Hram strave - Pop ubica zabranio deci da idu u školu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MMMD

Zainteresovan član
Poruka
296
Nijedno od petoro dece sveštenika Branislava Peranovića (54), koji je na smrt pretukao štićenika Centra za odvikavanje od droge Nebojšu Zarupca (39), nikada nije išlo u školu. On ima dvojicu sinova - Petra (22) i Vasilija (10) i tri ćerke - Anu, Marinu i Mariju, od kojih najmlađa ima sedam godina.
Peranović je u Srbiji, u 21. veku, odbio čak 200 poziva da decu upiše u školu, išao je zbog toga i na sud i platio ko zna koliko kazni. Ipak, deca su rasla izolovana od sveta, osakaćena za ceo život, prepuštena samovolji oca koji im, čak nije dozvoljavao ni da jedu meso i hranio ih je uglavnom pečurkama i još nekim povrćem.

Sveštenikov bliski prijatelj otkriva za Press da je on odluku da svoju decu ne pušta u školu pravdao nepoverenjem u naš obrazovni sistem koji, kako je govorio, ne štiti mlade ljude od lošeg društva i ostalih iskušenja.

http://www.***************/hronika/-hram-strave---pop-ubica-zabranio-deci-da-idu-u-skolu---10-08
 
I ja da ima toliko para ne bi slao decu u partizanske škole nego bi imali privatne učitelje i profesore.

Po uvodnom članku popova deca nemaju nikakve učitelje !
Koja li je to savest - sakatiti sopstvenu decu ?
Šta se onda čudimo listi lekova popa Branislava - štangle,pajseri,lopate i trupci !
To ionako konzumiraju bolesnici, koji njemu nisu ništa....
 
Peranović mi je ubio sina jedinca! Te kobne noći tukli su ga prvo Mrvica i Keba u prostorijama centra, onda u dvorištu, da bi ga na kraju odveli do sveštenika da ga dokrajči u njegovoj kući, rekao Miloš Zarubac iznad sinovljevog groba.


Jesu li i ova dvojica privedena?
I kako je moguće da centar i dalje radi? Zar policija nije obezbedila mesto zločin do završetka istrage?
Pored štićenika i članova porodice tu se i novinari šetaju.
 
Večeras oko 22:20 u Jadranskoj Lešnici, opština Loznica, u dvorištu centra za odvikavanje od droge, posumnjavši da je štićenik Nebojša Zarubac (39) uneo drogu, sveštenik Branislav Peranović (55) mu je zadao udarac šipkom u predelu glave i usmrtio ga na licu mesta.
http://www.telegraf.rs/vesti/291386...-ubio-sticenika-misleci-da-kod-sebe-ima-drogu

Posle između 50 i 100 udaraca pesnicom i drvenim štapom Nebojša Zarubac pao u nesvest i udavio se želudačnim sokom. – Predviđena kazna za ubistvo za koje je optužen sveštenik SPC je između pet i 15 godina zatvora

Peranović mi je ubio sina jedinca! Te kobne noći tukli su ga prvo Mrvica i Keba u prostorijama centra, onda u dvorištu, da bi ga na kraju odveli do sveštenika da ga dokrajči u njegovoj kući, rekao Miloš Zarubac iznad sinovljevog groba.

Ima toga još. A, ne može da se zaključi ni predmet koji je korišćen, a evo sada i broj izvršilaca., kao ni broj udaraca koji je pokojnik dobio.
 
http://www.telegraf.rs/vesti/291386...-ubio-sticenika-misleci-da-kod-sebe-ima-drogu
Ima toga još. A, ne može da se zaključi ni predmet koji je korišćen, a evo sada i broj izvršilaca., kao ni broj udaraca koji je pokojnik dobio.

Pa kada se prevrne autobus neces odmah nakon 5min znati sta se tacno desilo i dal je neko poginuo. Mora da prodje vremena da novine dobiju tacne podatke.
Novine prodaju tiraz na osnovu toga koliko je vest senzacionalna, ova vest jeste senzacija prihvatila ti to ili ne. samim tim odmah nakon sto su dobili vest da je jedan sticenik ubijen napisali su vest i poslali je sirem auditorijumu.
Kako su mogli da znaju kada nije bila izvrsena autopsija tog istog momenta.
Naravno da ne kada sadista cuti a nisam bas siguran da su ostali sticenici imali video projektor koji je prenosio live batinanje pa da znaju sta se tacno desilo.
 
