Igla u plastu sena...

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
Pipi Langstrumpf:
E, ti prelomni momenti stvarno izgledaju tako! Gledas osobu pa se mislis: boze,ko je bre ovo....
A muzika je vrlo bitna, kada su u pitanju osobe kod kojih to povlaci i odredjenu zivotnu filozofiju i nacin zivljenja. Nije bitno koji ce cd pustiti uz kafu ujutru, vec muzika moze da determinise odredjeni nacin razmisljanja i ponasanja tj sklop licnosti. Ljudi koji vole rok,metal, bluz,gotik - oni tu muziku vole zato sto tako razmisljaju i tako zive. Oni drugi koji vole narodnu,klasicnu,dzez takodje. E pa neka razmisljanja ne idu zajedno. Nije to presudno naravno, ali to moze da mu dodje kao kap u casi koja ce da prelije...
Jeste
 
"Purpurnim nebom moje samodestrukcije vladala su mnoga sunca.Neka sjajnija, neka toplija, neka udaljena i hladna, ali podjednako privlacna.Kakva god bila, sva su bez razlike sprzila moja krila, kad sam poput Ikara hteo da ih prigrlim. Suvise je hladno tlo za ranjeno srce. Znam sta cu, kopacu ka srzi zemlje i duse svoje, nadajuci se da cu kad se zidovi moje grobnice sklope, poslednjim svojim dahom osetiti pravu toplinu. Ali, srce zemlje je suvise duboko, a zidovi ove grobnice ljubavi suvise su trosni. Bacam pogled navise poslednji put, a nadamnom su sva moja sunca. Vidim ih kako greju zemlju, sijaju za sve koji stoje na ivici rake, cekajuci u redu da bace grumen zemlje na umiruceg pesnika..."
Kraj citata. Toliko o trazenju igle! Brate, i ti mislis da imas problema?!
 
Svaki covek ima osobu koja mu skroz odgovara. Ali ako je trazis delom manjim ili vecim kroz interes, moras na kraju biti ispaljen.

Ponudi ljubav da bi je mozda dobio. A ako je ne ponudis, neces nikad imati sanse da je dobijes.
 
Idealna osoba ne postoji...tesko je naci odgovarajucu osobu i ljubav...srecan je onaj, koga strefi...da bi vas ljubav pogodila, potrebno je verovati u nju...

Istina je, da postoji vise odgovarajucih osoba, ali covek ne oseti uz svaku odgovarajucu osobu "ono nesto"...verujem, da veza gde se partneri suvise prilagodjavaju ili prave konstantne kompromise, vremenom puca...

U vezi postoje manja prilagodjvanja i sl. ali definitivno ubedjivanje i podnosenje nekih stvari nije ljubav...to je vise korist ili eto nema neke druge osobe, pa bolje i ta...

Verujem u ljubav, u "pravu" osobu i vernost izmedju partnera....dali ce nesto uspeti, trajati zavisi od osoba, nacina, zivota, shvatanja...itd...

Zaista bi mogli porediti "pravu" ljubav sa "pronalazenjem igle u plasti sena".. ;)
 
Najbolje je dati prednost ljubavi kite i pi,ce. I ne mesati pojmove sto ih 90 % zena radi. Pomesaju zaljubljenost, interes, strast, i ko zna sta jos i na kraju dobiju koktel koji ih lupi u glavu.
Ako se kita i pi,ca dobro ukalupe i odgovaraju onda imaju sanse i vlasnici da postanu deo tog kolektiva uz malo srece i prilagodjavanja.
 
FLnancy:
Nije lako naci osobu koju bi mogao da volis, a kada je nadjes, da li je prava zavisi od toga da li i ona voli tebe. Sto se mene tice, iglu bih vec pronasla.

Mislis, da bi pronasla... :lol: :lol: Pa mora sve nekako, da se uklopi, da se vole...to nedodje samo od sebe...ili imas ili nemas....nema svako srecu pa, da voli i bude voljen onako kako dolikuje...razliciti smo, sto ljudi sto cudi...
 
alya:
:lol: :lol: I ako si ubedjen i verujes, da ces iglu naci... :lol: :p zavisi gde trazis, ako je u pitanju manja stala...naces....velika prostorija...djabe ti magnet...jedino ako ti nije mrsko traziti, traziti...mnogi odustanu.. :D :p


E jeste malodusne, A meni ste govorili kako sam u qrcu. Kukate i placete vise nego indijanac kad mu grom spali totem.
 

Back
Top