Хрватски добровољци одлазе на ратиште у Украјину

1920053_azvo_ls.jpg


AZOV regrutuje nove ljude, stari im kažu naleteli na nekakav TOST .

Pa izgoreli ki paučina ?

Primaju krvate oberučke, kažu to su naša braća.
 
Budale idu ginuti za tuđe interese i čačkat mečku. Mene jedino brine kada neke od ovih avanturista budu vraćali u Hrvatsku u sanduku da će ih testirati na COVID pa će ih, ako budu pozitivni, svrstati pod umrle od korone, kako bi naš stožer imao izliku da nas i dalje maltretira sa mjerama i COVID ausvajsima.
 
Budale idu ginuti za tuđe interese i čačkat mečku. Mene jedino brine kada neke od ovih avanturista budu vraćali u Hrvatsku u sanduku da će ih testirati na COVID pa će ih, ako budu pozitivni, svrstati pod umrle od korone, kako bi naš stožer imao izliku da nas i dalje maltretira sa mjerama i COVID ausvajsima.
Bez brige, rusi su ih već locirali tamo, biće uskoro svečanog dočeka na zagrebačkom aerodromu :
RTXML49-1024x619.jpg
 

Први хрватски добровољци одлазе на ратиште у Украјину како би се борили на страни украјинске војске, преносе хрватски медији. Прецизно, иду у украјинску нацистичку групу АЗОВ познату по монструозним злочинима над православним Русима, али и својим становништвом (данас су убијали свој народ који покушава да се аутомобилом евакуише из Марипоља, како би их натерали да остану у граду).
https://srbin.info/svet/ustase-iz-hrvatske-krenule-u-pomoc-naci-odredima-u-ukrajini/


Povjest se ponavlja

aj nek im je sa srecom, ...:whistling:

Hrvatska filharmonija vratila je Čajkovskog na repertoar.
Hahahaahah
Koliko glup narod, pa to je strašno!
Ovog puta se u pogresnu crkvu mole. mukice
 

Први хрватски добровољци одлазе на ратиште у Украјину како би се борили на страни украјинске војске, преносе хрватски медији. Прецизно, иду у украјинску нацистичку групу АЗОВ познату по монструозним злочинима над православним Русима, али и својим становништвом (данас су убијали свој народ који покушава да се аутомобилом евакуише из Марипоља, како би их натерали да остану у граду).
https://srbin.info/svet/ustase-iz-hrvatske-krenule-u-pomoc-naci-odredima-u-ukrajini/


Povjest se ponavlja

To je odlična vijest. Oni će pomoći ukrajinskom narodu u borbi za slobodu, a mi ćemo se riješiti hrpe agresivnih primitivaca koji nisu u stanju biti normalni građani.

Čujte sada Hrvatski dragovoljci bando ustaška
nećete u Ukrajnu do smo živi mi! :D
Nisam ni sumnjao da pratiš Thompsona. Rekoh ti da si ustaša. ;)
 

Back
Top