ima li hopera????

Pomorandzica:
Koliko ja znam ti bendovi ( joooooj ne diraj GNR, sad ce da dodje Mala Plava, tj. New Rose sve ce nas staviti u jednu sobu da se nagutamo voska i onda ce nas vezati topljenim metalom, joooooooj ne diraj GNR naglas ako za Boga znas! ) koje si navela, a zapravo ne bas svi, mozda, hm pa evo ovako: Sweet metal zapravo i ne postoji, mozda je to onako, ne mozes reci da je nesto samo Hard Rock, ( sto su ovi gore navedeni bendovi, zapravo ni za sta ne mozes reci da spada samo u jednu muz. granu ), tj. onako malo su metalicni pa eto. NEMA VEZE SA IMITIRANJEM ZENA, NE, Ne... To tako natapirani bendovi, velike kose itd, to su bili Hair metal bendovi ( kojima je bilo bitnije da ih MTV promovise od ostalih, npr. Poison ), sto mislim da bendovi gore nisu, jesu bili cupavi, ali ne nisu bili kao izgled, izgled fazon.
Glam rock su danas npr. najblizi mozda, sta ti ja znam, u stvari ja znam da je Placebo malo glam, a eto pre oni OPONASAJU zensko nego Bon Jovi u svojim mladjim danima ili GnR, koji su iako na pocetku karijere vukli na Hair metal, izvukli se iz ****** i postali do j/ja hard rok bend ( opet ne samo hard rok, ali su to najvise ), ili Whitesnake, ili Aeromith!!!
Ne mesajte HIM sa metalom :wink:
ispada da je metal = rock.. ne, iz tvoje price :wink: elem.. da GNR ne mojte da dirate! :evil: :evil:
a to za HIM :lol: sto jes' jes' 8)
 
Hm, niste me shvatili, nisam ubacila Gunse kao pop-rock, iako se nalazio u tom nabrajanju, nego se odnosilo na to da su i njih zvali sweet metal band... btw. nikad cula za hair metal band 8) po meni je to isto sto i sweet metal, jer je poenta ista... to je bilo isto vreme... i gotovo svi su se identicno ponasali...
Inace, Gunsu su maaalo tvrdji rock, tako da... ne bude zabune :roll: :D

a kako pamtim sve te podele... pa, ono... music is my life... bavim se njome od svoje 8. godine... I live for that being (muzika je bice:)) i tako... simply me zanima, no biggy :wink: :D

Da, Placebo je ugledan na one glam rock bandove,.. hehe... ima sve preduslove da ih tako zovemo :wink: :lol:

pOz
 
Trenutno mi pada samo jedno na pamet (mozda jer to sad slusam),ali definitivno Pearl Jam-Ten :D 8) 8)
Hm... maybe something else... hmmmmm.... nema sanse, blokirao mozak! :!:

A must have kolekcija... huuuuuuuh, ne bih da pocnem sa nabrajanjem, nema tu kraja.... ali hajde da samo pomenem sve albume Pearl Jam-a, zatim the Cure, ne bih dalje, necu znati da se zaustavim :D
 
Ja se trenutno prepustam radiju...

Ali kad bi birao... Stavio bih recimo EKV u plejer... Dugo ih nisam slusao...

Ili rock kompilacija

Them - Baby, please don't go
Animals - Cheating
Rolling Stones - Come On (obrada C. Berry-ja)
Beatles - Get Back
Pink Floyd - Money
Frank Zappa - Dirty Love
Jefferson Airplaine - Somebody to love
The Doors - Break on through
Deep Purple - Emmareta
Jethro Tull - Locomotive Breath
King Crimson - 21st centure schizoid man
Led Zeppelin - Moby Dick
Deep Purple - Strange kind of woman
Frank Zappa - My guitar wants to kill your mama
The Doors - Queen of the Higway
Rolling Stones - Miss you

Jedan vrlo opsirna kompilacija dobrih starih rock hitova... :)

Veceras sam raspolozen za rock...
 
iluzionista:
Ja se trenutno prepustam radiju...

Ali kad bi birao... Stavio bih recimo EKV u plejer... Dugo ih nisam slusao...

Ili rock kompilacija

Them - Baby, please don't go
Animals - Cheating
Rolling Stones - Come On (obrada C. Berry-ja)
Beatles - Get Back
Pink Floyd - Money
Frank Zappa - Dirty Love
Jefferson Airplaine - Somebody to love
The Doors - Break on through
Deep Purple - Emmareta
Jethro Tull - Locomotive Breath
King Crimson - 21st centure schizoid man
Led Zeppelin - Moby *
Deep Purple - Strange kind of woman
Frank Zappa - My guitar wants to kill your mama
The Doors - Queen of the Higway
Rolling Stones - Miss you

Jedan vrlo opsirna kompilacija dobrih starih rock hitova... :)

Veceras sam raspolozen za rock...

Ladno su cenzurisani Zeppelini. ;) Ima Introitus sve da pobije kad to vidi. :lol:

Ne daju mi da napisem moby d.i.c.k. :lol:
 
Black_Swan:
Courtney:
Sweet Child O' Mine, najbolja pesma ikad napisana, odsvirana, otpevana... 8)

:D :D :D

NAJBOLJA!

Imam i ja tu melodiju,ali ne svidja mi se kako zvuci...:(
A pesmaaaaaaa.....prelepa kao i svaka od GNR! :oops: :lol: :lol: :lol:
sta bre pricas pesma zvuci bas kao sto jeste :P

inace Fuhrera cu da ubijem zbog ove teme, jer sam ja sad tuzan :( a to je, jer moj dragi mob (koji je preziveo sve i svasta :D ) nema komponovanje melodija.. a glupa 063mreza nema normalne melodije :cry:
elem.. meni kad zvoni svira Bah 8)
 
Courtney:
MetallicaTheRasmus:
Jedino sto me nerviralo, bili su pojedini fanovi. Jedan par je stajao mirno na 4-5 metara od bine i grlio se, k’o da su gledali Pavarotija ili neki ljubavni film, a ne Metaliku. :x
Decko je imao dugu plavu kosu, devojka tamno smedju do ramena, crnu majicu na bretele...? :oops: :lol: Nama je bilo lepo :oops: :lol:

Ma ne! :wink: Bila su dva decaka sa plavom kosom i devojkama kojih se secam i jedni su se STAAAALNO ljubili, ali bili su ipak slatki. Niste taj par koji je bio ispred mene, sigurno :) jer decko je imao tamnu kosu... Bas se bio nacrtao ispred mene. :evil:
 
MetallicaTheRasmus:
cLick - OR - Die:

Ove izjave su sme$ne i jadne.. mada ko zna ... verovatno bih i ja tako zvuchao da imam 18 i da sam Metallicu pocheo da slu$am kad i ti...

Uf, a ti kao znas kada sam ja pocela da slusam Metallicu?
U svakom slucaju, lepo sto si detaljno prociato sta sam napisala, i jos detaljnije iskomentarisao sve to. :twisted:

da da... jo$ u obdani$tu si pochela da slu$a$ Metallicu i terala celu grupu da drzhi podignute upaljache dok domar przhi Nothing else matters :D

Ma deco da ste vi zhiva i zdrava i da za 20 godina vodite svoju dechicu na koncert Metallice.. xex
 

Back
Top