Hrvati kupuju F-16 od Izraela

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svi koji su kupili Gripene kaju se.
Avion totalno precijenjen, uzasno komliciran i za uporabu i za odrzavnje, i daleko skupolji od realne vrijednosti.
Ima drzava koje nisu sposobne imati svoje RV, lijepa nasha je jedna od njih.
No nasi ce to shvatiti na najbolniji nacin.
:D

ma nista do kupovine...barem do jeseni dok ne vidimo koliko ce biti para od turizma...msm,da nam rusi daju krseve kao sto su vama prdali..to oma pobacati na otpad..
 
Sad kad krenu kesh i drugovi ovo su kante al zato nasi migovi stari 30 godina mogu i u svemir.

Авиони које Израел нуди су старији!

Neki od borbenih aviona koje nudi Izrael stari su i do 36 godina, te su prošle godine prestali biti korišćeni u izraelskoj vojsci, a Jerusalem post navodi kako je Izrael poboljšao svoju prvotnu ponudu nakon što je postalo jasno da ima "čvrstu konkurenciju" u švedskim gripenima.

https://www.b92.net/biz/vesti/region.php?yyyy=2018&mm=01&dd=26&nav_id=1351544
 
Poslednja izmena:
Nitko se ne kaje, Gripeni su dobri i moderni aparati...

Ja navijam za Svedjane..

DomoljUbce, sve ce i ostati na navijanju.

- - - - - - - - - -

ma nista do kupovine...barem do jeseni dok ne vidimo koliko ce biti para od turizma...msm,da nam rusi daju krseve kao sto su vama prdali..to oma pobacati na otpad..

Da su migovi krshevi, ne bi lijepa nasha ovako panicno trazila gdje da kupi bilo sto od bilo koga.

Prc

Srbija je za NDH supersila. :D
 
Nitko se ne kaje, Gripeni su dobri i moderni aparati...

Ja navijam za Svedjane..

aha pitaj Madjare,mozes i preko google translate

- - - - - - - - - -

ma nista do kupovine...barem do jeseni dok ne vidimo koliko ce biti para od turizma...msm,da nam rusi daju krseve kao sto su vama prdali..to oma pobacati na otpad..
jos jedan zakljucak strucnjaka ,od motorne kosilice do RD 33
 
ma da,pa to smo skidali jos 91,..nista novo...z:lol:

- - - - - - - - - -



vidi,da se mene pita ja bih kupio nove "švede" ali ..ima tu puno.. ali...

- - - - - - - - - -



mi smo objavili da kupujmo erpolane,..izrael,grci,ameri nude polovne...švedi nove,..sad su u priču uletili i ameri s novim block70,..sve je jos u zarku nista nije odlučeno..bilo kako nilo..vece krseve od vasih 29ki ne mozemo kupiti..vi ste extra pojeli qitu u svezi toga...:grudvanje3::zimag:

:)

"Nevidljivko" je bio aktivan u to doba ili pricamo o jedrilicama ...?

A , "glede" tija "sveda" , preporucuje se da upravo njih nabavite , ali da sacekate na te "turisticke rezultate" i da vidite sa vlasnicima hotela i odmaralista , ali onim pravim o nekoj "donaciji" sa njihove strane ...! :)

:)

Ima se , moze se i kod vas , sosjedi ...!

Bez jedno 20 - tak komada niste nista uradili .

:)

Ipak , vi ste sada NATA ...
 
F16 je bolji avion od naseg miga. Poz

ako si vec moderator ,onda bar procitaj nesto o temi da ti postovi imaju smisla kada ostavis komentar.Napisati F16 i "naseg mig-a" je toliko uprosceno da je jednostavno porazavajuce . Taj F 16 ima svoje verzije kao i 29ka,odnosno kao da napises Mercedes E klase i Audi 6 ,a ne spomenes verziju od zavisnosti od motora i opreme,od najslabije u ponudi do full-full sa motorom najvece kubikaze.Poz
 
ako si vec moderator ,onda bar procitaj nesto o temi da ti postovi imaju smisla kada ostavis komentar.Napisati F16 i "naseg mig-a" je toliko uprosceno da je jednostavno porazavajuce . Taj F 16 ima svoje verzije kao i 29ka,odnosno kao da napises Mercedes E klase i Audi 6 ,a ne spomenes verziju od zavisnosti od motora i opreme,od najslabije u ponudi do full-full sa motorom najvece kubikaze.Poz

