ima li hopera????

Beogradjanko zaista se malo zapitaj koliko si odrasla i zrela kad si u stanju da pljujes i vredjas sve unaokolo.Sto neko gore rece ocigledno je da si neka pozerka koja je juce pocela da slusa rock i sad hoce da ceo svet zna za to.Pateticno...
KAzem ti - budem li video jos jednu temu napravljenu sa ciljem da se ljudi prozivaju,veruj mi da neces ovde siriti svoju pozerajsku mudrost i isfoliranost.
Ne pljuj po drugim ljudima zato sto im se ukus razlikuje od tvog...A i ne verujem da ti to slusas zato sto ti se svidja,vec ko zna zasto.
Katanac.


-I feel that scratch inside,I wanna slash and beat you-
 

shta milsite o ovoj muzichkoj kuci???
ja mislim da je sve to lepo zamishljeno ali su pocheli da preteruju sa Hrvatima i duetima sa rock i hard core grupama.Losh primer je pesma "gola vera" jer je marcleo profi odradio svoj deo posla a x centar je samo po meni pokvario pesmu.Shto se tiche onog sa Hrvatima ne zhelim da neko to shvatikao provociranje po nacionalnoj osnovi
:arrow:
 
DevouredSoul:
Karta je 2000 dinara, koncert je na stadionu, predgrupa je Slipknot...


Uostalom zar je bitno, bitno je da dolazi Hetfield i da cju ja njegovu pozadinu videti LIVE!
I naravno, da dolazi Slipknot i da cje tu biti No1... takodjeR live....


Joj... 15. jun... blizhi seeeeeeeee!

nemoj samo da se razocharas :wink:
ipak su ostarili,gledao sam im neki cert bili su gola voda posle prve pesme,a Jamesu je pukao glas posle druge :roll:
 
DIESEL'S NOT DEAD!!!HE:
Princ of Kosovo:
dajte malo diskusije o elektronskoj muzici ali ne o komercijali tipa Scooter vec o technu,trip hopu,dram en bejzu,house-u,psychedelic tranceu i breakbeatu
Youre name is G*vno... TECHNO,TRANCE,HOUSE,sve same djane!!!!!!!NARODNJACI ZAAAAAAKKKOOOOOOONNN!!!!! ZIVELI NARODNJACI!!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P :P :P :D :D dodji u moje selo da vidis sta je muzika :!:
"Ma pali brate! Narodnjaci su zakon!", a? Mnogo gledas reklame?
 
Nilaya:
Free your mind!
Dance..
Jump...
A sta je sa EXIT-om?Koliko vas ce da ide tamo i da skace do zore? 8)

Eh. .kad se setim odu$evljenih pandurskih lica.. Par murkana matoraca stoji na zidu i gledaju omladinu kako djuska u 8 ujutru. Ne mogu da veruju! Celu noc spavali, jedva se ustali i usrani do$li na tvrdjavu, a kad tamo prvi medju jednakima jo$ djuskaju :D

Bolje je $to su skratili EXIT na 4 dana. Taman toliko mozhe da se izdrzhi i da se isprati sve. Neznam $ta ce biti ove godine.. ima vremena do tada
 
Deya:
Zar je techno uopste muzika?
Mislim,gde tu ima prave muzike?

Porka miserria! Techn0 je muzika kao i sve ostale muzike, jedino $to sa sobom nosi razlichitu (najjachu i najpozitivniju) energiju! Nemozhe$ uporedjivati rock i techno, kao $to nemozhe$ uporedjivati $pagete i pechenje ( a i jedno i drugo su hrana i to dobra!!!)

$to se tiche izbacivanja energije i uporedjivanja sa nekom $utkom ni to nema blage veze. Milion puta sam bio u $utki kao $to sam i milion puta zaginuo do jutra na tekn0 partyu. $utka, to je vi$e negativna energij! 7ecxn0, to je transmisija pozitivne energije. Ne udara$ nikoga vec $alje$ pozitivu i prima$ je.. i tako cela masa. U zivotu si propustio jednu weoma bitnu stvar, ako se nisi izdjuskao na tekn0 partyu i bio happy nakon toga 2 dana :D
 
Evo za anti-navijacki pokret:

Dokle god me bude bilo,
Srcu ce mi biti milo,
Da 'ebavam navijace,
I trenere, i igrace.

Na tribini sve kulovi,
Po terenu sve volovi,
A murija sve to miri -
Volovski su to pastiri.

Na terenu gol kad padne,
Na tribini guzve gadne,
Spremaju se navijaci,
Da odmere ko je jaci.

Posle tekme eto slavlja,
Pred kapijom Doma Zdravlja,
Sestre siju navijace,
Kao snajder busne hlace.

Dok kulovi svi boluju,
Volovi se opijaju,
Sve Hyatt-ske apartmane,
Zauzeli ti sa strane.

A domaca saka jada,
Zgrabi pare i bez rada,
Zivec' vecno k'o bogovi,
Pare daju svi kulovi.

Kad vas skrpe, blago meni,
Cekaju vas svi tereni,
Novu kavgu da imate,
Da volovi prime plate.


... ajd, mrzi me vise... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top