Hrvati vs. Srbi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

shut_up

Početnik
Poruka
3
Ciao!! Zanima me bi li ikome od vas forumasa smetalo da mu je cura/decko hrvat!? I bili se mogli zamisliti u toj situaciji. Ja, osobno, sam bila 1 g. u vezi sa muskarcem iz beograda i sve je bilo super dok mu njegovi frendovi nisu postavili ultimatum ili "smrdljiva" hrvatica ili oni......... naravno, izabrao je njih. Poslije mi je slao poruke, nesto u smislu, da je bio sa mnom jer mu je bilo samo do jebacine, da sam obicna ***** i da se cuvam jer ce uskoro doc dan kad ce me svi silovat... i sl. Dokada ce se vuci ova svadja izmedju nasih drzava?? Po meni: sta je bilo, bilo je - ne ponovilo se!!!! I nikada ne bih birala koje ce mi nacionalnosti biti momak!? :neutral:
 
Ciao!! Zanima me bi li ikome od vas forumasa smetalo da mu je cura/decko hrvat!? I bili se mogli zamisliti u toj situaciji. Ja, osobno, sam bila 1 g. u vezi sa muskarcem iz beograda i sve je bilo super dok mu njegovi frendovi nisu postavili ultimatum ili "smrdljiva" hrvatica ili oni......... naravno, izabrao je njih. Poslije mi je slao poruke, nesto u smislu, da je bio sa mnom jer mu je bilo samo do jebacine, da sam obicna ***** i da se cuvam jer ce uskoro doc dan kad ce me svi silovat... i sl. Dokada ce se vuci ova svadja izmedju nasih drzava?? Po meni: sta je bilo, bilo je - ne ponovilo se!!!! I nikada ne bih birala koje ce mi nacionalnosti biti momak!? :neutral:

Nije to Srbin, nego neki kreten. :roll:
 
Ciao!! Zanima me bi li ikome od vas forumasa smetalo da mu je cura/decko hrvat!? I bili se mogli zamisliti u toj situaciji. Ja, osobno, sam bila 1 g. u vezi sa muskarcem iz beograda i sve je bilo super dok mu njegovi frendovi nisu postavili ultimatum ili "smrdljiva" hrvatica ili oni......... naravno, izabrao je njih. Poslije mi je slao poruke, nesto u smislu, da je bio sa mnom jer mu je bilo samo do jebacine, da sam obicna ***** i da se cuvam jer ce uskoro doc dan kad ce me svi silovat... i sl. Dokada ce se vuci ova svadja izmedju nasih drzava?? Po meni: sta je bilo, bilo je - ne ponovilo se!!!! I nikada ne bih birala koje ce mi nacionalnosti biti momak!? :neutral:

kretena i kretenusa ima na obe strane .... a ti zenska trazi momka svoje vere i neces imati problema .... zar nam nije dosta rasturenih brakova od `91
 
nego, za nas koji smo skoro doslovice "children of ex-yu" je najsmjesnije to sto nas svaka
predrasuda vezana za nacionalnost ne pogadja jer tehnicki - ne pripadamo nigdje
i pogadja jer smo od svega po malo
 
Teško mi je da poverujem da se to dogodilo. A pogotovu da neko iz Splita piše kako je tako što doživeo od nekoga iz Beograda. Da je obrnuto, poverovala bih.
Mogla bih da budem sa Hrvatom, ali samo ako se ne potežu političke teme. Dakle u teoriji veze su moguće, a u praksi ne znam. Morala bih najpre da dođem u takvu situaciju.
E sada, ako pretpostavim da je priča istinita onda mogu da kažem da je to loše i nezrelo ponašanje. Vređanje, generalno, nekoga sa kim smo bili je nevaspitanje, a pogotovu na takav način. I to nema veze sa nacionalnošću, već kućnim vaspitanjem. Dakle, ako je istina naišla si na sirovinu, ali nisu svi, niti je većina Srba takva. Takvih ima i među Hrvatima.


Brate Beogradjani i Splicani su iste sirovine, kao da su bre isti narod stoke
 
dok mu njegovi frendovi nisu postavili ultimatum ili "smrdljiva" hrvatica ili oni......... naravno, izabrao je njih. Poslije mi je slao poruke, nesto u smislu, da je bio sa mnom jer mu je bilo samo do jebacine, da sam obicna ***** i da se cuvam jer ce uskoro doc dan kad ce me svi silovat... i sl. Dokada ce se vuci ova svadja izmedju nasih drzava??

Ако је ово уопште истина (у шта сумњам), то што си налетела на таквог кретена нема везе са свађом држава, него са свађом у глави, било твојој или његовој.
 
Ciao!! Zanima me bi li ikome od vas forumasa smetalo da mu je cura/decko hrvat!? I bili se mogli zamisliti u toj situaciji. Ja, osobno, sam bila 1 g. u vezi sa muskarcem iz beograda i sve je bilo super dok mu njegovi frendovi nisu postavili ultimatum ili "smrdljiva" hrvatica ili oni......... naravno, izabrao je njih. Poslije mi je slao poruke, nesto u smislu, da je bio sa mnom jer mu je bilo samo do jebacine, da sam obicna ***** i da se cuvam jer ce uskoro doc dan kad ce me svi silovat... i sl. Dokada ce se vuci ova svadja izmedju nasih drzava?? Po meni: sta je bilo, bilo je - ne ponovilo se!!!! I nikada ne bih birala koje ce mi nacionalnosti biti momak!? :neutral:

imao sam devojku iz Zagreba i to je bivsa devojka..i bilo mi je fenomenalno sa njom...i dalje smo dobri,cujemo se povremeno...politika izmedju nas...nema sanse....samo drustveni paraziti mogu da prave podele medju ljudima....
 
Dajte ljudi, otkuda vam ideja za ovako idiotske teme. Borg queen i ostali moderatori sa ovog foruma, što ste meni slali crvene kartone za prdež i pominjanje prdeža, brišite ovu govnarsku nacionalno-provokatorsku temu! Moja prva ljubav bila je Hrvatica iz Dubrovnika, odrao sam je od čolda, i pamtim je bolje no bilo koju drugu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top