:I

?

Elita
Banovan
Poruka
15.014
ma znate o cemu ja...znate li nekog

tj ne znate ali ajde

:)

samo je bitno da ima kesh i 2x nedeljno

kojih 15 je ovo pregledalo
 
kimjongil7xi.jpg


drzhimo se chinjenica...jagoda i kim jon su jedno...
 
e pobedila sam zadnja sam ostala !!!! jupiiiiii mogu da spavam sad mirno

e blam me da spavam, a ne znam da li da se mucim da ceo dan provilenim !!!!!

blam me od mame!!! da odem pod neki most da odspavam..jela bih nehsto masno ne znam da li sam na dijeti....?

predlozi mi bre sta da uradim ali ozbiljno nemoj te tvoje cinizme mache to cemo u karaburmi da prouchavamo
 
frozen1982.:
Imam ja 512Kb kesha,meni mojih svaki dan dovoljno.

a ti si prikacen za taj kesh. hm..roboti mozhda nisu od koristi

ok, znachi golja si..onda tehsko, mada da li bi podneo finansijera? ali to finansiranje bi bash bilo izdatak..ali dobro ! mada mozda bi mi lose uticalo na dosije..
 
Banshee:
jagodice....ne znam ja o cemu ti. :neutral:

ti mi bash i ne trebas ti si zena

skupljam belo i ostalo roblje :( kao sanjarim ; )))

moram da postanem dobra ebote samo od cega da pochnem???? moram to se isplati citala sam u budistichkoj knjizi, sad ce i anakin da me podrzi.. !! kad nisi riba, to je osetljivo, ali dobrotu ljudi vole ! to je nekako univerzalnije
 
Vragolasta Amfibija:
blistash.
idi reshi test inteligencije.

e amfibijo ispala sam glupa! a pre pet godina sam bila pametna, ono ne previse, ali presla sam crtu. hm...7 godina ! mada nisam ponovo resavala moram neki drugi put

ti si jaka. i dfivna.
:I
 
bundeva:
bem mu, mozda bi ja mogo dvaput nedeljno kad bi se zauko...utorkom i petkom...no nemam kesha

e, da mozesh pon i sredom ! a sht aradis ostalim danima
?

jao kako divna muzika sad. el je ti volis

bas je divna !!! ili je vngelis ili kitaro dream.

ma bas nemash nikakvog kesha? a nemash babin nakit? nema ni zhena od njene babe? ajd ne nosi ona to nije in vishe.
 
shalim se ja malo :) dajte mi predloge kako da postanem dobra

e smrznuti ja se odala hrani i padam sve nizhe da li je sushtina u sirokom spektru poroka. ja cital au budistichkoj knjizi da nisu dobri poroci !
 

Back
Top