I Bog stvori zenu ..

ja se izvinjavam što mogu da živim i bez 'bolje' polovine, a da se ne osećam usamljeno.
sad se osećam tako povredjeno, pogodilo me ovo, da ću morati da izadjem da nadjem nekoga čisto onako sporta radi :(
a ne znam samo.. kako to egoistično? šta, uskraćujem nekome nešto ili šta već? ne razumem?
 
pa ako podjemo od neke dalje proslosti... gde je na zenu muz sakao onda kada ON to pozeli, punio je ne obaziruci se, ona radjala svake godine po jedno dete......ne verujem da je tu bilo prostora za zensko zadovoljstvo, naprotiv, ono se nije ni pominjalo.
e sad zene ocekuju svoje zadovoljstvo, samim tim ocekuju umesnog partnera, plus dovoljno emancipovanog i otovorenog da moze o seksu da prica.
sada je teziste na muskarcu u smislu da ume, da zna, da je senzibilan, da je njoj na usluzi i da je u sluzbi njenog zadovoljstva.
i kapiram da im nova uloga donosi neke nedoumice, nesigurnosti i frustracije.
 
pa ako podjemo od neke dalje proslosti... gde je na zenu muz sakao onda kada ON to pozeli, punio je ne obaziruci se, ona radjala svake godine po jedno dete......ne verujem da je tu bilo prostora za zensko zadovoljstvo, naprotiv, ono se nije ni pominjalo.
e sad zene ocekuju svoje zadovoljstvo, samim tim ocekuju umesnog partnera, plus dovoljno emancipovanog i otovorenog da moze o seksu da prica.
sada je teziste na muskarcu u smislu da ume, da zna, da je senzibilan, da je njoj na usluzi i da je u sluzbi njenog zadovoljstva.
i kapiram da im nova uloga donosi neke nedoumice, nesigurnosti i frustracije.

Само једно питање.. Је л' те бар мало срамота када изјавиш овако нешто? "да је њој на услузи и да је у служби њеног задовољства" хахахаххахахахахах..

Мени је само жао што овакве главе новка као што си ти ово причају само на форуму, никад ми се није десило да нека жена ово каже када причамо очи у очи.. Велика штета.. Посрао бих јој се у живот, понижавао бих је јавно ту на лицу места за овакву изјаву..
 
O ženo, ti nisi samo božji stvor već i ljudski; ovi te obasipaju lepotom iz svojih srdaca.
Pesnici ispredaju za te pređu koncima zlatne fantazije; slikari daju tvom obliku uvek novu besmrtnost.
More daje svoj biser, majdani svoje zlato, cvetnjaci svoje cveće, da te omotaju, da te pokriju, da te učine dragocenijom.
Žudnja muških srdaca prostrla je svoj sjaj preko tvoje mladosti.
Ti si pola žena, a pola san."

Tagore


Zenske grudi nisu antistres loptice,klitoris nije NIGDJEZEMSKA,sisa i klit nisu jedino na ZENI...

Sto mislite da li se danasnja zena, suvremena i britka nasla u kostac sa sexom?
Koje su cinjenice sexa&zene?

Kakvi muskarci privlace danasnju zenu?

Moze i opcenito svega realnoga i lipoga o zenama na polju ljubavi&sexa.
:heart:
lovatori
 
Само једно питање.. Је л' те бар мало срамота када изјавиш овако нешто? "да је њој на услузи и да је у служби њеног задовољства" хахахаххахахахахах..

Мени је само жао што овакве главе новка као што си ти ово причају само на форуму, никад ми се није десило да нека жена ово каже када причамо очи у очи.. Велика штета.. Посрао бих јој се у живот, понижавао бих је јавно ту на лицу места за овакву изјаву..

nemoj meni da se zalis sto si bolesan u vugla, ima psihijatara koliko hoces, oni mozda mogu da ti pomognu. mooozda
 
Само једно питање.. Је л' те бар мало срамота када изјавиш овако нешто? "да је њој на услузи и да је у служби њеног задовољства" хахахаххахахахахах..

Мени је само жао што овакве главе новка као што си ти ово причају само на форуму, никад ми се није десило да нека жена ово каже када причамо очи у очи.. Велика штета.. Посрао бих јој се у живот, понижавао бих је јавно ту на лицу места за овакву изјаву..

ti si sa zenama opstio isto ko i tvoja baba sa marsovcima, negde u svojoj bolesnoj glavi. zato i ne znas o zenama ic nista:)

a da, ko je bre ovoj psihicki poremecenoj bubuljicavoj deci dozvolio da dolaze na forum za normalne odrasle jedinke?
 
nemoj meni da se zalis sto si bolesan u vugla, ima psihijatara koliko hoces, oni mozda mogu da ti pomognu. mooozda

ti si sa zenama opstio isto ko i tvoja baba sa marsovcima, negde u svojoj bolesnoj glavi. zato i ne znas o zenama ic nista:)

a da, ko je bre ovoj psihicki poremecenoj bubuljicavoj deci dozvolio da dolaze na forum za normalne odrasle jedinke?

хахаха ноки буди дама, држи се нивоа, немој да падаш на ниво мене примитивца, клинца, и шта си већ навела.. Искрено ниси паметна ни за прозивке, прозивке ти звуче као дечије, а мени је то јако смешно, да хоћу свађу са децом отишао бих у песак и узео им лопатицу..

Ето ноки само када си ти нормална, мени је то битно, то што сам ја психички поремећен то није проблем све док си ти кул. хахахаха
 
covecanstvo je od samog pocetka glorifikovalo zenu kao takvu.
vilendorfska venera itd....
pa slikarstvo, poezija, sve koncentrisano na zenu kao takvu.
cime ste vi zaista fascinirani (ne kao pojedinci vec kao muskarci u totalu) ne znam, ali cinjenica je da je kroz istoriju sva umetnost, tj sustina ljudskog stvaralastva, okrenuta, inspirisana, utemeljena na zeni.
e sad, iskreno, ja bi to okrenula u vasu korist, glorifikovala vas, uzdizala na pijadestal, velicala vas do zvezda....
 

Back
Top