IMA LI SRBIJA OPOZICIJU?

O anarhizmu? Propao je gde god se pojavio. Na primer, u Španskom građanskom ratu, na republikanskoj teritoriji, postojale su oblasti gde je izvesno vreme egzistirao anarhizam. Znaš zbog čega nije zaživeo? Nisu mogli da nađu efikasnu zamenu za novac...

Svakako, slažem se, ali ako idete npr u Pariz da šljakate par meseci možete da se ubacite u anarhistički skvot i onda nećete da plaćate gajbu, automatski ste u plusu. Takvo znanje ima praktičnu vrednost, a sa informacijama o dnevnoj politici i strančarenju ne možeš ni dedu Živorada da fasciniraš, već ima da te gleda ko dokonog zamlatu.
 
O anarhizmu? Propao je gde god se pojavio. Na primer, u Španskom građanskom ratu, na republikanskoj teritoriji, postojale su oblasti gde je izvesno vreme egzistirao anarhizam. Znaš zbog čega nije zaživeo? Nisu mogli da nađu efikasnu zamenu za novac...

Како пропао? Видиш да је био у Херцеговини 1875 и потресао цео свет и Херцеговци су и дан данас луди због поменутог анархистичког устанка који је потресао цео свет.

- - - - - - - - - -

Svakako, slažem se, ali ako idete npr u Pariz da šljakate par meseci možete da se ubacite u anarhistički skvot i onda nećete da plaćate gajbu, automatski ste u plusu. Takvo znanje ima praktičnu vrednost, a sa informacijama o dnevnoj politici i strančarenju ne možeš ni dedu Živorada da fasciniraš, već ima da te gleda ko dokonog zamlatu.

А уз ту гајблу за Џ, је л' иду и неке венеричне болести?

- - - - - - - - - -

Ja pišem o životnim stvarima, zabole me za opoziciju.

Mladi smo, treba da se zezamo i uživamo u životu, politika je za babe i dede.

Ako treba život da se da za Evropsku ideju, tu sam, zovite, ali da se smaram svaki dan i da pratim vesti to je glupo jer ima toliko zanimljivijih stvari, a i mozak treba puniti korisnijim informacijama.

To je neki moj stav i ja se toga pridržavam.

еси ти прочито тему? Бар наслов. Знаш који је ово подфорум?
 
Како пропао? Видиш да је био у Херцеговини 1875 и потресао цео свет и Херцеговци су и дан данас луди због поменутог анархистичког устанка који је потресао цео свет.

- - - - - - - - - -



А уз ту гајблу за Џ, је л' иду и неке венеричне болести?

- - - - - - - - - -



еси ти прочито тему? Бар наслов. Знаш који је ово подфорум?

Ako koristiš zaštitu nebi trebalo.

- - - - - - - - - -

Nema šta da čitam post, čim čujem da je u pitanju srbijanska opozcija odmah znam da je u pitanju žešća smaračina. Mi sada treba da RADIMO, da pomognemo tim trudbenicima i darovitim ljudima da nas izvedu iz bule, da podržimo plemenito rukovodstvo, dosta je bilo strančarenja. Jer ko se radi ne boji se gladi.
 
Svakako, slažem se, ali ako idete npr u Pariz da šljakate par meseci možete da se ubacite u anarhistički skvot i onda nećete da plaćate gajbu, automatski ste u plusu. Takvo znanje ima praktičnu vrednost, a sa informacijama o dnevnoj politici i strančarenju ne možeš ni dedu Živorada da fasciniraš, već ima da te gleda ko dokonog zamlatu.

Buraz, trenutno sam u Ljubljani i tu postoji izvesni kompleks nekadašnje kasarne koji se zove Metelkova. Između ostalog, tu ima i jedan skvot, ja stvarno ne znam nikoga ko sebe smatra iole normalnim, da bi poželeo da tu provede bar sat vremena...

- - - - - - - - - -

Како пропао? Видиш да је био у Херцеговини 1875 и потресао цео свет и Херцеговци су и дан данас луди због поменутог анархистичког устанка који је потресао цео свет.

Meni se čini da je on mrljao MDMA, a žurka još nije počela, pa sad prekraćuje vreme na forumu :mrgreen:
 

Back
Top