Igla u plastu sena...

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
Prava osoba je ona, pored koje možeš da budeš ono što jesi, da ne izgubiš ništa od onog što obeležava tebe kao osobu, neko sa kim možeš da razgovaraš o svemu, da se smeješ, da ne primetiš kada je proleteo dan jer ti nije bitno da gledaš na sat.
Osoba koja će pored tebe biti ono što jeste, sa kojom ćeš se razumeti bez mnogo reči,
sa kojom želiš da provedeš svaki trenutak, a opet ne izdvojen od sveta.
Neko čija će ruka biti uvek tu, bilo da pruži nežnost ili podršku ukoliko je potrebna.
 
Feelgooood:
Prava osoba je ona, pored koje možeš da budeš ono što jesi, da ne izgubiš ništa od onog što obeležava tebe kao osobu, neko sa kim možeš da razgovaraš o svemu, da se smeješ, da ne primetiš kada je proleteo dan jer ti nije bitno da gledaš na sat.
Osoba koja ce pored tebe biti ono što jeste, sa kojom ceš se razumeti bez mnogo reci,
sa kojom želiš da provedeš svaki trenutak, a opet ne izdvojen od sveta.
Neko cija ce ruka biti uvek tu, bilo da pruži nežnost ili podršku ukoliko je potrebna.
Ruka, i sve ostalo..
 
Nekada davno (citaj juche) iza sedam mora i sedam gora bio jedan plast sena. Beshe to veliki plast sena sa puno razlichitih igala. I tako sasvim nenadano naidjoh na jednu iglu. Spontano, neochekivano, i iznenadno. Eh da znate kakav je to poetski trenutak..Ja i igla koja mi se svidela...Medjutim kako to biva u svim bajkama...dunuo je blagi vetaric...trenutak nepaznje...i ...odlete igla opet u plast sena...:lol:

ps. odoh da uchim...a vi razmotrite moj novi problem....pa do kuckanja veceras....:lol:
 
phenomenon:
Jao i ja sam moju iglu izgubila, sta cu sad?

Ova igla me pitala sinoc da ostanem...na tom mestu gde sam bila...ali nisam mogla zbog drushtva koje me cekalo...Pojavice se on...sledece nedelje...ali ko ce da ceka do tada...
Pa reshih...poshto danashnje igle koriste kompove...da krenem u potragu sa njegovom cipelicom... :shock: :lol:
 

Back
Top