I Bog stvori zenu ..

O ženo, ti nisi samo božji stvor već i ljudski; ovi te obasipaju lepotom iz svojih srdaca.
Pesnici ispredaju za te pređu koncima zlatne fantazije; slikari daju tvom obliku uvek novu besmrtnost.
More daje svoj biser, majdani svoje zlato, cvetnjaci svoje cveće, da te omotaju, da te pokriju, da te učine dragocenijom.
Žudnja muških srdaca prostrla je svoj sjaj preko tvoje mladosti.
Ti si pola žena, a pola san."

Tagore


Zenske grudi nisu antistres loptice,klitoris nije NIGDJEZEMSKA,sisa i klit nisu jedino na ZENI...

Sto mislite da li se danasnja zena, suvremena i britka nasla u kostac sa sexom?
Koje su cinjenice sexa&zene?

Kakvi muskarci privlace danasnju zenu?

Moze i opcenito svega realnoga i lipoga o zenama na polju ljubavi&sexa.
:heart:

kad je to napisano odavno..danasnja zena slabo vredi nazalost van pomenutog..jer ne nadogradjuje nista osim objekata vezanih za sex kojim trguje
 
Danas se samo vise prica o tome. Mislim da su pre zene, sa normalnim muskarcima, jednako uzivale. I zavisi, normalno, od kultura.
Prednost danasnjice je definisano silovanje u braku, a mana sto neke to zaista zloupotrebljavaju. Neko vreme mi je bilo zanimljivo da citam o odnosima raznih kultura prema seksu i mislim da su najvise ispastale zene nekih africkih plemena i islamske vere.
 
Poslednja izmena:
bilo Adamu dosadno i jednog dana obrati se on Bogu.. kaže, usamljen.. i pas ima kučku i mačka mačora, samo on sam, nema nikoga sebi sličnog..
i zatraži Bog Adamu da mu da desnu nogu, desnu ruku, desno oko, desno uvo i desno rebro da mu napravi ženu savršenu, ona sve da radi i doprinosi, a da ovaj samo sedi i uživa..
Adam stao i razmišlja, da bi na kraju pitao 'je li, a šta možeš da uradiš samo s desnim rebrom?'

tako da ste opet sami krivi muški :mrgreen:
 
ocito je da nisam shvacena
pojednostavit cu
zena i sex u 21 stoljecu

Sta imate napisati na temu toga? Opcentio, subjektivno,objektivno..kako god. :)

Pa seks je nikad bolji, ono sto je nekad bilo taboo i za sta se islo na strasni sud, sada je potpuno normalno...
Zene takodje, sve bolje i bolje izgledaju...kosa sve lepsa, obline sve oblikovanije, generalno negovanije ako izuzmemo tu groznu pojavu ugradnje svakakve plastike u sebe...
Slobodnije ali sa, moram priznati, i dalje prisutnim kratkim spojem u glavici...bez koga mozda ne bi bile toliko pozeljne i intrigantne?
I sta covek na kraju da zakljuci osim da u zivotu treba konzumirati sto vise zena, kao neki eliksir...
A lepo je biti i milioner :aha:
 
da.. bilo je zanimljivije..
dear diary......
danas sam uzela pasulj da kuvam, dok sam trebila pasulj, odjednom se začula neka strašna buka.
izašla sam napolju da vidim šta se dešava, nije li onaj moj ponovo rujno vino pio, pa kokoške po avliji jurio..
kad ono konji!
na konjima! :eek:
odjednom vatra na sve strane :sad2:
i mene oteli. i komšinicu. i onu kurrvu Stojanku, dabogda je crvi izjeli.
dok su nas odvodili, samo sam se mislila kako bar nisam otrebila pasulj i stavila da se kuva, kad dodje ona pijanica od muža i ne zatekne ručak silno će da se naljuti :confused:
 
da.. bilo je zanimljivije..
dear diary......
danas sam uzela pasulj da kuvam, dok sam trebila pasulj, odjednom se začula neka strašna buka.
izašla sam napolju da vidim šta se dešava, nije li onaj moj ponovo rujno vino pio, pa kokoške po avliji jurio..
kad ono konji!
na konjima! :eek:
odjednom vatra na sve strane :sad2:
i mene oteli. i komšinicu. i onu kurrvu Stojanku, dabogda je crvi izjeli.
dok su nas odvodili, samo sam se mislila kako bar nisam otrebila pasulj i stavila da se kuva, kad dodje ona pijanica od muža i ne zatekne ručak silno će da se naljuti :confused:

i onda i onda:mrgreen:
 
da.. bilo je zanimljivije..
dear diary......
danas sam uzela pasulj da kuvam, dok sam trebila pasulj, odjednom se začula neka strašna buka.
izašla sam napolju da vidim šta se dešava, nije li onaj moj ponovo rujno vino pio, pa kokoške po avliji jurio..
kad ono konji!
na konjima! :eek:
odjednom vatra na sve strane :sad2:
i mene oteli. i komšinicu. i onu kurrvu Stojanku, dabogda je crvi izjeli.
dok su nas odvodili, samo sam se mislila kako bar nisam otrebila pasulj i stavila da se kuva, kad dodje ona pijanica od muža i ne zatekne ručak silno će da se naljuti :confused:

:lol:
Jesi ga srocila , svaka ti cast:lol:
 

Back
Top