Znam ja dobro da ima verzije, i taj f16 je bolji od naseg miga. Znaci NASEG, onog kojeg smo mi dobili. Poz
 
ako si vec moderator ,onda bar procitaj nesto o temi da ti postovi imaju smisla kada ostavis komentar.Napisati F16 i "naseg mig-a" je toliko uprosceno da je jednostavno porazavajuce . Taj F 16 ima svoje verzije kao i 29ka,odnosno kao da napises Mercedes E klase i Audi 6 ,a ne spomenes verziju od zavisnosti od motora i opreme,od najslabije u ponudi do full-full sa motorom najvece kubikaze.Poz

ok,i šta vi mozete s tim migićima-krsevima...osim za zračne kontrole vaseg teritorija,.to vam nitko i ne brani,..msm,čemu nervoza zbog naseg oglasa za kupovinu "novih" eroplana...krecemo od početka,prelazimo na zapadnu tehnologiju,to nas košta,i to je to...
 
z:D

2us8rq0.jpg
 
ok,i šta vi mozete s tim migićima-krsevima...osim za zračne kontrole vaseg teritorija,.to vam nitko i ne brani,..msm,čemu nervoza zbog naseg oglasa za kupovinu "novih" eroplana...krecemo od početka,prelazimo na zapadnu tehnologiju,to nas košta,i to je to...

Pa Srbi i nisu nervozni, vec domoljUbcad.

Srbija gleda svoja posla, oni imaju dobru osnovu, jaku tradiciju, strucni kadar, i dobijaju avione na poklon, placaju samo remont i modernizaciju.

Dok lijepa nasha, onako bas neUrozno i navratnanos, kupuje prvo sta joj ponude, panika, Srbija sve jaca a mi i dalje na PilatUsima :D

Srbe ce 18 migova 29 kostati 185 milijuna, a lijepou nashu NDH 12 F-16 (koji su stariji od srpskih migova :D) samo Bog zna koliko.

E da, ti izraelski F16 su stariji od srpskih "krsheva". Prc :D

- - - - - - - - - -

mi imamo jos dodatni trošak obuke kupovine za ispod krila...itd,,ima toga..ali bas nas briga za vas..mi imamo svoj plan i najeravamo da ga ostvarimo..vas nitko nista ne pita...nebitni ste..

Rvatima su JEDINO Srbi bitni.
Sve sta lijepa nasha radi, radi zbog Srba.
Isto tako i ova navodna kupovina F-16, od koje naravno nece biti nista, jer NDH nema para ni za polovni par carapa. :D
Ali tisucljetni komleksi zbog uvijek superiornijih Srba cine svoje. :aha:
 
Pa Srbi i nisu nervozni, vec domoljUbcad.

Srbija gleda svoja posla, oni imaju dobru osnovu, jaku tradiciju, strucni kadar, i dobijaju avione na poklon, placaju samo remont i modernizaciju.

Dok lijepa nasha, onako bas neUrozno i navratnanos, kupuje prvo sta joj ponude, panika, Srbija sve jaca a mi i dalje na PilatUsima :D

Srbe ce 18 migova 29 kostati 185 milijuna, a lijepou nashu NDH 12 F-16 (koji su stariji od srpskih migova :D) samo Bog zna koliko.

E da, ti izraelski F16 su stariji od srpskih "krsheva". Prc :D

ovo je "paket" od Izraela.400 mil.eura.u tu su svotu osim 12 F-16 Baraka uključeni i troškovi obuke pilota i mehaničara, simulator i inicijalna količina naoružanja. I to ne tek rakete “zrak-zrak”, nego i projektili za gađanje ciljeva na zemlji.

- - - - - - - - - -

Сирија поседује С-400, а Иран С-300, Турска купује С-400.
Ф-16 је неупотребљив у тој ситуацији.

jbga ti..pa ne mislimo mi ratovati protiv Sirije,Irana ili Turske,,kupujemo jer nasi 2jstkečevi su skoro pregoreli...ako mislimo sačuvati HRZ moramo imati eroplane..ne mislimo ratovati protiv srbije..sto se mnogi tu pale čiji je veci..msm..primitivizam do bola..naravno tu ne mislim na tebe...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top