I sta cemo sad

gost 212595

Poznat
Poruka
8.567
Da li bi drkica, koja nije baš dostupna(samo na klik) ; ona za koju je potrbno nešto(možda i ono nešto), ista kao i ona instant, koja je samo na klik; u kojoj ne radi imaginacija, veštine?
Može da se razradi još...

Naravno:
Da li je isto tako štetna?

Sve sa anketom

gost 212595

Poznat
Poruka
8.567
Ukusi su različiti.
Ako ti je to asocijacija - onda je ok.
Mada, još je teže preko slova, neg' ovako - u realnu.
Ispada da su forumaš:i Empatični, oni koji maštaju i zamišljaju (koriste imaginacija, čak i pre nego što dobiju ikakav materijal za drkicu).
Tužno je samo, što razumevanje i potvrda njihove veličine - toga što nisu tamo neki, oni koji žele instant (samo na klik) - nikada nije došla... :(

I onda kažu: žene su empatičnije..
Avaj!

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
36.597
Pa ne znam brate. Otvorite temu, pitajte zenske sto vam ne iskazuju empatiju za to sto mastate o njima i osecate tu povezanost. Ja ti tu ne mogu pomoci puno, osim da te saslusam i probam da razumem.
A? Sta li se to dogadja sa zenama?

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
36.597
Bas tuzno i setno. Vidis ti tako kao romantican momak, inteligentan, svestran, cini mi se, mislim da bas zasluzujes tako neku forumasicu da empqtizuje prema tebi i da ti posalje koju seksi naznaku na pepe s punim postovanjem i uvazavanjem.

Jer ti bi to znao da cenis. Jel tako?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.