Idolopoklonstvo

Nisam primetio da te neko vredjao osim da se ne slaze sa tvojim stavovima a to nije uvreda

To je za njih najveća uvreda. Mene Istraživač fimoze, pardon, ISTRAZIVAC9, progoni po celom forumu, izmišlja i svašta piše u moje ime, i troši vreme i energiju na to, i vadi mi crno ispod nokata, samo zato što nisam hrišćanin, i što to nikada neću biti, ali i zato što ne može da doskoči mojim argumentima protiv hrišćanstva i svih ostalih religija.
 
Ovde još niko nikome nije uspeo ništa da dokaže.
Godinama se presipa iz šupljeg u prazno i naravno ariana samo prijavljuje jer je za nju sve vredjanje što se kosi sa njenim razmišljanjem.
Zato od nekada kada su ovde mogli da se nadju baš kvalitetni postovi sve se svelo na sprdačinu jer nema smisla voditi dijalog sa takvim ljudima.
Ovo je dobro zapazanje, ali si mogla da ga zaokruzis i da poentiras direktne krivce za urusavanje kvaliteta PDF Religija. To sigurno nije Arijanna, koja je najvise napadana od svih, ukljuciv i od ateista.
 
Poslednja izmena:
Da,da ,a pravoslavlje ne ispustas iz usta,pa si napadana,ja te licno "atakujem" argumentima,a ti odgovori ako mozes i umes.

- - - - - - - - - -

Ne vredjam te ,bas me zanima ,ajde da proucimo Bibliju,to valjda i radimo.

ja psiem iz Biblije istinu

a ti ako svoje pravoslavlje nalazis u grehu stvarno imas problem

nisam ti ja kriva sto ne zmurim nad zlom

a sto ti zelis da zmuris je tvoje
 
Da,da ,a pravoslavlje ne ispustas iz usta,pa si napadana,ja te licno "atakujem" argumentima,a ti odgovori ako mozes i umes.

- - - - - - - - - -

Ne vredjam te ,bas me zanima ,ajde da proucimo Bibliju,to valjda i radimo.
Ti napadas Arijannu istim onim argumentima koje ja koristim u diskusiji s tobom, a ti ih ne prihvatads, ali sada su to cinjenice kojima ti atakujes na koleginicu. To je licemerno.

Mozes li da odgovori na pitanje da li su proroci prorekli da ce sin boziji biti osudjen na raspece i vaskrsnuce? I koga su prorekli da ce ga "izdati"?

Nadam se da ovo nece biti obrisano. A, ako i bude, da cu dobiti obrazlozenje.
 
Ovo je dobro zapazanje, ali si mogla da ga zaokruzis i da poentiras direktne krivce za urusavanje kvaliteta PDF Religija. To sigurno nije Arijanna, koja je najvise napadana od svih, ukljuciv i od ateista.

pa eto jedan od krivaca si i ti :lol:
Kad si trazio eto da ti kazem :)

- - - - - - - - - -

Da napadana sam jer iznosim istinu iz Biblije :)

ocigleno vise prija laz mnogima

Ti si licemerna do bola i imam prava na svoje misljenje tako da nemate prava da obrisete moj post.

Ona može da piše kako samo ona govori istinu a mi ostali smo svi otpadnici..... e pa onda i ja mogu reći da je smatram licemernom :)
 
Niko se ne radja kao JS.
Sama sam proucavala Bibliju sa JS kao odrasla punoletna osoba.

Samo je Biblija temelj prave vere...
Ko je ne poznaje i ne moze niti da zna ista o Bogu...
Niti moze znati Bozja merila.

nista Ti ne znas o meni .

Ja koji sam svoj bog , a i tvoj bog , rekoh ti po koji put

biblija je knjiga bajki i nema veze sa mojim zivotom.

- - - - - - - - - -

Ti napadas Arijannu istim onim argumentima koje ja koristim u diskusiji s tobom, a ti ih ne prihvatads, ali sada su to cinjenice kojima ti atakujes na koleginicu. To je licemerno.

Mozes li da odgovori na pitanje da li su proroci prorekli da ce sin boziji biti osudjen na raspece i vaskrsnuce? I koga su prorekli da ce ga "izdati"?

Nadam se da ovo nece biti obrisano. A, ako i bude, da cu dobiti obrazlozenje.

ovako

ne popstoje nikakvi proroci

sve sto citas.te , je produkt ljudske maste , a u cilju vladavine i umom i ljudima.

a sve zarad svojega stomaka i boljega zivota na zemlji , zahvaljujuci prodaji magle ...
 
nista Ti ne znas o meni .

Ja koji sam svoj bog , a i tvoj bog , rekoh ti po koji put

biblija je knjiga bajki i nema veze sa mojim zivotom.

- - - - - - - - - -



ovako

ne popstoje nikakvi proroci

sve sto citas.te , je produkt ljudske maste , a u cilju vladavine i umom i ljudima.

a sve zarad svojega stomaka i boljega zivota na zemlji , zahvaljujuci prodaji magle ...

Aha ha ha ha ha ha ha, dođe diskutant na temu i poklopi sve...
 
Licemerje je računati vreme provedeno ovde kao vreme propovedanja, a za to vreme konstantno doživljavati sva moguća poklapanja argumentima od većine diskutanata. Smejurija.

pa onda nemoj racunati to vreme ako mislis da si licemer :lol:

- - - - - - - - - -

a mi ostali smo svi otpadnici....:)

pa ok ako sama sebe smetras otpadnikom nije to lepo oprosti sebi :
 
e Mona

opet ti nije uspela indokrinacija

samo si , dovela do tyoga da se jos vise omrzne JS.

neg , ostavimo se uzaludnoga posla u vezi biblije , knjige tvojih zabluda , vec , hajde da te pitam, nesto sto je ovozxemaljski i jos lijepo.

kako ti je mackica i dal je porasla
 
e Mona

opet ti nije uspela indokrinacija

samo si , dovela do tyoga da se jos vise omrzne JS.

neg , ostavimo se uzaludnoga posla u vezi biblije , knjige tvojih zabluda , vec , hajde da te pitam, nesto sto je ovozxemaljski i jos lijepo.

kako ti je mackica i dal je porasla

Nije svesna koliko radi protiv sebe na ovaj način... i protiv svoje verske zajednice... a upoznaćemo zajednicu sa njenim ponašanjem. Mogu je lako izbačiti, a onda će biti vučica samotnjačica. Ojha.
 

Back
Top