Pa kada se prevrne autobus neces odmah nakon 5min znati sta se tacno desilo i dal je neko poginuo. Mora da prodje vremena da novine dobiju tacne podatke.
Novine prodaju tiraz na osnovu toga koliko je vest senzacionalna, ova vest jeste senzacija prihvatila ti to ili ne. samim tim odmah nakon sto su dobili vest da je jedan sticenik ubijen napisali su vest i poslali je sirem auditorijumu.
Kako su mogli da znaju kada nije bila izvrsena autopsija tog istog momenta.
Naravno da ne kada sadista cuti a nisam bas siguran da su ostali sticenici imali video projektor koji je prenosio live batinanje pa da znaju sta se tacno desilo.

Ok. A, da li je tebi jasno na koji način i kojim predmetom i na kom mestu je ubijen pokojnik? Na osnovu ovih članaka šta možeš da zakljućiš?
Ovakve priče sud odbacuje kao neargumentovane jer su u koliziji.
A, za utvrdjivanja ubistva, stepena ubistva bitni su oružje (orudje), beoj udaraca, u kom predelu tela, broj učesnika, .....
 
Ok. A, da li je tebi jasno na koji način i kojim predmetom i na kom mestu je ubijen pokojnik? Na osnovu ovih članaka šta možeš da zakljućiš?
Ovakve priče sud odbacuje kao neargumentovane jer su u koliziji.
A, za utvrdjivanja ubistva, stepena ubistva bitni su oružje (orudje), beoj udaraca, u kom predelu tela, broj učesnika, .....

Pa opet isti odgovor. Sta ako su ga udarali i sipkom i ukama i kolenima. Autopsija ce pokazati sta je zaista bio uzrok smrti i cime je dobio najvise batina.
Do sudjenja ima ohohoj vremena, kada krene sudjenje onda je posao tuzioca da prezentuje zvanicne nalaze a odbrani da ih pobije.
Opet isto, kapiras li ti da doticna persona odgovorna za batinanje cuti? Iskazi sticenika naravno da se razlikuju, jer ubedjen sam, nisu svi bili prisutni ii blizu mesta gde se batinanje desavalo. A svi su rekli da su ih batinali bez prisustva drugih sticenika tako da nije bas lako utvrditi koliko ih je ucestvovalo.
 
Kapiram ja. Imaš moje stavove na onoj zaključanoj temi. Nemam ja dilemu da je o. Branislav psihopata i ubica, čak sam išla dotle i da okvalifikujem ubistvo kao teško pri bezobzirnom i nasilničkom ponašanju. Ja sam i profesionalno i moralno jasno profilisana.
Sad govorim o profesionalizmu i moralu medija.
Svaki dan iznose različite priče i to nije dobro.
Ako je pokojnik tučen na više mesta, onda se taj kamp prazni i policija treba da obezbedjuje taj prostor do završetka istrage.
Ne šetaju onda tuda porodica i štićenici, pa još i novinarske ekipe.
 
Mediji moraju da budu objektivni al nemozes da ocekujes objektivnost kada su se informacije menjale iz sata u sat.
"dobra" prica/vest prodaje novine, novine zive od tiraza jel tako pumpaju cene reklamama, svaka prva vest moze skupo da se naplati a ao zakasnis samo 10min ozes mnogo i da izgubis.
Vestaci ce to valjda utvrditi, valjda su uzeli i forenzicare. Kada se sve bude znali bice saopstenje, do tada mogu samo nagadjanja da postoje i price sticenika.
 
mda otac bane nije nista kriv on g je samo malo svicnuo sipkom :roll:
btw da sene lazemo doticni izgleda kao masovni ubica.

U Guglu ovo izbaci kad tražiš "masovne ubice"... meni ne liči na njih, zanima me kako to izgleda masovni ubica?

2vwxlwx.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top