje od ovoga ne mogu.
Sutradan ćerka dolazi s posla i zatiče svog oca kako sedi i gleda televiziju, u jednoj ruci pivo, u drugoj vibrator.
• Šta to radiš, tata?
• Evo, pijem pivo s zetom.:bye:
 
e bas ovako:

MSN-Emoticon-098.gif


:D
 
znam da je glupo ali ranije mi se to nije desavalo pa me sad interesuje el imam neki poremecaj:)
bez obzira da li mi se neko svidja ili ne, znaci, to su sasvim neki nebitni likovi koje sretnem, pricam, daklen likovi iz razlicitog i nebitnog konteksta uostalom...i ja pocnem da se pitam kakav mu je ******, na sta lici i slicno:lol::lol:. i za zene isto, kao kakve su joj sise, picckica i sve to :lol::lol::lol:
jel se desava to vama? :think::lol:

da.i kako se kre.su
 
znam da je glupo ali ranije mi se to nije desavalo pa me sad interesuje el imam neki poremecaj:)
bez obzira da li mi se neko svidja ili ne, znaci, to su sasvim neki nebitni likovi koje sretnem, pricam, daklen likovi iz razlicitog i nebitnog konteksta uostalom...i ja pocnem da se pitam kakav mu je ******, na sta lici i slicno:lol::lol:. i za zene isto, kao kakve su joj sise, picckica i sve to :lol::lol::lol:
jel se desava to vama? :think::lol:

neyebica od mashte chini chuda
 
znam da je glupo ali ranije mi se to nije desavalo pa me sad interesuje el imam neki poremecaj:)
bez obzira da li mi se neko svidja ili ne, znaci, to su sasvim neki nebitni likovi koje sretnem, pricam, daklen likovi iz razlicitog i nebitnog konteksta uostalom...i ja pocnem da se pitam kakav mu je ******, na sta lici i slicno:lol::lol:. i za zene isto, kao kakve su joj sise, picckica i sve to :lol::lol::lol:
jel se desava to vama? :think::lol:

el siSe ti to virtuleno reinkarnirala u veselu :eek:
 

Back
Top