Ima li veceg ludila od gradnje autoputa ka gomili krsa??

treba prvo odraditi autoput od beograda do cacka tj preljine

onda odradis jedan krak autoputa ka pozegi i ivanjici na jednoj strani a od pozege ka uzicu i republici srpskoj ,a drugi krak autoputa da ide od preljine ka kraljevu raski i kosovskog mitrovici.

na taj nacin bi smo celu srbiju tj skoro sva veca mesta pokrili autoputevima.

Dobro ti ministre predlazes, nego mi reci ko ce da se vozi tim auto-putevima kad nam je benzin skuplji nego Nemacki, danas me je brat zvao i kaze mi da gorivo gore kosta 1.20€. (evrodizel)
 
putevi se ne prave sto nekome prdne na pamet

putna mreza je kod nas davno utvrdjena, nema iznenadjenja. kad nesto dodje na red tada se i gradi.

za autoput postoje veoma jaki ekonomski, i drugi, uslovi da se ispune. cak strane banke kontrolisu pre davanja kredita da li je to ispunjeno

e, sad, sto setice rezima. cg rezim nikada nece biti u stanju bez srbije, a niko drugi nece da im pomogne, da napravi ni mali deo autoputa

postoji i prognoza broja vozila u nekom periodu. i tu saobracaj ispod uzica ka cg drasticno opada, a samim tim i realna mogucnost izgradnje
 
ja podrzavam izgradnju ovog puta

sve do granice sa crnom gorom

a posle toga moze komotno na putu da se napravi zid

tj da se sa granicom i zavrsi taj autoput

ne trebate vi brigu brigat za autoputeve. dok se vi dogovorite preko kojeg sela je bolje da prođe autoput, pa još poslije toga 10-20 godina da se presjeće vrpca otvaranja radova, sve zemlje oko vas skoro su rješili mrežu autoputeva, zaobivši vas u širokom luku. zid ne trebate gradit, već je on tu, problem je kad će te ga maknit ;)
 
ne trebate vi brigu brigat za autoputeve. dok se vi dogovorite preko kojeg sela je bolje da prođe autoput, pa još poslije toga 10-20 godina da se presjeće vrpca otvaranja radova, sve zemlje oko vas skoro su rješili mrežu autoputeva, zaobivši vas u širokom luku. zid ne trebate gradit, već je on tu, problem je kad će te ga maknit ;)

Makli bi ga mi nego nam ne daju komsije. :(
 
У праву си.

Али, има нас доста који би поздравили и ауто-пут кроз ЦГ.

Напросто, да лакше стижемо тамо, кад имамо жељу, и разлоге за то.

(Ако си заборавио, у ЦГ и даље живе и Срби. Многи, који нису заборавили да су то).

bez obzira na vaše pozdrave, želje i ljubomoru, auto put kroz CG uskoro kreće sa izgradnjom
 
ne trebate vi brigu brigat za autoputeve. dok se vi dogovorite preko kojeg sela je bolje da prođe autoput, pa još poslije toga 10-20 godina da se presjeće vrpca otvaranja radova, sve zemlje oko vas skoro su rješili mrežu autoputeva, zaobivši vas u širokom luku. zid ne trebate gradit, već je on tu, problem je kad će te ga maknit ;)

maknucemo te zidove kad maknemo ove sadasnje sa vlasti
 

Back
Top