Ima nas raznih...

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Jedan moj kolega slobodoumni forumaš mi je dao ideju za ovaj post, a evo ja ću tu ideju pretočiti u post, pa da krenem:

Šta uglavnom na NET-u rade Forumaši, Blogeri, komentatori, gledači, kibiceri, onanisti, voajeri ?

No1- Nas oko 10 % smo radilice, pisači tema, stvaraoci tema, produktivno telo ovog i svih ostalih portala.

No2- Vas oko 40 % ste narodski rečeno : gledači, posmatrači, provokatori, mlatišume, kojima nije dovoljno što čitaju nešto zanimljivo, no bi da to urnišu, obesmisle i ako je ikako moguće kompromituju.
U biti oni bi se mogli podvesti pod TRUT-ove. Da nih nema, internet bi bio dosadan, a ja očajan.

No3-Najmanje 30 % internet posetilaca dolazi na forume, Blogove, vesti, da bi isključivo nešto pročitalo, čulo, videlo, bez da učestvuje u INTER-akciji.

No4- Cenim da oko 20 % posetilaca portala, foruma, Blogova dolazi INKOGNITI na portalima, niko ih ne vidi, ne čuje, ne zna za njih, ali su oni tu, gledaju sve, a ne pipaju i ne diraju nikoga i ništa.

P.S. Sudim da su to svi mi na NET-u, a ostali ako nisu pomenuti, neka se upišu ovde kao podgrupa.
 
Ја се нашо под 2 и 3. Кад видим да неко пише лажи онда бих да рушим , то је под 2. А кад видим нешто готивно онда само похвалим и не дирам, то би била тројка.
 

Back
Top