HRANA U VOJSCI !!!!

yugo 45:
95 su davali neke konzerve stare oko 22-23 godine (ne secam se vise) mislim da su bile arapske proizvodnje , kad ih otvoris riba se totalno raspala neko ih je jeo ali za cudo niko se nije razboleo,

jeo sam svakakve konzerve ali najace je pasulj sa mesom (valjda govedjim) i rizi bizi
a posto ja i keva u kuci jedemo pastetu donosio sam je i kuci kaze da je najbolja

starost svih konzervi sato smo jeli u to vreme je varirala od 5 godina do 20 godina zavisi od kasarnre do kasarne u kojima sam bio
ali kolko sam po pricama osatlih koj su bili u vojsci najbbbbbbbbbbolja je hrana na izdvojenim polozajimakoji su imali svoju kuhinju gde je nemogucnost odlaska u grad zameninavana dobrom i preobilnom hranom valjda su tako smirivali vojnike da ne bi pravili sranja

bilo nekad neponovilo se
Sa slaninom,i zasto ebote nema tih konzervi u slobodnoj prodaji.Imao sam 100 kila u vojsci.
 
Rade012:
Ma bile su neke crvene konzerve jedno vreme, marokanske... raspalotina od ribe

e bas te konzerve katastrofa crvene sa arapskim slovima

.elem te 95 van polozaja sam nasao konzervu pastete svu korodiranu e sad mi nije djavo dao mira otvorio sam je kad ona sveza mirise kao daje izasla iz proizvodnje dao sam je nasim svinjama za zivo cudo nista im se nije desilo hehehe
steta sto nisu crkle

jeli iko imao ruske cokoladice sa lesnicima za marendu?
to je bilo do jaja

jedini katanac na polozaju koji nismo uspeli da otvorimo je bio katanac od magacina pozadine vodnika jasovica steta, mada su misevi kasnije odradili svoj posao

a ljudi bas sada slusam djoku balasevica - al se nekad dobro jelo
 
Kaa:
Sa slaninom,i zasto ebote nema tih konzervi u slobodnoj prodaji.Imao sam 100 kila u vojsci.
vala mene zanima sto nema pasteta e one su do jaja

narezak sam mogao da pojedem i 2-3 komada ali tu pastetu kad pojedem pola mogao sam ceo dan da ne jedem

neko je pomenuo 9-ku to je bilo zesce sranje to smo koristili za podmicivanje na pristinskom aerodromu kad smo silazili dole po provijant i ostale stvari
 
ShaRpSh00tEr:
Hej, White... Pa zaboravio si skakavce... Przhe se u kljuchalom ulju... i super su, kad se zachine, kao chips... :D
d3b05318.jpg



Evo vam malo lepe hrane :))))) !!!!
 

Back
Top